Sparta – Chomutov 3:2 (po pr.) | Třinec – Liberec 3:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 5:4 (2:1 po s.n.)
Kometa Brno – K. Vary 3:2 (po pr.) | Mountfield HK – Litvínov 3:1 (kon.) | Olomouc – Plzeň 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Vítkovice 3:0 (kon.)
HC Sparta Praha
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
Piráti Chomutov
Neděle 05.02.2017, 15:00 • O2 arena • Tipsport extraliga • 45. kolo

Loučím se s vámi a na počtenou! (17:39:01)

Střely na bránu po prodloužení: 29:33.

Prodloužení byla patrně nejlepší předvedená hra Sparty v dnešním utkání. Hlídala si svého soupeře a rozvážně přemýšlela o následcích svého jednání. Nakonec rozhodl trestným střílením Lukáš Pech poté, co gólman Laco úmyslně vychýlil branku ze správné pozice.

64:41 Lukáš PECH - 3:2
    Zdroj: Hokejka TV

64:41
    Sparta právě vstřelila branku!
    Mohla to být pouze předehra nájezdů, nicméně LUKÁŠ PECH to zavrhl a překonal Laca střelou nad pravý beton, čímž rozhoduje o vítězství Sparty. Bez asistence.

64:41
    Gernát vypálil z blízkosti z pravé strany, Laco zasáhl, ale úmyslně vyrazil bránu a následuje trestné střílení. Pojede Pech.

64:26
    V brejkové situaci mohl rozhodnou Růžička. Zachytil kotouč ve středním pásmu, ale v souboji jeden na jednoho proti Pöpperlemu neuspěl.

63:35
    Po akci Sparty se dopředu vydal jeden z hostujících hráčů, nicméně Pöpperle odhodlaně vyjel vstříc kotouči a vyhodil ho ze třetiny.

62:50
    Kumstát mohl ukončit zápas, jenže střela z první nevyšla úplně podle představ a netrefil volný prostor v bráně.

62:05
    Kotouče se ale znovu ujali domácí a snaží se vybojovat tlak před chomutovskou bránou.

61:40
    Nyní se snaží tvořit Chomutov v útočném pásmu.

60:59
    Hlinka si pohrával s kotoučem, odstavil bránícího hráče čistě tělem, objel bránu, poslal puk před bránu, kam si sjel Řepík, jenže Laco si situaci pohlídal.

60:16
    Hlinka hledal před bránou Buchteleho, ten jeho přihrávku nenašel.

60:01

Hostům se podařilo ve třetí třetině vyrovnat po trefách Jakuba Sklenáře a Michala Vondrky, a tak následuje pětiminutové prodloužení tři na tři.

Střely na bránu ve třetí třetině (celkem): 5:13 (24:32).

58:45
    V dobré pozici se ocitl Kaše, který po rychlých přihrávkách spoluhráč zachytil puk na svou hůl před bránou Pöpperleho. Domácí brankář se ale stihl rychle přesunout a zastavil střelu.

58:06
    Spartě se daří vyhodit puk ze svého pásma.

57:59
    Oddechový čas pro hosty.

57:59
    Hosté budou mít šanci rozhodnout zápas. Kumstát za bránou sekl brankáře Laca, který se snažil rozehrát, a domácí útočník dostává dvě minuty.

57:20
    V závěru třetí třetiny jsou opticky silnější Piráti, Pražanům se nedaří propracovat dopředu a vybojovat si nebezpečnou střeleckou pozici.

56:32
    Hostující Kämpf mohl zařídit vedení svému týmu. Natřikrát zkoušel procedit puk za domácího strážce svatyně. Ani obtočení okolo brány, ani první, ani druhá dorážka mu nevyšly.

55:21
    Na druhé straně střelou z mezikruží otestoval Laca Forman, avšak i chomutovský gólman dokázal střelu puku zastavit a změnit.

54:26
    Znovu to byl Petr Koblasa, který vystřelil z mezikruží, nicméně ani teď nepřelstil Tomáše Pöpperleho ve sparťanské bráně, který puk vyrazil betonem.

54:20
    Dnešní utkání sleduje 6 370 diváků.

53:40
    Sparta se dopouští icingu, vhazovat se bude před Pöpperlem.

52:33
    Před bránou číhal na dorážku Sklenář, přihrávka od spoluhráče se k němu dostala, jenže Sklenářovu teč vyrazil sparťanský maskovaný muž mimo svou svatyni.

52:11
    Chomutovský Koblasa si dnešní zápas patřičně užívá. Na gólmana Pöpperleho vyslal další střelu, nicméně jeho pokus v bráně domácích neskončil.

51:32

51:05

50:13
    Do přečíslení ujeli chomutovští hráči, Sklenář zkusil vystřelit z mezikruží, jenže Nedomlel mu lehl do střely.

49:32
    Po zákroku Poletí vysokou holí se chtěl do chomutovského hráče opřít obránce Nedomlel, na pěsti nakonec nedošlo. Zůstává tak pouze u vyloučení Poletína, bude se hrát čtyři na čtyři.

49:05
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Juraj Mikuš – 2 min., držení protihráče).
    48:50 Michal VONDRKA - 2:2

48:50
    Piráti právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno. Huml křižnou přihrávkou zleva s naprostou přesností nalezl MICHALA VONDRKU na pravé straně, který neměl problém se zametením puku k levé tyči sparťanské brány, která byla poloprázdná. Asistence: Ivan Huml.

48:36
    Hra je poměrně kouskovaná, po vhazování před Lacem se hosté propracovali před domácí svatyni, jenže její strážce raději kotouč podržel. Následuje vhazování.

47:55
    Smejkal zavezl puk do útočného pásma, hledal napravo Klimka, ten zachytil jeho přihrávku, jenže na Laca si následná střela nepřišla.

47:27
    Huml vypálil od modré tvrdou střelu na bránu, ta byla však sražena do ochranné sítě, následuje další buly.

47:16
    Je tu další přestávka k úpravě ledové plochy.

46:56
    Chomutov se snaží dále tlačit na Spartu, domácím se podařilo zbavit kotouče pouze na zakázané uvolnění, hra se vrací před Pöpperleho.
    45:16 Jakub SKLENÁŘ - 2:1

45:16
    Hostům se daří snížit na rozdíl jediné branky. Ve středním pásmu se puku ujal JAKUB SKLENÁŘ, jenž přebruslil bránící hráče, udržel si kotouč na hokejce a střelou z blízkosti překonal Pöpperleho, který puk neudržel v náručí. Asistence: David Kaše.

44:30
    Po akci chomutovského hráče se do šance propracoval i sparťan Klimek, který nekompromisně přejel přes modrou čáru. Jeho střela však Laca nepřekvapila.

44:14
    Nyní se rychlým prosmýknutím před bránu blýskl Koblasa, domácí gólman si situaci pohlídal a pokryl kotouč.

43:29
    Tempo je oproti předešlému průběhu značně poklidné, žádné z mužstev se nedostává do vážné gólové tutovky.

42:57
    Dvě zakázaná uvolnění rychle po sobě, bude se napodruhé vhazovat před Pöpperlem.

42:43
    Od modré čáry vypálil dělovkou chomutovský Valach, jeho pokus ale skončil pouze v levém rohu kluziště.

41:59
    Hosté bojují v pásmu Sparty, snaží se vypracovat nebezpečnou střeleckou pozici, jenže sparťané srdnatě brání.

41:23
    Bude se vhazovat před Lacem, Piráti se dopustili zakázaného uvolnění.

41:08

40:20
    Přestože Sparta vstupuje se zbytkem přesilové hry, hlavního slova se ujímají hosté z Chomutova.

40:01

Na led už opět přijíždí hokejisté, za chvíli odstartuje třetí třetina.

Třetí třetina začne přibližně v 16:44.

Střely ve druhé třetině (celkem): 14:12 (19:19).

I když Piráti měli ve většině druhé třetiny opticky navrch, nedokázali ho využít. Naopak sparťané přečkali těžké chvíle díky pozornosti Pöpperleho a v přesilovce šli do dvoubrankového vedení, když se prosadil v 36. minutě Brian Ihnačák. V závěru třetiny šli hosté znovu do čtyř, třetí dějství tak odstartuje s dobíhajícím trestem Chomutova.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:58
    Sparťanům se dlouho nedařilo dostat do útočné třetiny, nicméně v samotném závěru z rychlého útoku mohl skórovat Pech. Laco ale pokryl všechen prostor u své levé tyčky a nedovolil další inkasování.

38:52
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Brett Flemming – 2 min., vysoká hůl).

38:17
    Chomutov se snaží ze všech sil vyrovnat, nebezpečně doráží před Pöpperlem, jenže domácí brankář je dnes naprosto klidný a nenechává se rozhodit.
    35:45 Brian IHNAČÁK - 2:0

35:45
    U vrchu pravého kruhu stojící Mikuš poslal puk na Pecha, jenž si sjížděl zleva před bránu. Ten nalezl v mezikruží přichystaného BRIANA IHNAČÁKA, který vystřelil přes bránícího hráče, a kotouč propadl až za záda brankáře Laca. Asistence: Lukáš Pech, Juraj Mikuš.

35:04
    Klasické přesilovkové rozestavení předvedli Pražané, na jejímž konci stál Forman v mezikruží. Trefil pouze ochrannou síť nad plexisklem.

34:23
    Nicméně Spartě se nedaří udržet v pásmu hostů, Chomutov se osvobodil, dostal se dopředu, až se bude vhazovat před Pöpperlem.

33:49
    Zleva zkusil střelu Pech, ta se odrazil před bránu Chomutova, kde se pokoušeli domácí ještě dorážet. Vtom si Huml dopomohl nedovoleným bráněním a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

33:03
    Forman vystřelil z levého kruhu, gólman hostů si jeho pokus pohlídal, zastavil ho nejprve hrudí, poté raději i podržel puk před dorážejícími sparťany.

32:31
    Vzápětí také icing z repertoáru Sparty, domácí brankář opět bude muset pozorně čelit chomutovským Pirátům.

32:17
    Odpískáno zakázané uvolnění Chomutova, hra se po delší době dostává před brankáře Laca.

31:37
    Koblasa zkusil dělovkou nahodit kotouč na Pöpperleho přes dav clonících a bránících hráčů, jeho pokus neskončil úspěšným koncem.

30:40
    Po urputném boji o kotouč u mantinelu v pásmu Sparty se černá pryž dostala do středního pásma, Piráti se tak opět budou muset dostat přes modrou čáru.

29:34
    Blíže teď byl jeden z hostujících hráčů, nicméně gólman Pražanů se postavil do střely a následně zalehl puk.

29:12
    Hra se momentálně přelévá z jednoho konce hrací plochy na druhý. Ani sparťanští hráči, ani chomutovští si zatím nevypracovali vážnou gólovou akci.

28:17
    V zajímavé střelecké pozici se ocitl Dlapa, vypálil z vrchu pravého kruhu, Pöpperle se sice s obtížemi natahoval po střele, avšak dokázal kotouč chytit lapačkou.

27:53

27:34
    Krátký výlet k Lacovi si udělal Pech, jeho pokus ale v síti chomutovské brány neskončil.

27:05
    Hosté se ale přeci před bránu domácích propracovali a ohrozili gólmana s "S" na hrudi, obrana Sparty ale svého maskovaného muže dokázala podržet.

26:33
    Domácí se znovu aktivně brání a nenechávají soupeře ujmout se slova v prostoru před Pöpperlem.

25:53
    Po souboji u mantinelu ve třetině hostů skončil na ledové ploše ležet Vondrka, kterého k ledu poslal Gernát. Sparťanský bek dostává dvě minuty za hrubost.

25:25
    Hra se na chvíli uklidnila, Chomutov z obranné třetiny rozehrává a bude se snažit založit útočnou akci.

24:35
    krátce po vhazování se puk dostal na hůl Koblasovi, který vystřelil z pravého kruhu, jeho střela vyrovnáním neskončila.

23:31
    Hra má rychlý spád. Nejprve na jedné straně tvrdou střelou otestoval Laca Švrček, chomutovský brankář uspěl. V protiakci zase Pöpperleho prověřil v pozornosti Vondrka. Ani kapitán hostí se neprosadil.

22:19
    Další akce Sparty. Čtvrtá lajna přebruslila hostující obranu a ujela do přečíslení, Buchtele nakonec puk za záda Laca neprocpal.

21:35
    Nicméně zanedlouho se do dobrých pozic dostává také Sparta. Nejprve mohl do poloprázdné klece zakončit Cingel, krátce poté z mezikruží střílel Kumstát, také neúspěšně.

20:29
    Podobně jako začátek první třetiny, tak i té druhé má navrch Chomutov. Hned v úvodních sekundách udělali před Pöpperlem pořádný chaos, nicméně domácí gólman zůstal klidný a situaci ustál.

20:01

Týmy již přijíždějí na led, druhá dvacetiminutovka zanedlouho odstartuje.

Druhá třetina začne přibližně v 15:51.

Střely na bránu po první třetině: 5:7.

Začátkem zápasu měli silnější hosté, kteří dělali Pöpperlemu nemalé obtíže, když obrana Sparta párkrát zaváhal. Domácí gólman však všechny horké momenty uhasil. Postupně se Pražané začali dostávat do tempa a jako první se ujali vedení. Po souhře s Hlinkou se prosadil Petr Vrána. K vidění byly také přesilové hry, žádná však nebyla využita. Do druhé třetiny se tak půjde za stavu 1:0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:32
    Pražané v posledních vteřinách zapnuli vyšší obrátky a pokouší se ještě znepříjemnit Chomutovu závěr úvodní dvacetiminutovky.

18:51
    Nedlouho před koncem první třetiny je odpískáno zakázané uvolnění Pirátů, hra se stěhuje před Laca.

18:20
    Rozhodčí ještě prohlíží záznam Koblasovy střely. Nakonec ale potvrzují prvotní verdikt, tedy gól nepadl.

17:39
    Obrovská příležitost pro chomutovského Koblasu! Osamocen se ocitl v mezikruží, vystřelil tvrdou ránu na sparťanskou svatyni, puk se však odrazil pryč od konstrukce.

16:40

16:10
    Naopak se do úniku probojoval Vrána, jenže jeden z bránících hráčů mu překazil zakončení tvrdou hrou do těla.

15:47
    Domácí nemají větší potíže s bráněním oslabení, Chomutov se nedokáže usadit před Pöpperlem.

14:40
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Lukáš Klimek – 2 min., vysoká hůl).
    14:19 Petr VRÁNA - 1:0

14:19
    Dlouhou cestu urazil Vrána z obranného pásma až do útočné třetiny, kde na modré posunul kotouč na Hlinku. Ten si počkal, až PETR VRÁNA bude nachystán mezi kruhy, oplatil mu přihrávku a Vrána jako první mění skóre utkání. Asistence: Jaroslav Hlinka.

13:44
    Dobrou rychlost měl Cingel, který se snažil prokličkoval mezi chomutovskými hráči, ty ho ale nenechali projít bez odporu přes modrou čáru.

13:23
    Pech je opět na ledě.

12:33
    Růžička zkoušel obhodit bránícího hráče na přechodu do útočné třetiny, jenže ten jeho pokus přečetl a vypíchl mu kotouč.

11:46
    Pražané se úspěšně brání a vyhazují kotouč na druhou stranu kluziště, hosté budou muset vymyslet další útočnou akci.

11:23
    Netrvalo dlouho a Chomutov si zahraje opět v početní výhodě. Na trestnou lavici usedá Pech za držení hole.

10:51
    Domácí hrají v plném počtu.

10:18
    Od modré čáry nahodil s důrazem kotouč Vladimír Růžička, jeho střela skončila ale pouze za prostorem za bránou domácích.

09:34
    Spartě se podařilo osvobodit ze své třetiny a hosté budou muset začít s tlakem od začátku.

08:51
    Přesilovou hru si vyzkouší také Chomutov, dvě minuty dostává za podražení Eminger.

08:27
    Zatlačit na Chomutov se snažila druhá lajna Sparty, nicméně ani Smejkalovo, ani Formanovo zakončení nebylo obzvlášť nebezpečné.

07:51
    Krátce po vhazování je hra opět přerušena, neboť puk skončil na střídačce chomutovského mužstva.

07:44
    Poté, co v rohu u chomutovské svatyně skončili na sobě ležet hráči obou týmů a rozhodčí ztratil kotouč z dohledu, přerušuje hvizd píšťalky hru a následuje komerční pauza.

06:30
    Další brejková akce ze strany Chomutova. Nedůrazná obrana Sparty neuhlídala Poletína, celou akci stihl uhasit Pöpperle, hra pokračuje dál.

05:39
    Přestože se Pražané stále drží v útočném pásmu, obrana Pirátů je pozorná a nedovoluje soupeři žádné nebezpečné zakončení.

04:58
    Sparta se po delší době dostala před Laca a svižnými přihrávka se snaží vytvořit tlak na soupeře.

04:05
    Zanedlouho další příležitost Chomutova. Samostatnou akcí se blýskl Kämpf, který prokličkoval sparťanskou obranou, probojoval se až před bránu, kde chtěl přelstít stahovačkou domácího brankáře, ten se nedal nijak rozhodit a puk podržel.

03:41
    Chybnou rozehrávku Pražanů zachytili hosté, prosmýkli se do obranné třetiny domácích, nicméně Pöpperle pokryl prostor v bráně i před dorážejícím Poletínem.

03:08
    Boje o kotouč za bránou Pöpperleho nakonec vyznívají lépe pro bránící hráče, kterým se daří osvobodit ze svého pásma.

02:29

02:26
    Krátce před koncem trestu Humla se Sparta dopouští ofsajdu a bude se vhazovat ve středním pásmu.

01:28
    V dobré pozici se ocitl Řepík, který dostal přihrávku od Hlinky. Prvně jmenovaný pálil z vrchu pravého kruhu, jenže O2 arenou zazvonila pouze tyč Lacovy brány.

00:29
    Přestože jako první se kotouče ujali sparťané, záhy se do útočné třetiny probojovali Piráti. Jejich snažení bylo narušeno faulem Humla, který dostává dvě minuty za podražení.

00:01

Obě mužstva se již sjíždějí na ledové ploše, utkání tak bude moci brzy odstartovat.

HC Sparta Praha: Pöpperle (F. Novotný) – Mikuš, Gernát, Kalina, Švrček, Nedomlel, Eminger, Piskáček – Řepík, P. Vrána (A), J. Hlinka (C) – Smejkal, Klimek, Forman – Ihnačák, Pech, Kumstát (A) – Uher, Cingel, Buchtele.

Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Dlapa, Flemming, Mrázek, Rutta, Skinner, Valach, Kudělka – Vondrka (C), Huml (A), Tomica (A) – Skokan, V. Růžička, Sklenář – Koblasa, Kämpf, Poletín – Račuk, Kaše, Hlava.

Rozhodčí: Šír, Horák – Jelínek, Lhotský.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Obě mužstva s podobiznou Ivana Hlinky na hrudi

Během rozbruslení a první třetiny obléknou obě dvě mužstva speciální dresy v rámci akce Legenda pomáhá. Dresy půjdou následně do aukce, jejíž výtěžek bude předán Nadačnímu fondu Ivana Hlinky. Ten pomáhá bývalým hráčům, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci, například zakoupením invalidních pomůcek.

Na přelomu ledna a února 2017, tedy v období, kdy by Ivan Hlinka oslavil 67. narozeniny, nastupují do vybraného utkání v těchto speciálních dresech všechny kluby Tipsport extraligy, WSM Ligy a vybrané kluby 2. ligy.

Vzájemné zápasy v sezoně 2016/17

V aktuálním ročníku to Chomutov na Spartu opravdu umí. Zvítězil ve všech třech zápasech, Pražané dokázali ukořistit alespoň dva body, když oba duely na chomutovském ledě skončily až po prodloužení. Nicméně v O2 areně si Piráti uzurpovali plný počet bodů.

6. kolo Chomutov – Sparta 4:3pp

Branky a nahrávky: 4. Valach (Skokan), 8. Poletín (Huml), 13. Poletín (Kampf) 63. Tomica (Růžička) – 1. Piskáček, 11. Vrána (Čajkovský, Ihnačák) 32. Pech (Kudrna, Čajkovský).
    Vyloučení: 5:6.
    Využití: 1:1.
    V oslabení: 0:0.
    Střely na branku: 33:22.

19. kolo Chomutov – Sparta 6:5pp

Branky a nahrávky: 4. Kämpf (Koblasa, Flemming), 15. Flemming (V. Růžička), 16. V. Růžička, 18. Huml (Hřebejk, Vondrka), 48. Skokan (Sklenář, Kämpf), 63. Kämpf (Valach, Král) – 3. Čajkovský (Vrána, Pech), 7. Vrána (Pech, Kalina), 15. Kudrna (Mikuš, Novotný), 21. Vrána (Forman), 58. Pech (Ihnačák, Vrána).
    Vyloučení: 4:6, navíc Skokan (CHM) a Švrček (SPA) 5 minut a do konce utkání.
    Využití: 1:2.
    Střely na branku: 23:30.

32. kolo Sparta – Chomutov 2:3

Branky a nahrávky: 3. Ihnačák (Netík), 18. Vrána (Kumstát, Hlinka) – 6. Huml (Dlapa, Tomica), 28. Vondrka (Tomica), 34. Skinner (Rutta, Huml).
    Vyloučení: 6:6.
    Střely na branku: 26:24.

Chomutov srdnatě bojuje o jistotu play off. Aktuálně obsazuje sedmou pozici, ze 40 zápasů ukořistil 70 bodů. Na šestou pozici ztrácí pouhé dva body. Piráti mají druhou nejúspěšnější přesilovou hru (20.86%), nicméně jejich jasnou slabinou jsou oslabení. Úspěšnost mají pouhých 77.17%, což je nejhorší v lize. Chomutov z posledních deseti utkání zvítězil hned v sedmi případech, ale v poslední době se síly začínají vytrácet. Před posledním zápasem, kdy porazili Liberec na jeho ledě 5:4, dvakrát prohráli.

Statistiky hráčů:

Nejvíce kanadských bodů:Michal Vondrka (20+21).
    Nejvíce branek: Michal Vondrka (20).
    Nejvíce přihrávek: Michal Vondrka (21).
    Nejproduktivnější obránce: Jan Rutta (7+20).
    Nejlepší hráč v +/-: Tomáš Kudělka (+9).
    Nejvíce trestných minut: Ondřej Dlapa (83 TM).

Nejvytěžovanější brankář: Ján Laco
    - Počet odchytaných minut: 2093 min
    - Úspěšnost zákroků: 89.58%
    - Průměr gólu na zápas: 2.75

Pražané obsazují s 43 odehranými zápasy třetí pozici se 76 body a jednobodovým náskokem na čtvrtý Hradec. Sparťané se probojovali až do finále Ligy mistrů, které je čeká již v úterý 7. 2., a daří se jim také v extralize. Mají druhý nejnižší počet obdržených branek a útočníci Petr Vrána a Lukáš Pech jsou mezi nejlepšími hráči v kanadském bodování, v hodnocení střelců i asistentů. Sparta má nejúspěšnější přesilovku (21.47%) a stabilně dokáží bránit i oslabení (84%). V posledním zápase nestačila doma na Olomouc, se kterou prohrála 2:4, nicméně předchozí tři zápasy vyhrála.

Nejvíce kanadských bodů: Petr Vrána (19+25).
    Nejvíce branek: Petr Vrána (19).
    Nejvíce přihrávek: Petr Vrána (25).
    Nejproduktivnější obránce: Juraj Mikuš (3 + 17).
    Nejlepší hráč v +/-: Dominik Uher (+19).
    Nevíce trestných minut: Jan Švrček (53 TM).

Nejvytěžovanější brankář: Tomáš Pöpperle
    - počet odchytaných minut: 1916 min
    - úspěšnost zákroků: 90.78%
    - průměr gólu na zápas: 2.29

Vítám Vás u zápasu 45. kola hokejové Tipsport extraligy, kdy se proti sobě od 15:00 utkají pražská Sparta a chomutovští Piráti!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Martina Martinková

Branky a nahrávky: 15. P. Vrána (J. Hlinka), 36. Ihnačák (Pech, Mikuš), 65. Pech (TS) – 46. Sklenář (Kaše), 49. Vondrka (Huml)

Rozhodčí: Šír, Horák – Jelínek, Lhotský

Diváci: 6 370