Chelsea – Arsenal 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Sunderland 0:4 (kon.) | Everton – Bournemouth 6:3 (kon.)
Hull City – Liverpool 2:0 (kon.) | Southampton – West Ham 1:3 (kon.) | Watford – Burnley 2:1 (kon.)
West Brom – Stoke 1:0 (kon.) | Tottenham – Middlesbrough 1:0 (kon.)
Crystal Palace FC
0:4 (0:4)
Sunderland AFC
Sobota 04.02.2017, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 24. kolo

Crystal Palace v důležitém souboji o záchranu podlehl na domácím hřišti Sunderlandu a ani v devatenácté sezóně ho nedokázal porazit během jednoho ročníku v obou zápasech. Eagles ustřihl křídla v závěru prvního poločasu dvěma góly Jermaine Defoeu, jehož zásluhou Black Cats zvítězili snadno 4:0 a získali tři body. Všechny čtyři góly padly během prvního poločasu a poslední dva v nastaveném čase! Kromě Defoea se prosadili Lamine Koné a Didier N'Dong. Konečný výsledek: Crystal Palace 0 Sunderland 4. (18:13:21)

#Repost @lucysafc with @repostapp ・・・ Crystal Palace away, 4-0 before half time, this is why I love away days!???? @sunderlandafcofficial

Video zveřejněné uživatelem Sunderland AFC (@sunderlandafcofficial),

90+4

90+2
    Osobně jsem tedy čekal minimálně pět minut, jenže vhledem ke skóre zápas není potřeba natahovat. Troufám si ovšem říci, že kdyby byl stav vyrovnanější, nastavovalo by se více.

90+1
    Nad rámec utkání byly nastaveny 4 minuty.

90
    Ve druhém poločase marně čekáme na gól a za pár sekund vyprší poslední devadesátá minuta. Určitě nás ale čeká ještě několik minut hry na vrh kvůli častému přerušování.

89
    Jak dokáže být fotbal rozmanitý. V prvním poločase se hrál pohledný ofenzivní fotbal a Sunderland během něho vstřelil čtyři góly, zatímco po přestávce začalo přibývat ostrých faulů a dva hráči Sunderlandu to odnesli zraněním.

88
    Sám zakončující Jason Puncheon vzápětí rozehrál rohový kop, jeho následný centr ale žádné nebezpečí nepřinesl.

87
    Jason Puncheon se ocitl v dobré příležitosti, jenže jeho následná střela byla sražena na rohový kop.

85
    Darren Gibson, další bývalý hráč Evertonu, vypálil ze střední vzdálenosti a jeho střela nebyla vůbec špatná, míč po ní ale nakonec zamířil vedle levé tyče!

84
    Jason Puncheon dostal žlutou kartu za ostrý faul a frustrace domácích fotbalistů Crystal Palace vrcholí.

83
    Christian Benteke je bezesporu skvělým útočníkem, dnes se mu to ale zatím nedaří potvrdit. Útočník Crystal Palace po přestávce zahodil dvě obrovské šance!

82
    Christian Benteke v další gólové příležitosti! Wilfried Zaha našel v pokutovém území krásnou přihrávkou bývalého útočníka Liverpoolu, jeho následná střela ale zamířila těsně vedle levé tyče!

81
    Crystal Palace během prvního poločasu předváděl poměrně dobrý výkon a dominoval středu hřiště, jenže po obrovském zkratu těsně před přestávkou se marně snaží dostat do hry.

80
    Do konce utkání zbývá odehrát deset minut a ani Loïc Rémy zatím hru Crystalu Palace příliš neoživil.

79
    Steven Pienaar přišel na hrací plochu, tedy další bývalý hráč Evertonu, který Sunderland "vykoupil".

78
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Adnan Januzaj, přichází Steven Pienaar.

74
    Právě bývalý záložník Manchesteru United po nepřesné střele zůstal ležet na hrací ploše a musel být ošetřován. Nad rámec dnešního utkání se určitě bude nastavovat několik minut

73
    Adnan Januzaj v dnešním zápase zaznamenal dvě asistence a mohl svůj fantastický výkon okořenit gólem, jeho následná střela z hranice šestnáctky ale zamířila těsně vedle pravé tyče!

Tomáš Reiner

Branky: 9. L. Koné, 43. N'Dong, 45+1. Defoe (Januzaj), 45+3. Defoe (Januzaj)

Karty:   33. Zaha (CRP), 66. J. Ward (CRP), 84. Puncheon (CRP) – 6. Seb. Larsson (SUN), 31. Januzaj (SUN), 71. L. Koné (SUN)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 8:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:8.
    Crystal Palace FC: Hennessey – J. Ward, Dann (C), Delaney (46. Townsend), Tomkins, van Aanholt – Zaha, McArthur (62. Rémy), Cabaye (26. Ledley), Puncheon – Ch. Benteke.
    Náhradníci: Speroni – M. Sakho, Fryers, Ledley, Flamini, Townsend, Rémy.

Sunderland AFC: Mannone – Denayer, O'Shea (C) (57. Lescott), L. Koné – Jones, N'Dong, Rodwell (52. D. Gibson), Seb. Larsson, Oviedo – Januzaj (78. Pienaar) – Defoe.
    Náhradníci: Mika – Manquillo, Lescott, D. Gibson, Pienaar, Khazri, Borini.

Rozhodčí: Andre Marriner. Asistenti: S. Ledger, S. Massey-Ellis. Čtvrtý rozhodčí: J. Linington

Diváci: 25310