Sparta – Chomutov 3:2 (po pr.) | Třinec – Liberec 3:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 5:4 (2:1 po s.n.)
Kometa Brno – K. Vary 3:2 (po pr.) | Mountfield HK – Litvínov 3:1 (kon.) | Olomouc – Plzeň 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Vítkovice 3:0 (kon.)
HC Sparta Praha
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
Piráti Chomutov
Neděle 05.02.2017, 15:00 • O2 arena • Tipsport extraliga • 45. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Vítám Vás u zápasu 45. kola hokejové Tipsport extraligy, kdy se proti sobě od 15:00 utkají pražská Sparta a chomutovští Piráti!

Pražané obsazují s 43 odehranými zápasy třetí pozici se 76 body a jednobodovým náskokem na čtvrtý Hradec. Sparťané se probojovali až do finále Ligy mistrů, které je čeká již v úterý 7. 2., a daří se jim také v extralize. Mají druhý nejnižší počet obdržených branek a útočníci Petr Vrána a Lukáš Pech jsou mezi nejlepšími hráči v kanadském bodování, v hodnocení střelců i asistentů. Sparta má nejúspěšnější přesilovku (21.47%) a stabilně dokáží bránit i oslabení (84%). V posledním zápase nestačila doma na Olomouc, se kterou prohrála 2:4, nicméně předchozí tři zápasy vyhrála.

Statistiky hráčů:

Nejvíce kanadských bodů: Petr Vrána (19+25).
    Nejvíce branek: Petr Vrána (19).
    Nejvíce přihrávek: Petr Vrána (25).
    Nejproduktivnější obránce: Juraj Mikuš (3 + 17).
    Nejlepší hráč v +/-: Dominik Uher (+19).
    Nevíce trestných minut: Jan Švrček (53 TM).

Nejvytěžovanější brankář: Tomáš Pöpperle
    - počet odchytaných minut: 1916 min
    - úspěšnost zákroků: 90.78%
    - průměr gólu na zápas: 2.29

Chomutov srdnatě bojuje o jistotu play off. Aktuálně obsazuje sedmou pozici, ze 40 zápasů ukořistil 70 bodů. Na šestou pozici ztrácí pouhé dva body. Piráti mají druhou nejúspěšnější přesilovou hru (20.86%), nicméně jejich jasnou slabinou jsou oslabení. Úspěšnost mají pouhých 77.17%, což je nejhorší v lize. Chomutov z posledních deseti utkání zvítězil hned v sedmi případech, ale v poslední době se síly začínají vytrácet. Před posledním zápasem, kdy porazili Liberec na jeho ledě 5:4, dvakrát prohráli.

Nejvíce kanadských bodů:Michal Vondrka (20+21).
    Nejvíce branek: Michal Vondrka (20).
    Nejvíce přihrávek: Michal Vondrka (21).
    Nejproduktivnější obránce: Jan Rutta (7+20).
    Nejlepší hráč v +/-: Tomáš Kudělka (+9).
    Nejvíce trestných minut: Ondřej Dlapa (83 TM).

Nejvytěžovanější brankář: Ján Laco
    - Počet odchytaných minut: 2093 min
    - Úspěšnost zákroků: 89.58%
    - Průměr gólu na zápas: 2.75

Vzájemné zápasy v sezoně 2016/17

V aktuálním ročníku to Chomutov na Spartu opravdu umí. Zvítězil ve všech třech zápasech, Pražané dokázali ukořistit alespoň dva body, když oba duely na chomutovském ledě skončily až po prodloužení. Nicméně v O2 areně si Piráti uzurpovali plný počet bodů.

6. kolo Chomutov – Sparta 4:3pp

Branky a nahrávky: 4. Valach (Skokan), 8. Poletín (Huml), 13. Poletín (Kampf) 63. Tomica (Růžička) – 1. Piskáček, 11. Vrána (Čajkovský, Ihnačák) 32. Pech (Kudrna, Čajkovský).
    Vyloučení: 5:6.
    Využití: 1:1.
    V oslabení: 0:0.
    Střely na branku: 33:22.

19. kolo Chomutov – Sparta 6:5pp

Branky a nahrávky: 4. Kämpf (Koblasa, Flemming), 15. Flemming (V. Růžička), 16. V. Růžička, 18. Huml (Hřebejk, Vondrka), 48. Skokan (Sklenář, Kämpf), 63. Kämpf (Valach, Král) – 3. Čajkovský (Vrána, Pech), 7. Vrána (Pech, Kalina), 15. Kudrna (Mikuš, Novotný), 21. Vrána (Forman), 58. Pech (Ihnačák, Vrána).
    Vyloučení: 4:6, navíc Skokan (CHM) a Švrček (SPA) 5 minut a do konce utkání.
    Využití: 1:2.
    Střely na branku: 23:30.

32. kolo Sparta – Chomutov 2:3

Branky a nahrávky: 3. Ihnačák (Netík), 18. Vrána (Kumstát, Hlinka) – 6. Huml (Dlapa, Tomica), 28. Vondrka (Tomica), 34. Skinner (Rutta, Huml).
    Vyloučení: 6:6.
    Střely na branku: 26:24.

Obě mužstva s podobiznou Ivana Hlinky na hrudi

Během rozbruslení a první třetiny obléknou obě dvě mužstva speciální dresy v rámci akce Legenda pomáhá. Dresy půjdou následně do aukce, jejíž výtěžek bude předán Nadačnímu fondu Ivana Hlinky. Ten pomáhá bývalým hráčům, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci, například zakoupením invalidních pomůcek.

Na přelomu ledna a února 2017, tedy v období, kdy by Ivan Hlinka oslavil 67. narozeniny, nastupují do vybraného utkání v těchto speciálních dresech všechny kluby Tipsport extraligy, WSM Ligy a vybrané kluby 2. ligy.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

HC Sparta Praha: Pöpperle (F. Novotný) – Mikuš, Gernát, Kalina, Švrček, Nedomlel, Eminger, Piskáček – Řepík, P. Vrána (A), J. Hlinka (C) – Smejkal, Klimek, Forman – Ihnačák, Pech, Kumstát (A) – Uher, Cingel, Buchtele.

Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Dlapa, Flemming, Mrázek, Rutta, Skinner, Valach, Kudělka – Vondrka (C), Huml (A), Tomica (A) – Skokan, V. Růžička, Sklenář – Koblasa, Kämpf, Poletín – Račuk, Kaše, Hlava.

Rozhodčí: Šír, Horák – Jelínek, Lhotský.

Obě mužstva se již sjíždějí na ledové ploše, utkání tak bude moci brzy odstartovat.

00:01

00:29
    Přestože jako první se kotouče ujali sparťané, záhy se do útočné třetiny probojovali Piráti. Jejich snažení bylo narušeno faulem Humla, který dostává dvě minuty za podražení.

01:28
    V dobré pozici se ocitl Řepík, který dostal přihrávku od Hlinky. Prvně jmenovaný pálil z vrchu pravého kruhu, jenže O2 arenou zazvonila pouze tyč Lacovy brány.

02:26
    Krátce před koncem trestu Humla se Sparta dopouští ofsajdu a bude se vhazovat ve středním pásmu.

02:29

03:08
    Boje o kotouč za bránou Pöpperleho nakonec vyznívají lépe pro bránící hráče, kterým se daří osvobodit ze svého pásma.

03:41
    Chybnou rozehrávku Pražanů zachytili hosté, prosmýkli se do obranné třetiny domácích, nicméně Pöpperle pokryl prostor v bráně i před dorážejícím Poletínem.

04:05
    Zanedlouho další příležitost Chomutova. Samostatnou akcí se blýskl Kämpf, který prokličkoval sparťanskou obranou, probojoval se až před bránu, kde chtěl přelstít stahovačkou domácího brankáře, ten se nedal nijak rozhodit a puk podržel.

04:58
    Sparta se po delší době dostala před Laca a svižnými přihrávka se snaží vytvořit tlak na soupeře.

05:39
    Přestože se Pražané stále drží v útočném pásmu, obrana Pirátů je pozorná a nedovoluje soupeři žádné nebezpečné zakončení.

06:30
    Další brejková akce ze strany Chomutova. Nedůrazná obrana Sparty neuhlídala Poletína, celou akci stihl uhasit Pöpperle, hra pokračuje dál.

07:44
    Poté, co v rohu u chomutovské svatyně skončili na sobě ležet hráči obou týmů a rozhodčí ztratil kotouč z dohledu, přerušuje hvizd píšťalky hru a následuje komerční pauza.

07:51
    Krátce po vhazování je hra opět přerušena, neboť puk skončil na střídačce chomutovského mužstva.

08:27
    Zatlačit na Chomutov se snažila druhá lajna Sparty, nicméně ani Smejkalovo, ani Formanovo zakončení nebylo obzvlášť nebezpečné.

08:51
    Přesilovou hru si vyzkouší také Chomutov, dvě minuty dostává za podražení Eminger.

09:34
    Spartě se podařilo osvobodit ze své třetiny a hosté budou muset začít s tlakem od začátku.

10:18
    Od modré čáry nahodil s důrazem kotouč Vladimír Růžička, jeho střela skončila ale pouze za prostorem za bránou domácích.

10:51
    Domácí hrají v plném počtu.

11:23
    Netrvalo dlouho a Chomutov si zahraje opět v početní výhodě. Na trestnou lavici usedá Pech za držení hole.

11:46
    Pražané se úspěšně brání a vyhazují kotouč na druhou stranu kluziště, hosté budou muset vymyslet další útočnou akci.

12:33
    Růžička zkoušel obhodit bránícího hráče na přechodu do útočné třetiny, jenže ten jeho pokus přečetl a vypíchl mu kotouč.

13:23
    Pech je opět na ledě.

13:44
    Dobrou rychlost měl Cingel, který se snažil prokličkoval mezi chomutovskými hráči, ty ho ale nenechali projít bez odporu přes modrou čáru.

14:19
    Sparta právě vstřelila branku!
    Dlouhou cestu urazil Vrána z obranného pásma až do útočné třetiny, kde na modré posunul kotouč na Hlinku. Ten si počkal, až PETR VRÁNA bude nachystán mezi kruhy, oplatil mu přihrávku a Vrána jako první mění skóre utkání. Asistence: Jaroslav Hlinka.
    14:19 Petr VRÁNA - 1:0
    Zdroj: Hokejka TV

14:40
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Lukáš Klimek – 2 min., vysoká hůl).

15:47
    Domácí nemají větší potíže s bráněním oslabení, Chomutov se nedokáže usadit před Pöpperlem.

16:10
    Naopak se do úniku probojoval Vrána, jenže jeden z bránících hráčů mu překazil zakončení tvrdou hrou do těla.

16:40

17:39
    Obrovská příležitost pro chomutovského Koblasu! Osamocen se ocitl v mezikruží, vystřelil tvrdou ránu na sparťanskou svatyni, puk se však odrazil pryč od konstrukce.

18:20
    Rozhodčí ještě prohlíží záznam Koblasovy střely. Nakonec ale potvrzují prvotní verdikt, tedy gól nepadl.

18:51
    Nedlouho před koncem první třetiny je odpískáno zakázané uvolnění Pirátů, hra se stěhuje před Laca.

19:32
    Pražané v posledních vteřinách zapnuli vyšší obrátky a pokouší se ještě znepříjemnit Chomutovu závěr úvodní dvacetiminutovky.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Začátkem zápasu měli silnější hosté, kteří dělali Pöpperlemu nemalé obtíže, když obrana Sparta párkrát zaváhal. Domácí gólman však všechny horké momenty uhasil. Postupně se Pražané začali dostávat do tempa a jako první se ujali vedení. Po souhře s Hlinkou se prosadil Petr Vrána. K vidění byly také přesilové hry, žádná však nebyla využita. Do druhé třetiny se tak půjde za stavu 1:0.

Střely na bránu po první třetině: 5:7.

Druhá třetina začne přibližně v 15:51.

Týmy již přijíždějí na led, druhá dvacetiminutovka zanedlouho odstartuje.

20:01

20:29
    Podobně jako začátek první třetiny, tak i té druhé má navrch Chomutov. Hned v úvodních sekundách udělali před Pöpperlem pořádný chaos, nicméně domácí gólman zůstal klidný a situaci ustál.

21:35
    Nicméně zanedlouho se do dobrých pozic dostává také Sparta. Nejprve mohl do poloprázdné klece zakončit Cingel, krátce poté z mezikruží střílel Kumstát, také neúspěšně.

22:19
    Další akce Sparty. Čtvrtá lajna přebruslila hostující obranu a ujela do přečíslení, Buchtele nakonec puk za záda Laca neprocpal.

23:31
    Hra má rychlý spád. Nejprve na jedné straně tvrdou střelou otestoval Laca Švrček, chomutovský brankář uspěl. V protiakci zase Pöpperleho prověřil v pozornosti Vondrka. Ani kapitán hostí se neprosadil.

24:35
    krátce po vhazování se puk dostal na hůl Koblasovi, který vystřelil z pravého kruhu, jeho střela vyrovnáním neskončila.

25:25
    Hra se na chvíli uklidnila, Chomutov z obranné třetiny rozehrává a bude se snažit založit útočnou akci.

25:53
    Po souboji u mantinelu ve třetině hostů skončil na ledové ploše ležet Vondrka, kterého k ledu poslal Gernát. Sparťanský bek dostává dvě minuty za hrubost.

26:33
    Domácí se znovu aktivně brání a nenechávají soupeře ujmout se slova v prostoru před Pöpperlem.

27:05
    Hosté se ale přeci před bránu domácích propracovali a ohrozili gólmana s "S" na hrudi, obrana Sparty ale svého maskovaného muže dokázala podržet.

27:34
    Krátký výlet k Lacovi si udělal Pech, jeho pokus ale v síti chomutovské brány neskončil.

27:53

28:17
    V zajímavé střelecké pozici se ocitl Dlapa, vypálil z vrchu pravého kruhu, Pöpperle se sice s obtížemi natahoval po střele, avšak dokázal kotouč chytit lapačkou.

29:12
    Hra se momentálně přelévá z jednoho konce hrací plochy na druhý. Ani sparťanští hráči, ani chomutovští si zatím nevypracovali vážnou gólovou akci.

29:34
    Blíže teď byl jeden z hostujících hráčů, nicméně gólman Pražanů se postavil do střely a následně zalehl puk.

30:40
    Po urputném boji o kotouč u mantinelu v pásmu Sparty se černá pryž dostala do středního pásma, Piráti se tak opět budou muset dostat přes modrou čáru.

31:37
    Koblasa zkusil dělovkou nahodit kotouč na Pöpperleho přes dav clonících a bránících hráčů, jeho pokus neskončil úspěšným koncem.

32:17
    Odpískáno zakázané uvolnění Chomutova, hra se po delší době dostává před brankáře Laca.

32:31
    Vzápětí také icing z repertoáru Sparty, domácí brankář opět bude muset pozorně čelit chomutovským Pirátům.

33:03
    Forman vystřelil z levého kruhu, gólman hostů si jeho pokus pohlídal, zastavil ho nejprve hrudí, poté raději i podržel puk před dorážejícími sparťany.

33:49
    Zleva zkusil střelu Pech, ta se odrazil před bránu Chomutova, kde se pokoušeli domácí ještě dorážet. Vtom si Huml dopomohl nedovoleným bráněním a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

34:23
    Nicméně Spartě se nedaří udržet v pásmu hostů, Chomutov se osvobodil, dostal se dopředu, až se bude vhazovat před Pöpperlem.

35:04
    Klasické přesilovkové rozestavení předvedli Pražané, na jejímž konci stál Forman v mezikruží. Trefil pouze ochrannou síť nad plexisklem.

35:45
    U vrchu pravého kruhu stojící Mikuš poslal puk na Pecha, jenž si sjížděl zleva před bránu. Ten nalezl v mezikruží přichystaného BRIANA IHNAČÁKA, který vystřelil přes bránícího hráče, a kotouč propadl až za záda brankáře Laca. Asistence: Lukáš Pech, Juraj Mikuš.
    35:45 Brian IHNAČÁK - 2:0

38:17
    Chomutov se snaží ze všech sil vyrovnat, nebezpečně doráží před Pöpperlem, jenže domácí brankář je dnes naprosto klidný a nenechává se rozhodit.

38:52
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Brett Flemming – 2 min., vysoká hůl).

39:58
    Sparťanům se dlouho nedařilo dostat do útočné třetiny, nicméně v samotném závěru z rychlého útoku mohl skórovat Pech. Laco ale pokryl všechen prostor u své levé tyčky a nedovolil další inkasování.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

I když Piráti měli ve většině druhé třetiny opticky navrch, nedokázali ho využít. Naopak sparťané přečkali těžké chvíle díky pozornosti Pöpperleho a v přesilovce šli do dvoubrankového vedení, když se prosadil v 36. minutě Brian Ihnačák. V závěru třetiny šli hosté znovu do čtyř, třetí dějství tak odstartuje s dobíhajícím trestem Chomutova.

Střely ve druhé třetině (celkem): 14:12 (19:19).

Třetí třetina začne přibližně v 16:44.

Na led už opět přijíždí hokejisté, za chvíli odstartuje třetí třetina.

40:01

40:20
    Přestože Sparta vstupuje se zbytkem přesilové hry, hlavního slova se ujímají hosté z Chomutova.

41:08

41:23
    Bude se vhazovat před Lacem, Piráti se dopustili zakázaného uvolnění.

41:59
    Hosté bojují v pásmu Sparty, snaží se vypracovat nebezpečnou střeleckou pozici, jenže sparťané srdnatě brání.

42:43
    Od modré čáry vypálil dělovkou chomutovský Valach, jeho pokus ale skončil pouze v levém rohu kluziště.

42:57
    Dvě zakázaná uvolnění rychle po sobě, bude se napodruhé vhazovat před Pöpperlem.

43:29
    Tempo je oproti předešlému průběhu značně poklidné, žádné z mužstev se nedostává do vážné gólové tutovky.

44:14
    Nyní se rychlým prosmýknutím před bránu blýskl Koblasa, domácí gólman si situaci pohlídal a pokryl kotouč.

44:30
    Po akci chomutovského hráče se do šance propracoval i sparťan Klimek, který nekompromisně přejel přes modrou čáru. Jeho střela však Laca nepřekvapila.

45:16
    Piráti právě vstřelili branku!
    Hostům se daří snížit na rozdíl jediné branky. Ve středním pásmu se puku ujal JAKUB SKLENÁŘ, jenž přebruslil bránící hráče, udržel si kotouč na hokejce a střelou z blízkosti překonal Pöpperleho, který puk neudržel v náručí. Asistence: David Kaše.
    45:16 Jakub SKLENÁŘ - 2:1

46:56
    Chomutov se snaží dále tlačit na Spartu, domácím se podařilo zbavit kotouče pouze na zakázané uvolnění, hra se vrací před Pöpperleho.

47:16
    Je tu další přestávka k úpravě ledové plochy.

47:27
    Huml vypálil od modré tvrdou střelu na bránu, ta byla však sražena do ochranné sítě, následuje další buly.

47:55
    Smejkal zavezl puk do útočného pásma, hledal napravo Klimka, ten zachytil jeho přihrávku, jenže na Laca si následná střela nepřišla.

48:36
    Hra je poměrně kouskovaná, po vhazování před Lacem se hosté propracovali před domácí svatyni, jenže její strážce raději kotouč podržel. Následuje vhazování.

48:50
    A je vyrovnáno. Huml křižnou přihrávkou zleva s naprostou přesností nalezl MICHALA VONDRKU na pravé straně, který neměl problém se zametením puku k levé tyči sparťanské brány, která byla poloprázdná. Asistence: Ivan Huml.
    48:50 Michal VONDRKA - 2:2

49:05
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Juraj Mikuš – 2 min., držení protihráče).

49:32
    Po zákroku Poletí vysokou holí se chtěl do chomutovského hráče opřít obránce Nedomlel, na pěsti nakonec nedošlo. Zůstává tak pouze u vyloučení Poletína, bude se hrát čtyři na čtyři.

50:13
    Do přečíslení ujeli chomutovští hráči, Sklenář zkusil vystřelit z mezikruží, jenže Nedomlel mu lehl do střely.

51:05

51:32

52:11
    Chomutovský Koblasa si dnešní zápas patřičně užívá. Na gólmana Pöpperleho vyslal další střelu, nicméně jeho pokus v bráně domácích neskončil.

52:33
    Před bránou číhal na dorážku Sklenář, přihrávka od spoluhráče se k němu dostala, jenže Sklenářovu teč vyrazil sparťanský maskovaný muž mimo svou svatyni.

53:40
    Sparta se dopouští icingu, vhazovat se bude před Pöpperlem.

54:20
    Dnešní utkání sleduje 6 370 diváků.

54:26
    Znovu to byl Petr Koblasa, který vystřelil z mezikruží, nicméně ani teď nepřelstil Tomáše Pöpperleho ve sparťanské bráně, který puk vyrazil betonem.

55:21
    Na druhé straně střelou z mezikruží otestoval Laca Forman, avšak i chomutovský gólman dokázal střelu puku zastavit a změnit.

56:32
    Hostující Kämpf mohl zařídit vedení svému týmu. Natřikrát zkoušel procedit puk za domácího strážce svatyně. Ani obtočení okolo brány, ani první, ani druhá dorážka mu nevyšly.

57:20
    V závěru třetí třetiny jsou opticky silnější Piráti, Pražanům se nedaří propracovat dopředu a vybojovat si nebezpečnou střeleckou pozici.

57:59
    Hosté budou mít šanci rozhodnout zápas. Kumstát za bránou sekl brankáře Laca, který se snažil rozehrát, a domácí útočník dostává dvě minuty.

57:59
    Oddechový čas pro hosty.

58:06
    Spartě se daří vyhodit puk ze svého pásma.

58:45
    V dobré pozici se ocitl Kaše, který po rychlých přihrávkách spoluhráč zachytil puk na svou hůl před bránou Pöpperleho. Domácí brankář se ale stihl rychle přesunout a zastavil střelu.

59:43
    Bojuje se u brány Sparty.

60:00

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Hostům se podařilo ve třetí třetině vyrovnat po trefách Jakuba Sklenáře a Michala Vondrky, a tak následuje pětiminutové prodloužení tři na tři.

Střely na bránu ve třetí třetině (celkem): 5:13 (24:32).

Prodloužení začne v 17:26.

60:01

60:16
    Hlinka hledal před bránou Buchteleho, ten jeho přihrávku nenašel.

60:59
    Hlinka si pohrával s kotoučem, odstavil bránícího hráče čistě tělem, objel bránu, poslal puk před bránu, kam si sjel Řepík, jenže Laco si situaci pohlídal.

61:40
    Nyní se snaží tvořit Chomutov v útočném pásmu.

62:05
    Kotouče se ale znovu ujali domácí a snaží se vybojovat tlak před chomutovskou bránou.

62:50
    Kumstát mohl ukončit zápas, jenže střela z první nevyšla úplně podle představ a netrefil volný prostor v bráně.

63:35
    Po akci Sparty se dopředu vydal jeden z hostujících hráčů, nicméně Pöpperle odhodlaně vyjel vstříc kotouči a vyhodil ho ze třetiny.

64:26
    V brejkové situaci mohl rozhodnou Růžička. Zachytil kotouč ve středním pásmu, ale v souboji jeden na jednoho proti Pöpperlemu neuspěl.

64:41
    Gernát vypálil z blízkosti z pravé strany, Laco zasáhl, ale úmyslně vyrazil bránu a následuje trestné střílení. Pojede Pech.

64:41
    Mohla to být pouze předehra nájezdů, nicméně LUKÁŠ PECH to zavrhl a překonal Laca střelou nad pravý beton, čímž rozhoduje o vítězství Sparty. Bez asistence.
    64:41 Lukáš PECH - 3:2

Prodloužení byla patrně nejlepší předvedená hra Sparty v dnešním utkání. Hlídala si svého soupeře a rozvážně přemýšlela o následcích svého jednání. Nakonec rozhodl trestným střílením Lukáš Pech poté, co gólman Laco úmyslně vychýlil branku ze správné pozice.

Střely na bránu po prodloužení: 29:33.

Loučím se s vámi a na počtenou! (17:39:01)

Martina Martinková

Branky a nahrávky: 15. P. Vrána (J. Hlinka), 36. Ihnačák (Pech, Mikuš), 65. Pech (TS) – 46. Sklenář (Kaše), 49. Vondrka (Huml)

Rozhodčí: Šír, Horák – Jelínek, Lhotský

Diváci: 6 370