Bayern – Schalke 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Freiburg 3:0 (kon.) | Hertha – Ingolstadt 1:0 (kon.)
Kolín nad Rýnem – Wolfsburg 1:0 (kon.) | Hoffenheim – Mohuč 4:0 (kon.) | Dortmund – RB Lipsko 1:0 (kon.)
Borussia Dortmund
1:0 (1:0)
RB Lipsko
Sobota 04.02.2017, 18:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga • 19. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak vám přeji příjemný zbytek dnešního večera. U sledování dalších on-line přenosů na počtenou! Loučí se s vámi Daniel Kinc. (20:39:37)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 15:17.

Utkání je u konce! Dortmundu nakonec stačila k výhře jediná branka z prvního poločasu a poráží tak druhý celek tabulky z Lipska nejtěsnějším možným výsledkem 1:0!

O jedinou trefu duelu se postaral již v první půli Pierre-Emerick Aubameyang, který se prosadil hlavou po krásné akci Dembélého. Domácí měli ve druhém poločase řadu šancí, ale ani jednu z nich neproměnili, což je málem mrzelo v nastavení, kdy hosté vyrovnali, ale jejich trefa kvůli ofsajdu neplatila. Dortmund tak vítězí 1:0 a stahuje náskok soupeře na 8 bodů.

90+4
    90+4. Gólovou radost hostů zastavil ofsajd!

90+4
    Neuvěřitelné! Po velkém závaru se hosté dočkali vyrovnání, když Poulsen ulicí vysunul jednoho ze svých spoluhráčů, který skóroval, ale nakonec obrovskou radost Lipska přerušil praporek pomezního rozhodčího – ofsajd!!

90+3
    Žlutou kartu dostává Pierre-Emerick Aubameyang (Borussia Dortmund).

90+3
    Domácí zahrávali dva rohové kopy, ale oba hráli spíše na čas a zahrozit z nich nedokázali.

90+2
    Ještě jedna šance domácích! Po centru Aubameyanga propadl míč až ke Ginterovi, který propálil Gulácsiho, ale na brankové čáře jeho ránu vykopl pozorný Upamecano!

90+1
    Nastavují se tři minuty na rámec řádně hrací doby!

90
    Domácí zahrávali následně po zblokovaném centru Passlacka rohový kop, ale z něj nezahřmělo. Lipsko míří dopředu.
    89. Reus ve velké šanci opět neuspěl!

89
    A mohlo být rozhodnuto! Aubameyang znovu nastartoval svůj motor po pravé straně, našel úplně volného Reuse, který si položil obránce, ale Gulacsiho ani napotřetí v zápase nepropálil!

88
    Domácí ale rohový kop ustáli a sami se teď ženou do útoku.

87
    Rohový kop pro Lipsko po dobré práci Poulsena.

86
    Pulisic dobře podržel míč na útočné poloviny, sice o něj následně u rohového praporku přišel, ale ušetřil cenné vteřinky pro svůj celek.

85
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Marcel Schmelzer, přichází Felix Passlack.