Chelsea – Arsenal 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Sunderland 0:4 (kon.) | Everton – Bournemouth 6:3 (kon.)
Hull City – Liverpool 2:0 (kon.) | Southampton – West Ham 1:3 (kon.) | Watford – Burnley 2:1 (kon.)
West Brom – Stoke 1:0 (kon.) | Tottenham – Middlesbrough 1:0 (kon.)
Hull City AFC
2:0 (1:0)
Liverpool FC
Sobota 04.02.2017, 16:00 • KCOM Stadium, Hull • Anglická Premier League • 24. kolo

Já se s vámi pro dnešek loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou! (18:02:25)

Dnešní utkání je tedy u konce a překvapivé vítězství si připisuje domácí Hull City. Ten rozhodně neměl převahu, ale ve 44. minutě skóroval po chybě hostujícího brankáře a první poločas vyhrál v poměru 1:0. V druhé půli měl Liverpool ještě větší tlak, dostal se do šancí, avšak z protiútoku skóroval už jen Oumar Niasse, jenž pečetil výhru domácího celku. The Reds tak nadále pokračují v hodně špatných výkonech.

90+5

90+5
    Liverpool se ale stále nemůže vrátit do blízkosti pokutového území. Je tady další hodně překvapivá porážka Liverpoolu, který je v posledních kolech jen stínem týmu z roku 2016.

90+3
    Niasse byl příliš důrazný na útočné polovině a povalil Lucase Leivu. Volný kop ve prospěch Liverpoolu.

90+2
    Lob jednoho z hostujících hráčů sice putoval tam, kam měl, ale výsledkem je pouze správně odmávaný ofsajd.

90+1
    Tlak hostujícího celku byl na chvíli odražen a míč se vrátil až k půlící čáře. Zbývající čtyři minuty už na vyrovnání zřejmě nebudou stačit.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut.

90
    Další důležitý zákrok Eldina Jakupoviće, který tentokrát vytěsnil Sturridgeovu střelu z pravé strany pokutového území!

90
    Odvrácený centr od rohového praporku se dostal k Hendersonovi, jenž natáhl ke krásné střele! Jakupović však fantasticky zasáhl.

89
    The Red se prodrali do pokutového území. Velký tlak však vyústil pouze ve sraženou střelu Alberta Morena, po kterém se bude zahrávat roh.

88
    Jenže nakrátko rozehraná standardka nepřinesla nic zajímavého a Firmino posléze fauloval u postranní čáry. Tohle je opravdu zmar!

87
    Liverpool se ale samozřejmě nevzdává a Alberto Moreno vybojoval aspoň nedovolený zákrok soupeře a standardní situaci.

86
    Hosté se sice okamžitě natlačili hluboko na polovinu soupeře, ale Hull brání s velkým přehledem a toto utkání už zřejmě nepustí.
    84. Baye Oumar Niasse - 2:0

84
    Hull City právě vstřelil branku!
    A zřejmě je rozhodnuto! Dlouhý nákop z poloviny domácího celku našel unikajícího BAYEHO OUMARA NIASSEHO, který byl rychle doháněn Matipem, ale nakonec přesto dokázal zakončit mezi nohy vyběhnuvšího Mignoleta!

84
    Zprava si to Sadio Mané namířil přímo na bránu, ale ještě před pokutovým územím byl čistě zastaven. Rodí se brejk soupeře.

83
    Dvojité střídání Liverpoolu. Divock Origi nahrazuje Adama Lallanu, Alberto Moreno pak Jamese Milnera.

82
    Hull nakonec vybojoval standardní situaci a po Clucasově centru byly v pokutovém území Liverpoolu poměrně velké zmatky. Hosté se ale přeci jenom dokázali ubránit.