Boston – Toronto 5:6 (kon.) | Buffalo – Ottawa 4:0 (kon.) | Tampa – Anaheim 3:2 (3:2 po s.n.)
NY Islanders – Carolina 4:5 (po pr.) | Columbus – New Jersey 1:5 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 1:4 (kon.)
Dallas – Chicago 3:5 (kon.) | Nashville – Detroit 0:1 (kon.) | Vancouver – Minnesota 3:6 (kon.)
San Jose – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | Washington – Los Angeles 5:0 (kon.) | Montreal – Edmonton 0:1 (0:1 po s.n.)
NY Rangers – Calgary 4:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
Montreal Canadiens
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Edmonton Oilers
Neděle 05.02.2017, 19:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (22:05:23)

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Plekanec (MTL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:34

1. Connor McDavid (EDM) 0+0
    2. Al Montoya (MTL) 32 zák., 0 gólů, 100,0%
    3. Leon Draisaitl (EDM) 0+0, vítězný nájezd

Edmonton ukončil svou sérii porážek a z Montrealu si nakonec odváží dva body! Jediným, kdo dnes v Montrealu dostal puk do brány je Leon Draisaitl, který svým gólem rozhodl samostatné nájezdy ve prospěch Oilers. Zápas patřil oběma gólmanům, kteří se nenechali překonat ani jednou během 65 minuty hry.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Edmonton Oilers.
    Autorem vítězné branky je LEON DRAISAITL.

3. série
    0:1
    Max Pacioretty mohl udržet domácí ve hře, ale Talbot opět dobře zasáhl. Gólman Edmontonu dnes zůstane nepřekonán!

2. série
    0:1
    Jenže Letestu šanci nevyužil. Jeho střelu Montoya kryje.

2. série
    0:1
    Ani Byron nedokázal Talbota překonat, takže Letestu teď může zařídit výhru Edmontonu.
    Leon DRAISAITL

1. série
    0:1
    Draisaitlova střela končí za Montoyou a puk se dnes poprvé ocitá v brance!

1. série
    0:0
    Radulov svým blafákem na Talbota nevyzrál.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani v prodloužení se nikdo nedokázal prosadit, takže musí rozhodnout samostatné nájezdy, které přijdou na řadu po upravení ledové plochy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:34
    Weber střílel zpoza pravého kruhu, Talbot kotouč neudržel a Desharnais se snažil dorážet, ale gólman si nakonec puk našel.

64:00
    Čeká nás poslední minuta prodloužení. Hosté vyhráli vhazování a přesouvají hru před Montoyu.