Lotte – Mnichov 1860 2:0 (kon.) | Sandhausen – Schalke 1:4 (kon.) | Hannover – Frankfurt 1:2 (kon.)
Dortmund – Hertha 1:1 (3:2 po pen.)
Hannover 96
1:2 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Středa 08.02.2017, 20:45 • HDI-Arena. Hannover • Německý pohár • Osmifinále

Já se s vámi již loučím, dobrou noc a brzy zase na počtenou! (22:48:04)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 16:14.

Neuvěřitelně dramatický osmifinálový zápas DFB Pokalu je za námi. Druholigový Hannover se proti favoritovi dostal do vedení, už o pět minut později ale vyrovnal Taleb Tawatha a za další čtyři minuty dokonal obrat Haris Seferović. V poslední minutě nastavení kopal Hannover penaltu, Sané ale selhal a utkání do prodloužení neposlal, a z postupu do čtvrtfinále se tak raduje Eintracht!

90+6
    90+6. Sané mohl poslat zápas do prodloužení, místo toho ale rozesmutnil 30 tisíc diváků na tribunách!

90+6
    Neskutečné. Salif Sané mohl být hrdinou a poslat zápas do prodloužení, pokutový kop ale kopl bídně a Lukas Hradecky skvěle zasáhl, a Eintracht tak postupuje!

90+5
    Omar Mascarell v pokutovém území povalil k zemi střídajícího Artura Sobiecha a sudí Kampka byl nekompromisní.
    90+5. Penalta pro Hannover!

90+5
    Tak to je neuvěřitelné, penalta pro Hannover!

90+4
    Samuel Radlinger se zapojil do asi poslední akce Hannoveru v tomto utkání, to už se nám rozběhla poslední minuta nastavení.

90+3
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Danny Blum.

90+2
    Exekuce nařízeného přímého kopu pro Hannover se ujal Edgar Prib, jehož pokus ale proletěl vysoko nad břevnem frankfurtské svatyně.

90+1
    Sudí Kampka nakonec žlutými kartami potrestal Omara Mascarella a střídajícího Niclase Füllkruga.
    90. Na hřišti to začíná jiskřit.

90
    Po Mascarellově faulu nedaleko hranice vlastní šestnáctky se strhla přímo na hřišti hromadná strkanice, do které se kromě domácího gólmana Radlingera zapojili snad všichni aktéři zápasu!

89
    Anton následně naprosto zbytečným útočným faulem srovnal se zemí Chandlera, a hosté tak budou mít spoustu času na rozehrávku.

88
    Střídající Niclas Füllkrug vypálil z hranice pokutového území, ale Hradecky si se střelou hannoverské posily z Norimberku poradil!

87
    Taleb Tawatha vyrobil další hrubku, tentokrát to ale naštěstí pro Frankfurt nebylo v pokutovém území a hostující defenzíva si dokázala poradit.