Benátky n/J – Litoměřice 4:2 (kon.) | Motor ČB – Havířov 5:3 (kon.) | Prostějov – Kladno 2:1 (kon.)
Přerov – Slavia 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 5:6 (po pr.) | Frýdek-M. – Třebíč 1:2 (1:2 po s.n.)
Kadaň – Most 5:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:6 (1:0, 3:3, 1:2 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 11.02.2017, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • Chance liga • 51. kolo

Ústí nad Labem – Skvělý vstup do posledního domácího zápasu v letošní základní části zažili hokejisté Ústí nad Labem. Severočeši se proti Jihlavě ujali tříbrankového náskoku, který ale nedokázali do konce řádné hrací doby udržet. Dukla si při hře bez brankáře vynutila prodloužení, v nastaveném čase vystřelil druhý prémiový bod pro klub z Vysočiny Jiří Říha. Hattrick Jaroslava Roubíka nakonec stačil do soutěžní tabulky pouze na bod a o další cestě domácích do vyřazovacích bojů napoví poslední kolo základní části. Slovanu k přímému postupu do čtvrtfinále play-off bude stačit jakkoliv porazit Třebíč.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:43:24)

Pozápasové statistiky:

Branky a nahrávky:
    16. Roubík (Kasík), 27. Vrdlovec (M. Zdvořáček), 28. Dalecký (Vl. Brož, Poulíček), 34. Roubík (Bernad), 51. Roubík (Z. Doležal) – 30. Jiránek (Bilčík, Diviš), 34. Čachotský (J. Říha, Jergl), 38. Čachotský (J. Říha, Hubáček), 54. Protasenja (Danišovský, F. Seman), 59. Jergl (Bilčík), 62. J. Říha.
    Rozhodčí: Luczków, P. Würtherle – Bosák, Kajínek.
    Vyloučení: 3:5.
    Využití: 1:1.
    Diváci: 1 097.
    Střely na branku: .
    Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:6.
    Zakázaná uvolnění: 10:2.
    Ofsajdy: 5:3.
    Vyhraná vhazování: 38:37 (16:10, 16:11, 6:14 – 0:2).
    Nejlepší hráči: Jaroslav Roubík – Vlastimil Bilčík.

Nejlepší hráči:

HC Slovan Ústí nad Labem:
    Jaroslav Roubík (3+0)
    HC Dukla Jihlava: Vlastimil Bilčík (0+2)

Nyní se strhla ještě potyčka mezi fanoušky Dukly a pořadateli.

61:20
    Dukla právě vstřelila branku!
    Po chybě v rozehrávce domácích využil zaváhání ústecké defenzivy JIŘÍ ŘÍHA (20+23; dnes 1+2), jenž si doslova smlsl na bezmocném ústeckém gólmanovi. Bez asistence.

61:10
    Filip Seman přestřelil.

60:24
    Na Doležala se ihned po zakončení vrhl Jiránek, následně se strhla menší potyčka bez aktivní účasti domácího hráče. Vylučovat se nebude.

60:24
    Doležal ze středu bekhendem nepřekonal Škarka.

60:01
    Na zahajovacím vhazování nastaveného času uspěl Josef Skořepa.

60:01

Jihlava si vynutila při hře bez brankáře prodloužení, které za několik momentů začne.

Vyhraná vhazování: 16:10, 16:11, 6:14.

Pětiminutové prodloužení hrané tři na tři se systémem náhlá smrt začne po tříminutové přestávce, to jest přibližně v 19:22 hod.

60:00

59:40
    Dukla drží puk na svých čepelích.

58:43
    Gól při power-play! Patriku Poulíčkovi se nepodařilo vyhodit kotouč, čehož využil Vlastimil Bilčík (1+10; dnes 0+2), který přihrál ALEŠI JERGLOVI (13+13; dnes 1+1). Levé křídlo třetí hostující pětky prostřelilo Jakuba Soukupa střelou k bližší tyči. Asistence: Vlastimil Bilčík (1+10; dnes 0+2).

58:32
    Dukla riskne power-play!

58:32
    Oddechový čas pro hosty.

58:32
    Dnes již desáté zakázané uvolnění Slovanu, následovat bude vhazování po levici domácího brankáře.

58:10
    Vrdlovec nabídl tutovou šanci Moskalovi k opačné tyči, druhý jmenovaný z bezprostřední blízkosti odkrytou bránu minul.

57:28
    Roubík s Daleckým pozdrželi nutný čas v útočném pásmu.

56:50
    Poulíček zblokoval pokus Říhy do hlediště.

56:03
    Střela Moskala ke Škarkovi nedoputovala.

55:44
    Brož si neporozuměl v ofenzivní části hrací plochy s Vrdlovcem, puku se zmocnil soupeř.

54:51
    Doležalova tvrdá rána sražena obranou Dukly nad.

54:33
    Devátý icing Severočechů. Mezitím zklamala rovnováha dva jihlavské fanoušky, kteří přepadli přes zábranu. Po menším přerušení se opět pokračuje ve hře.

53:29
    ANATOLIJ PROTASENJA (14+8) se zmocnil v prostoru mezi kruhy kotouče po zadovce Patrika Danišovského (3+2) a prostřeluje Jakuba Soukupa. Asistence: Patrik Danišovský (3+2), Filip Seman (15+15).

52:56
    Kasík je dnes při střelecké chuti, jeho další pokus ale nešel mezi tři tyče.

52:23
    Ladislav Gengel se oklepal a míří na střídačku po svých.

52:23
    Po ráně pukem ulehl na ledě Ladislav Gengel. Hra přerušena.

52:18
    Ústí nad Labem se brání zuby nehty, výsledkem je osmé zakázané uvolnění.

52:09
    Slovan vyhazuje na sedmý icing.

51:55
    Jihlava kombinuje v útočné třetině.

50:24
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    JAROSLAV ROUBÍK (19+18; dnes 3+0) dovršuje hattrick, když opomenutý kotouč před brankovou čárou dorazil za záda Jakuba Škarka. Asistence: Zdeněk Doležal (20+23).

49:53
    Druhý icing Jihlavy.

49:38
    Poulíček předal ve střední třetině puk Daleckému, jehož ránu se štěstím Škarek vyrazil.

49:10
    Šesté zakázané uvolnění domácích.

48:58
    Kasík pálil od útočné modré čáry do Jergla, který se následně vydal i s ústeckým obráncem směrem k Soukupovi. Prvně zmiňovaný dokázal zastavit levé křídlo třetí pětky Dukly v souladu s pravidly.

47:52
    Soukup před najíždějícím Jerglem raději zasáhl.

44:45
    Slovan kontroluje hru a vyčkává v útočné třetině.

43:24
    Dělovku Říhy zneškodnil gólman Slovanu.

43:15

42:14
    Půža zblokoval ránu Kasíka a vyhazuje k Soukupovi.

41:55
    Roubík zprava minul.

41:15
    Přesilová hra pro domácí. Anatolij Protasenja (JIH) si musí jít odpykat menší trest za držení protihráče.

Celkem TM v letošním ročníku: 18.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:5.

40:47
    Nenápadný pokus Kasíka končí v moci Škarka.

40:30
    Diviš se zpoza branky neprobojoval do střelecké pozice.

40:01
    Na zahajovacím vhazování třetí části šťastnější Josef Skořepa.

40:01

Zásahy brankářů ve druhé dvacetiminutovce:

Jakub Soukup
    – 14;
    Jakub Škarek – 9.

Druhá třetina byla na góly bohatší, po čtyřiceti minutách mají dva hráči dokonce blízko k hattricku. Do tříbrankového vedení se nejprve dostal Slovan po přesných zásazích Daniela Vrdlovce a Jana Daleckého, střeleckou smůlu Jihlavy prolomil ve třicáté minutě Tomáš Jiránek. Minuta čtyřiatřicátá nabídla po jednom gólu na každé straně, prosadit se nejprve podařilo Jaroslavu Roubíkovi, následně jeho protivníkovi Tomáši Čachotskému. Posledně jmenovaný se do černého trefil i v čase 37:47 min., a tak po druhé dvacetiminutovce vede Slovan stále pouze nejtěsnějším možným rozdílem.

Statistiky úvodního a druhého dějství:

Vyloučení:
    3:4.
    Zakázaná uvolnění: 2:0, 3:1.
    Ofsajdy: 4:2, 1:1.
    Vyhraná vhazování: 16:10, 16:11.

Další třetina začne přibližně v 18:46 hod.

40:00

39:46
    Tomáš Čachotský nezůstává na střídačce a míří na ošetřovnu.

39:46
    Po menší vynucené pauze odjíždí Tomáš Čachotský za doprovodu lékaře a Radka Hubáčka po svých.

39:46
    Na ledové ploše zůstal u mantinelu ležet Tomáš Čachotský, přivolán je lékař!

38:55
    Poulíček drží puk u branky Škarka.

37:47
    Využitá přesilovka! Po vyhraném vhazování Jihlavy se postupně touš dostal až k TOMÁŠI ČACHOTSKÉMU (16+36; dnes 2+0), který z levého kruhu prostřelil vše, co mu stálo v cestě včetně domácího gólmana. Asistence: Jiří Říha (19+23; dnes 0+2), Radek Hubáček (0+2).

37:40
    Třetí vyloučení domácích. Zdeněk Doležal (UNL) potrestán menším trestem za držení protihráče.

Celkem TM v letošním ročníku: 22.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:4.

36:44
    Beton Škarka byl proti skórování Vrdlovce z pravé strany.

36:34
    Velmi těsný, ale platí. Pátý icing svěřenců Miroslava Macha a Tomáše Mareše.

36:12
    Přízemní střelu Říhy vyrazil domácí gólman vedle branky.

35:48
    Bernad neprostřelil obrannou blokádu Jihlavy.

33:55
    Jihlava snižuje opět na rozdíl dvou branek! TOMÁŠ ČACHOTSKÝ (15+36) svou kličkou obelstil Jakuba Soukupa i nepozorné obránce Slovanu. Nejproduktivnější hokejista Dukly z mezikruží zajel za branku, odkud zasunul puk k tyči. Asistence: Jiří Říha (19+22), Aleš Jergl (12+13).

33:05
    Defenziva Dukly pozapomněla na JAROSLAVA ROUBÍKA (18+18; dnes 2+0), který se trhl a ze samostatného úniku z levého kruhu vymetl pavučiny z horního růžku hostující svatyně. Asistence: David Bernad (5+9).

32:42
    Vágner od levého mantinelu nalezl u opačné tyče Roubíka, který si vylámal zuby na skvěle a bleskurychle přesunutém Škarkovi.

31:29
    Čachotský si vyměnil touš s Hubáčkem v prostoru mezi kruhy, proti druhému zmiňovanému vytáhl Soukup parádní zákrok.

30:42
    Bekhend Poulíčka nadělal Škarkovi potíže, následná dorážka prvně jmenovaného mířila mimo.

30:07
    První icing také v podání Dukly.

29:21
    Ústí nad Labem se dnes počtvrté osvobozuje za cenu zakázaného uvolnění.

29:08
    K odražené střele Vlastimila Bilčíka (1+9) se jako první dostal TOMÁŠ JIRÁNEK (2+1), jenž překonal bezmocného Jakuba Soukupa. Asistence: Vlastimil Bilčík (1+9), Richard Diviš (6+19).

29:01
    Třetí icing Slovanu.

28:38
    Jaroslav Roubík předal puk Zdeňku Doležalovi, který z dobré střelecké pozice nechal vyniknout Jakuba Škarka.

27:23
    Slovan se ujímá tříbrankového vedení, když JAN DALECKÝ (8+6) překvapil z předbrankového prostoru Jakuba Škarka u bližší tyče. Asistence: Vladimír Brož (6+9), Patrik Poulíček (12+13).

26:53
    Tvrdou ránu Martina Zdvořáčka (0+2) tečoval DANIEL VRDLOVEC (9+22) nejdříve do tyče, na následnou dorážku už nestačil ani Jakub Škarek. Asistence: Martin Zdvořáček (0+2).

25:35
    Melka hledal v mezikruží Roubíka, kterému puk přeskočil čepel.

25:06

24:17
    Slovan vyhazuje ke Škarkovi.

23:41
    Říha nastřelil Soukupa do masky, ve hře se pokračuje.

23:14
    Dundáček adresoval přihrávku Říhovi, který střelou z první nemířil přesně.

23:06
    Podruhé si dnes v přesilové hře zahraje i Jihlava. Vladimír Brož (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 70.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:4.

22:54
    Soukup před napadajícím Jiránkem raději přikryl touš.

22:37

21:57
    Půža vyvezl kotouč do ofenzivní třetiny.

21:36
    Hubáček zbavil Ústí nad Labem útočného pásma.

20:37
    Přesilovka pro Slovan. Richard Diviš (JIH) míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 1:4.

20:01
    Na zahajovacím vhazování druhé části zvítězil Josef Skořepa.

20:01

Zásahy brankářů v úvodní dvacetiminutovce:

– 11;
    Jakub Škarek – 10.

Po první části odchází šťastnější do kabin hokejisté Slovanu, kteří vedou nad Duklou zásluhou přesilovkové trefy Jaroslava Roubíka. Ústecký kanonýr dorazil při vyloučení Filipa Semana za záda Jakuba Škarka odraženou střelu Jaroslava Kasíka.

Vyhraná vhazování: 16:10.

Další třetina začne přibližně v 17:50 hod.

20:00

19:50
    Skořepa tečoval střelu Říhy do ochranné sítě.

19:46
    Soukup další pokus Březiny zneškodnil do ochranné sítě.

19:25
    Březinovu střelu zblokoval do bezpečí pro domácí Brož.

19:16

18:48
    Čtvrté postavení mimo hru Ústí nad Labem.

18:30
    Jihlavě se podařilo vyhodit.

18:01
    Druhý icing Severočechů.

17:44
    Doležal z bezprostřední blízkosti minul.

17:16
    Filip Seman (JIH) navštíví trestnou lavici dnes již podruhé, neboť obdržel menší trest za držení protihráče.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Celkem TM v letošním ročníku: 46.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:3.

16:44
    Začala signalizovaná výhoda pro domácí.

16:42
    Zdvořáčkovo nahození tečoval Dalecký mimo.

15:33
    Využitá přesilovka! Jakub Škarek stihl jedovku Jaroslava Kasíka (3+17) od útočné modré čáry ještě vyrazit před sebe, v předbrankovém prostoru se následně nejlépe zorientoval JAROSLAV ROUBÍK (17+18), jenž dorážkou posílá svůj celek do vedení. Asistence: Jaroslav Kasík (3+17).

15:27
    Druhá přesilová hra pro domácí. Filip Seman (JIH) vyfasoval dvouminutový trest za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 44.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

15:02
    Pokus Kalába vyrazil brankář Slovanu betonem.

14:37
    Mical přihrál Daleckému rukou, sudí hru přerušili.

13:52
    Druhý ofsajd Dukly.

13:22

13:15
    Bernad se postaral o další vyhození touše z obranného pásma.

12:57
    Jihlavě se nedaří usadit v útočné třetině.

12:37
    Brož vyhodil puk až ke svatyni Škarka.

12:29
    Říha od hranice ofenzivního pásma připsal Soukupovi další zákrok.

12:06
    Gengelovi se podařilo dostat kotouč do střední třetiny.

11:22
    V početní převaze si zahrají také hokejisté Dukly. Kapitán Martin Vágner (UNL) inkasoval menší trest za držení protihráče.

Celkem TM v letošním ročníku: 28.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

10:25
    Hosté přečkali tlak soupeře a hrají v plném počtu.

10:02
    Kasík potřetí v přesilovce netrefil vysněný cíl.

09:22
    Střelecké štěstí pokoušel znovu Kasík, Škarek nemusel zasahovat.

08:34
    Jaroslav Kasík při střele zlomil hůl a míří pro novou hůl.

08:25
    Početní výhoda pro Slovan. David Březina (JIH) potrestán menším trestem za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 14.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

07:44
    Protasenja zblízka nepřelstil hájce ústecké svatyně.

07:14
    Půža z levé strany na Soukupa nevyzrál.

06:35
    Aleš Jergl z dálky přestřelil.

05:57
    S ofsajdy se dnes roztrhl pytel, Slovan dnes již potřetí v postavení mimo hru.

05:39
    První postavení mimo hru Dukly.

05:08
    Jiří Říha zpoza branky nepřekvapil otočkou maskovaného muže domácích.

04:43
    První zakázané uvolnění Ústí nad Labem.

04:24
    Střelecká muška Daleckého nebyla přesná.

03:36
    Slovan si vytvořil menší tlak, ránu Vágnera gólman Dukly chytá.

03:19
    Merta z pravé strany nemířil přesně.

02:50
    Centr první jihlavské formace Skořepa opouští ledovou plochu po svých za pomoci spoluhráčů.

02:50
    Josef Skořepa zůstal ležet v obranném rohu, rozhodčí přerušuje hru.

02:05
    Puk po střele Jiránka končí v lapačce domácího brankáře.

01:05
    Druhý ofsajd Ústí nad Labem.

00:48
    Husák z ostrého úhlu minul.

00:33
    Dundáček z levé strany prověřil pozornost Soukupa.

00:15
    První postavení mimo hru Slovanu.

00:01
    Na úvodním vhazování uspěl Jaroslav Roubík.

00:01

Domácí nastupují v retrodresech žlutomodrých, hosté volí červenožlutou kombinaci dresů.

V brankovišti týmů na začátku stanou:

Jakub Soukup (36 zápasů; 20 výher; 100 inkasovaných gólů; 3 shut-outy; úspěšnost zákroků 92,1 %, průměrný počet inkasovaných branek/zápas 2,73; 2 asistence; 20 trestných minut).

HC Dukla Jihlava:
    Jakub Škarek (26 zápasů; 19 výher; 52 inkasované góly; 1 shut-out; úspěšnost zákroků 92,76 %, průměrný počet inkasovaných branek/zápas 2,01; 0 asistencí; 2 trestné minuty).

Celá jména sudích:

Hlavní rozhodčí:
    Tomáš Luczków, Pavel Würtherle.
    Čároví rozhodčí: Petr Bosák, Lukáš Kajínek.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (J. Dlouhý) – Bernad, Kasík (A), Husák, M. Vágner (C), M. Zdvořáček, Vl. Brož – Z. Doležal, Roubík (A), Melka – Vrdlovec, Moskal, D. Merta – Dalecký, Poulíček, Mical – Macek, Gengel, Moučka. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.

HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – J. Říha, Půža, Kaláb, Dundáček, Bilčík, Váňa – Jiránek, J. Skořepa, Diviš – Březina, F. Seman (A), Anděl – Čachotský (C), Hubáček, Jergl – Danišovský, Protasenja. Trenéři: Petr Vlk, František Zeman, Viktor Ujčík.

Slovan stejně jako Dukla musel v posledním mistrovském střetnutí zápas otáčet. Oběma celkům se obrat dokonat podařilo, když ústečtí hokejisté zvítězili na ledě pražské Slavie (2:1; výsledek z pohledu Ústí nad Labem), stejným poměrem uspěla Jihlava v domácím prostředí proti Frýdku-Místku.
    Jihlava v předchozích šesti duelech neokusila hořkost porážky, Dukla padla naposledy na Kladně 23. 1. 2017 poměrem 2:5 (výsledek z pohledu Jihlavy). V letošním ročníku vzájemné zápasy mezi svěřenci Miroslava Macha a Tomáše Mareše a týmem Petra Vlka a Františka Zemana pokaždé ovládl domácí celek. Ústí nad Labem zvítězilo v domácím prostředí 2:0, naopak na Vysočině padlo 1:5 a 0:4. Potvrdí se pravidlo i dnes?

Porovnání obou týmů v aktuálním ročníku:

13,33 % využitých přesilových her (13. místo)
    85,71 % ubráněných oslabení (6. – 7. místo)
    31,38 průměrně vyslaných střel za zápas (10. místo)
    35,42 průměrně vyslaných střel proti za zápas (13. místo)
    608 trestných minut (8. nejhorší místo)
    průměrná domácí návštěvnost: 1 032 diváci (10. místo)

16,14 % využitých přesilových her (5. místo)
    86,04 % ubráněných oslabení (3. místo)
    33,7 průměrně vyslaných střel za zápas (4. místo)
    28,76 průměrně vyslaných střel proti za zápas (2. místo)
    709 trestných minut (2. nejhorší místo)
    průměrná domácí návštěvnost: 1 502 diváci (8. místo)

Poslední ligový duel obou mužstev (50. kolo WSM Ligy, 8. 2. 2017):

HC Slavia Praha – HC Slovan Ústí nad Labem

1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
    Branky a nahrávky: 6. Půhoný (Tejral) – 47. Roubík (Z. Doležal), 56. Kasík (Roubík, Z. Doležal).
    Rozhodčí: Luczków – Ševic, Votrubec.
    Vyloučení: 3:3, navíc J. Novák (SLA) 10 min. OT [NESP].
    Bez využití.
    Diváci: 756.
    Střely na branku: 22:32 (7:11, 10:12, 5:9).
    Průběh utkání: 1:0, 1:2.

HC Dukla Jihlava – HC Frýdek-Místek
    2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
    Branky a nahrávky: 48. Jergl (Seman, Jiránek), 56. J. Skořepa (Diviš) – 21. Pechanec (M. Růžička, Klimša).
    Rozhodčí: Kopeček – Polák, Zídek.
    Vyloučení: 1:5.
    Diváci: 1 382.
    Střely na branku: 24:24 (6:10, 7:12, 11:2).

4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
    Branky a nahrávky: 2. Březina (Bilčík, Anděl), 3. Szathmáry (Čachotský), 4. Říha (Březina, F. Seman), 23. Říha (Čachotský, Šidlík).
    Rozhodčí: Kašík – Měkýš, Reich.
    Vyloučení: 6:5.
    V oslabení: 1:0.
    Diváci: 1 228.
    Střely na branku: 32:18 (11:6, 11:7, 10:5).
    Průběh utkání: 4:0.

Mírným favoritem dnešního střetnutí je podle sázkových kanceláří celek HC Slovan Ústí nad Labem.

Statistiky vzájemných zápasů z pohledu HC Slovan Ústí nad Labem:

61 zápas: 32 výhry, 5 výher po základní hrací době, 1 remíza, 4 prohry po základní hrací době, 19 porážek, skóre 185:156.

Nejčetnějším výsledkem v historii je výhra Slovanu 4:2 (5x).

Letošní bilance obou týmů v základní části:

50 zápasů: 17 výher, 9 výher po základní hrací době, 7 proher po základní hrací době, 17 porážek; skóre 140:153, 76 bodů, v tabulce 6. místo.

50 zápasů: 25 výher, 13 výher po základní hrací době, 1 prohra po základní hrací době, 11 porážek; skóre 145:94, 102 body, v tabulce 2. místo.

Příjemný sobotní podvečer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky zápasu 51. kola WSM Ligy. HC Slovan Ústí nad Labem hostí tým HC Dukla Jihlava.

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 17:00 hod.

Stadion: Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov, Česká republika;
    souřadnice: 50° 40′ 38″ s. š., 14° 00′ 47″ v. d.;
    kapacita: 6 500 míst.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 16. Roubík (Kasík), 27. Vrdlovec (M. Zdvořáček), 28. Dalecký (Vl. Brož, Poulíček), 34. Roubík (Bernad), 51. Roubík (Z. Doležal) – 30. Jiránek (Bilčík, Diviš), 34. Čachotský (J. Říha, Jergl), 38. Čachotský (J. Říha, Hubáček), 54. Protasenja (Danišovský, F. Seman), 59. Jergl (Bilčík), 62. J. Říha

Rozhodčí: Luczków, P. Würtherle – Bosák, Kajínek

Diváci: 1 097