Rusko – Finsko | 2:1 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 2:5 (kon.) |
Minnesota – Chicago | 3:4 (po pr.) |
Dánsko – Švýcarsko | 1:6 (kon.) | | | Česko – Norsko | 5:0 (kon.) |
Česko – Německo | 4:2 (kon.) |
Finsko – Česko | 3:2 (kon.) |
Rusko – USA | 3:4 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Slovensko – Dánsko | 1:3 (kon.) |
Česko – Švédsko | 4:2 (kon.) |
Č. Budějovice – K. Vary | 2:1 (po pr.) |
Rakousko – Slovensko OT | 2:1 (po pr.) |
Slovensko – Bělorusko | 5:0 (kon.) |
Slovensko – Ruský olympijský tím | 1:3 (kon.) |
Zlín sledge – Mjøsa | 10:0 (kon.) | | | Zlín sledge – Rosenbergen | 5:0 (kon.) | | | Dolný Kubín – Zlín sledge | 0:3 (kon.) |
konec
Slovensko
1:3
(1:2, 0:0, 0:1)
Ruský olympijský tím
Jakub Kocourek
Branky a nahrávky:
15. Lušňák (Čajkovský) – 7. Leščenko (Kraskovskij, Kadejkin), 16. Kraskovskij (Leščenko), 59. Kraskovskij
Rozhodčí: Vladimír Baluška, Daniel Konc – Roman Výleta, Jozef Tvrdoň
Diváci:
Neproměněná penalta:
Slovensko:
Konrád (J.Hudáček) – Šedivý, Čajkovský (A), Švarný (A), Graňák, Jánošík, Čerešňák, Valach – Lušňák, L. Hudáček, Buc – Bakoš, Marcinko (A), Skokan, Hrnka, M. Slovák – Tvrdoň, Šťastný, Suja – Macík
Náhradníci:
Trenér:
Ruský olympijský tím: Demčenko (Šaryčenkov) – Rafikov (C), Manuchov, Naumenkov, Korjagin, Judin, Beliakov, Provolnev, Vasilevskij – Leščenko, Kraskovskij (A), Kadejkin – Shenfeld, Kaletnik (A), Kosov – Kazakov, Rasskazov, Michejev – Varfolomejev – Osnovin – Garejev
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Ruský olympijský tím: Demčenko (Šaryčenkov) – Rafikov (C), Manuchov, Naumenkov, Korjagin, Judin, Beliakov, Provolnev, Vasilevskij – Leščenko, Kraskovskij (A), Kadejkin – Shenfeld, Kaletnik (A), Kosov – Kazakov, Rasskazov, Michejev – Varfolomejev – Osnovin – Garejev
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vladimír Baluška, Daniel Konc – Roman Výleta, Jozef Tvrdoň
Diváci:
Úderná formácia mladých Rusov znova udrela. Leščenko si veľmi pekne spracoval puk, ideálne nahral PAVLOVI KRASKOVSKÉMU, ktorý nedal šancu Konrádovi. Asistencia: Leščenko.