Benátky n/J – Přerov | 3:2 (kon.) |
Soči – N.Novgorod | 4:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Kladno | 1:8 (kon.) |
Hvězdy ČR – Hvězdy Slovanu Ústí n/L | 14:10 (kon.) |
Opočno – N. Město n. M. | 6:2 (kon.) | | | Světlá nS – Hlinsko | 5:3 (kon.) | | | Česká Třebová – BK Havlíčkův Brod B | 10:2 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 10:1 (kon.) |
Louny – Kadaň | 4:5 (0:1 po s.n.) |
konec
HC LERAM Orli Znojmo
10:1
(5:1, 5:0, 0:0)
HC TWK Innsbruck
43:47
|
Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Jaunegg – 2 min., držení hole).
|
|
38:37
|
Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Riley – 2 min., podražení).
|
|
31:01
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Oščádal – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
28:23
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Růžička – 2 min., sekání).
|
|
27:13
|
Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Kasnter – 2 min., držení protihráče).
|
|
19:57
|
Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Kastner – 2 min., krosček).
|
|
19:28
|
Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Ludin – 2 min., hákování).
|
|
13:46
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Brabec – 2 min., vražení na hrazení).
|
Branky a nahrávky:
1. Fruhwirt, 3. Oščádal (Janás, Fruhwirt), 5. Oščádal (Janás, Kruckovyč), 13. Fruhwirt (Oščádal), 17. Kruckovyč (Oščádal), 23. Fruhwirt (Konečný), 27. Kosnar (Oščádal, Janás), 29. Zmeškal (Janás, Kosnar), 34. Oščádal (Janás), 38. Kosnar – 14. Riley (Bär, Jaunegg)
Rozhodčí: Skopal – Kotlík, Polák
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC LERAM Orli Znojmo:
Gerža (Křivánek) – Kruckovyč, Hrubý, Kuntoš, Brabec, Konečný, Peří, Pucher – Janás, Fruhwirt, Oščádal – Bulín P., Růžička, Zmeškal – Fruvirt, Kosnar, Niederhafner.
Náhradníci:
Trenér:
HC TWK Innsbruck: Huber (Merra) – Jaunegg, Lupinski, Nick, Riley – Krippels, Bär, Fender – Ludin, Kastner, Brandstätter – Valant, Sparber, Untergasser.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC TWK Innsbruck: Huber (Merra) – Jaunegg, Lupinski, Nick, Riley – Krippels, Bär, Fender – Ludin, Kastner, Brandstätter – Valant, Sparber, Untergasser.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Skopal – Kotlík, Polák
Diváci:
Marcela Procházková