Bayern – Schalke 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Freiburg 3:0 (kon.) | Hertha – Ingolstadt 1:0 (kon.)
Kolín nad Rýnem – Wolfsburg 1:0 (kon.) | Hoffenheim – Mohuč 4:0 (kon.) | Dortmund – RB Lipsko 1:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
4:0 (1:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 04.02.2017, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 19. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne. (17:24:56)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:12.

Je dobojováno! Hoffenheim opanoval dnešní duel a připisuje si další tři body. Domácí celek byl po celou dobu utkání lepším týmem a zasloženě zvítězil. Už v páté minutě otevřel skóre Mark Uth. Hosté se do první šance dostali až pět minut před přestávkou, ale Baumann byl na místě. Chléb se lámal v 74. minutě, kdy si De Blasis naběhl na krásný centr z pravé strany, ale Baumann jeho ránu kryl! O několik minut později se totiž prosadil střídající Marco Terrezzino. Domácímu trenérovi navíc vyšlo ještě jedno střídání! V 86. minutě uplatnil svůj důraz Ádam Szalai, jež přidal třetí branku a stejný hráč v nastavení napsal gólovou tečku brankou na 4:0.

90+2
    90+1. Adám SZALAI - 4:0

90+1
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Demolice nekončí! Hoffenheim zvyšuje své vedení na 4:0! Amiri dostal spoustu prostoru na pravé straně, odcentroval do pokutového území a ÁDAM SZALAI prudkou hlavičkou přidal svou druhou branku v utkání!

90
    Žlutou kartu dostává Levin Öztunali (1. FSV Mohuč 05).

90
    Hosté vyrazili do posledního útoku. Mohuč operovala na pravé straně, jenže hosté se nedohodli a Kerem Demirbay získal míč pro Hoffenheim.

89
    Ofenzivní fotbalisté Hoffenheimu navíc nadále atakují rozehrávku soupeře. Zadáci Mohuče se nedohodli a zakopli míč do autu.

88
    Domácí fanoušci už si závěr utkání opravdu užívají. Příznivci Hoffenheim rozjeli na tribunách oslavu dalšího důežitého vítězství.
    86. Adám SZALAI - 3:0

86
    A je to 3:0! Hoffenheim si dnešní duel opravdu užívá! Domácí se zmocnili míče na polovině soupeře, Terrazzino nacentroval před branku a ÁDAM SZALAI doklepl míč do prázdné branky!

86
    Před branku Olivera Baumanna přilétl nadýchaný centr. Na malém vápně však kraloval stoper Vogt, který poslal míč daleko za hranici šestnáctky.

85
    Domácí fotbalisté kontrolují své vedení a hosté by už nejraději byli v kabinách. Hoffenheim na polovině hrací plochy vybojoval přímý kop.

83
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Benjamin Hübner, přichází Ermin Bičakčić.
    82. Marco TERRAZZINO - 2:0

82
    Hoffenheim si pojišťuje dnešní vítězství! Přímý kop rozehrál Kerem Demirbay, jehož krásná rána skončila na břevnu. Míč se ale odrazil na malé vápno, kde byl důrazný MARCO TERREZZINO, který hlavou dopravil míč do sítě!

81
    Na trávníku zůstává ležet další fotbalista. Po hlavičkovém souboji před pokutovým územím zůstává ležet Szálai. Domácí budou rozehrávat přímý kop.

Tomáš Kubečka

Branky: 5. Uth (Rudy), 82. Terrazzino, 86. Szalai (Terrazzino), 90+1. Szalai (Amiri)

Karty:   52. Baumann (HOF), 60. Kadeřábek (HOF) – 38. Córdoba (MAI), 90. Öztunali (MAI)

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Süle, Vogt, Hübner (83. Bičakčić) – Kadeřábek, Amiri, Rudy, Demirbay, Zuber – Kramarić (69. Szalai), Uth (76. Terrazzino).
    Náhradníci: Stolz – Bičakčić, Polanski, Szalai, Schwegler, Terrazzino, Soares.

1. FSV Mohuč 05: Lössl – Donati, Bell, Bungert, Brosinski – Jairo, Ramalho (71. Frei), Latza, De Blasis – Córdoba (59. Öztunali), Muto (76. Krkić).
    Náhradníci: F. Müller – Öztunali, Frei, Bussmann, Krkić, Gbamin, Holtmann.

Rozhodčí: Winkmann – Bandurski, Blos