Betis Kadaň – Olympik Mělník 0:12 (kon.) | Jablonec n/N – Mladá Boleslav 10:3 (kon.) | Kladno – COMBIX Ústí n/L 9:3 (kon.)
Jerigo Plzeň – FTZS Liberec 11:5 (kon.)
FK Kladno
9:3 (2:1)
Gold Combix Ústí nad Labem
Pátek 03.02.2017, 20:30 • Městská sportovní hala Kladno • 2. Futsal liga západ • 17. kolo

Utkání skončilo jasnou výhrou Kladna, který přehrál svého protivníka z Ústí nad Labem o šest branek. Na šestibrankový rozdíl snížil ve čtyřicáté minutě Jan Malec.

Z Kladna je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (13:47:47)

40
    COMBIX Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MALEC. Asistence: Cibrik.

38
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JUNEK. Asistence: Procházka.

37
    Autorem branky je KOUBEK. Asistence: Procházka.

36
    Autorem branky je FUJDIAR. Asistence: Farkaš.

33
    Autorem branky je PROCHÁZKA. Asistence: Farkaš.

31
    Autorem branky je PROCHÁZKA.

28
    Autorem branky je CAJZL. Asistence: Koubek.

23
    Autorem branky je URBANSZKY. Asistence: Valta.

22
    Autorem branky je CAJZL. Asistence: Jaráb.

21

Po prvním poločase vede o jednu branku domácí celek. Hosté snížili v jedenácté minutě díky Petru Valtovi.

20

11
    Autorem branky je VALTA. Asistence: Malec.

10
    Autorem branky je KOUBEK. Asistence: Junek.

5
    Autorem branky je JUNEK.

1

FK Kladno: Pavel Dvořák – Michal Jaráb, Josef Fujdiar, Petr Junek, Pavel Cajzl, Martin Koubek, Darek Farkaš, Šimon Procházka, Martin Vokoun. Trenér: Jakub Jiránek.

Gold Combix Ústí nad Labem: Jakub Marek – Petr Valta, Alexandr Urbánszky, Michal Cibrik, Dalibor Slepčík, Lukáš Schmied, Jan Malec, Jaroslav Horvát. Trenér: Zdeněk Hanzl.

Rozhodčí: Lafek, Stádník; delegát: Hora.

Tereza Košťálová

Branky: 5. Junek, 10. Koubek (Junek), 22. Cajzl (Jaráb), 28. Cajzl (Koubek), 31. Procházka, 33. Procházka (Farkaš), 36. Fujdiar (Farkaš), 37. Koubek (Procházka), 38. Junek (Procházka) – 11. Valta (Malec), 23. Urbanszky (Valta), 40. Malec (Cibrik)

Rozhodčí: Lafek, Stádník; delegát: Hora