Admira – Rheindorf Altach 1:1 (kon.) | Salzburg – St. Pölten 2:0 (kon.) | Wolfsberger – Ried 1:0 (kon.)
Mattersburg – Sturm Graz 1:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
1:1 (1:1)
SC Rheindorf Altach
Sobota 11.02.2017, 16:00 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 21. kolo

Přeju hezký zbytek sobotního večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (17:53:33)

Ve druhém poločase se toho skoro nic nestalo. Do jediné velké šance se dostal střídající Starkl, jenže ten nedokázal procedit míč do brány. Remízou 1:1 si Altach hodně zavařil, protože když Salcburk vyhraje, bude mít stejný počet bodů a lepší skóre, takže se posune na první místo. Admira také může klesnout o jedno místo, když Wolfsberger vyhraje.

90+2

90+2
    Rohový kop pro domácí. Ten byl ovšem bez problémů odvrácen a zápas končí.

90+1
    Altach měl výhodu volného přímého kopu, jenže s ním nenaložili moc dobře, protože míč letěl moc nízko a hned první obránce ho odkopl do bezpečí.

90
    Rozhodčí Lechner se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Ngamaleu, přichází Aigner.

88
    Hostující trenér pošle na hřiště svého posledního hráče.

87
    Posch nesmyslně nakopl z čtyřiceti metrů do míče. Ten končí vysoko nad bránou. Lukse bude odkopávat od brány.

86
    Altach v klidu drží míč na své polovině, zdá se, že jim remíza stačí.

85
    Žlutou kartu dostává Ngamaleu (SC Rheindorf Altach).

84
    Kop nepřinesl žádné vzrušení, Altach se bez problémů ubránil.

83
    Rohový kop pro Admiru, který je v poslední době aktivnější.

82
    Obrovská šance domácích! Monschein přihrál do běhu na nabíhajícího Starkla. Ten nedokázal prostřelit Lukse.

80
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Spiridonovič, přichází Starkl.

79
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Luxbacher, přichází Dovedan.

78
    Hostující trenér za pár chvil pošle na trávník druhého hráče.

77
    Altach se ubránil a navíc šlape do rychlého brejku. Ten je zastaven dobrým vrácením domácích hráčů.