Marítimo – Moreirense 1:0 (kon.) | Braga – Estoril 1:1 (kon.) | Feirense – Rio Ave 2:1 (kon.)
CS Marítimo
1:0 (1:0)
Moreirense FC
Pondělí 06.02.2017, 20:00 • Estádio dos Barreiros, Funchal (kapacita: 8.992 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 20. kolo

Bohužel domácí nedokázali vyrovnat. Jejich největší šancí na vyrovnání byla v 78. minutě, kdy hosté nastřelili břevno. Krátce nato mohl domácí uklidnit Xavier, který poslal míč jen těsně vedle levé tyče. Dá se říct, že v rozmezí 78.-79. minuty jsme viděli to nejdůležitější za celý druhý poločas. Za zmínku ještě snad stojí tyčka Boatenga, avšak potenciální branka by neplatila, neboť se v této situaci jednalo o ofsajdové postavení. Domácí si tedy připisují do tabulky tři body.
    To je ode mě vše a někdy u dalšího on-line přenosu na shledanou. (22:01:30)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:24.

90+6

90+5
    Z toho však hosté nedokázali udeřit.

90+5
    Patrick provedl výborný obranný zákrok při centru z pravé strany a hosté budou zahrávat rohový kop.

90+4
    Ten taktéž rozehráli na krátko, tentokrát hosté získávají míč a vyváží na polovinu hřiště.

90+3
    Ten domácí zahráli na krátko a chtěli pozdržet hru u rohového praporku a vybojovali další roh.

90+3
    Domácí hráč nastřeluje stojící zeď a míč se odráží na roh.

90+2
    Sousa zatažen za dres a domácí budou zahrávat standardní situaci.

90+1
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Costa, přichází Cleber.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut.

89
    Probíhá ošetřování domácího brankáře.

88
    Boateng dostal přihrávku přibližně na penaltový puntík a nastřeluje pravou tyč. Avšak to vše po odpískání ofsajdu.