Benátky n/J – Litoměřice 4:2 (kon.) | Motor ČB – Havířov 5:3 (kon.) | Prostějov – Kladno 2:1 (kon.)
Přerov – Slavia 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 5:6 (po pr.) | Frýdek-M. – Třebíč 1:2 (1:2 po s.n.)
Kadaň – Most 5:2 (kon.)
SK Trhači Kadaň
5:2 (3:0, 0:1, 2:1)
HC Most
Sobota 11.02.2017, 17:00Chance liga • 51. kolo

Kadaňští si připsali velmi důležité vítězství. V poslední třetině se prosadili mezi domácími Adam Raška a Ondřej Beránek, v 54. minutě upravil na konečných 5:2 Rostislav Martynek. (19:20:21)

59:59
    Poslední střelu si připsal Divíšek, z ostrého úhlu prověřil pozorného Strmeně.

59:53
    Kubinčák to zkusil z pravého kruhu, trefil pouze Strmeně.

59:40
    Teď to zkoušel Havel, ale i jeho pokus šel mimo tři tyče prázdné branky hostů.

59:24
    Beránek vybojoval puk, ale netrefil prázdnou branku.

59:07
    Šest Mostecký kombinuje proti čtveřici domácích, ke střele se však nedostává.

58:57
    Most je v šesti a Pinc na střídačce.

58:57
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Nicolas Hlava – 2 min., sekání).

58:34
    Horova bomba skončila na Strmeňově masce, od které se odrazila do rohu.

58:30
    Zakázané uvolnění Kadaně.

58:16
    Válek zpracoval puk vysokou holí, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

57:58
    Kašovo střelu z pravého kruhu podržel Pinc v lapačce.

57:49
    Kubinčák přihrál od pravého mantinelu před branku, kde operoval Divišek, ale k dobré dorážce se nedostal.

57:22
    Veselý předvedl pěknou individuální akci. Mezi kruhy se protáhl kolem dvou obránců, ale v poslední fázi mu kotouč sjel z hole.

56:10
    Smolka přihrál na Havlíčka, který ztečoval puk v tísni jen do Strmeně.

55:33
    Smolka přihrál před bránu na Roda, který ale z těsné blízkosti neuspěl.

54:55
    Hra je plná soubojů a nepřesností. Hraje se převážně v prostředním a mosteckém pásmu.

Kateřina Kundertová

Branky a nahrávky: 11. Kůs (Trefný, Gorčík), 16. Chlouba (Kaše, Kůs), 18. Kohout (Harkabus, Weinhold), 44. Raška (Hejcman, Hlava), 48. O. Beránek (R. Havel, L. Chalupa) – 35. Dufek (Babincev), 54. Martynek (K. Pilař)

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – R. Černý, Trefný (C), L. Chalupa, R. Havel, Tejnor, Baránek, Weinhold, J. Tomeček – Gorčík, Kaše, Kůs (A) – Raška, Hejcman, Hlava – Chrpa, Chlouba (A), O. Beránek – Kohout, Osmík, Harkabus.
    HC Most: Spěšný (18. Pinc) – K. Pilař, Frolo, K. Černý, Kokeš, Hora, Šesták, Strejček, Šefl – Kubinčák (A), Divíšek (C), R. Veselý – J. Doležal, Válek, Martynek – Rod, Havlíček, Smolka – M. Havelka, Babincev, Dufek.

Rozhodčí: Zubzanda, Valenta – Malý, Šimán