Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 1:5 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:3 (kon.)
Kopřivnice – Opava 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Kolín – Písek 7:0 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Klatovy – Řisuty 3:5 (kon.) | Kobra – Trutnov 6:2 (kon.)
Vrchlabí – Klášterec nO 3:2 (kon.) | Děčín – Sokolov 6:0 (kon.) | David Servis – Nymburk 2:10 (kon.)
Tábor – Mor. Budějovice 1:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 6:5 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 11.02.2017, 18:00 • DD Eletromont Aréna • 2. liga skupina Západ • 34. kolo

Ode mě to je dnes již vše a přeji Vám příjemný víkend a u onlajnů zase někdy napočtenou. (20:17:59)

Oba soupeři se utkájí ve středu v opačné gardu na ledě Klášterce k odloženému zápasu 25. kola.

Domácí zaznamenávají veledůležitou výhru nad svými pronásledovateli z Klášterce a utíkají jim tak na rozdíl 5 bodů.

58:00
    Poslení dvě minuty třetí třetiny.

56:35
    Na hokejky Stadionu se vkrádá nervozita.

55:04
    Klementovu střelu Kaššák vyrazil lapačkou do ochranné sítě.

54:15
    Icing Stadionu. Vhazovat se bude po pravici Jelínka.

52:35
    Přesilová hra pro Stadion. Menší trest za sekání inkasuje Kuncl.

51:49
    Icing Klášterce.

50:52
    Dnešní již třetí tyč po Klementově bombě.

50:46
    Icing hostů.

50:22
    Urban se řítil z boku sám na brankáře, hostující hráč ho dojel a podrazil, ale rozhodčí trestné střílení nenařizuje k nevoli domácího publika.

49:24
    Těsný ofsajd Stadionu.

49:01
    Čurdova střela z mezikruží skončila na hrudi Kaššáka.

48:00
    U puku jsou v této chvíli aktivnější hosté.

46:00
    Domácí jsou vyrovnávací brankou zaskočeni a nemohou se dostat zpátky do tempa.

44:13
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Jelínek střelu Macháčka neudržel, ta mu vypadla před něj a tentýž hráč, ALEŠ MACHÁČEK, srovnává stav na 2:2. Asistence: Vladislav Vrtek, Patrik Zicho.

44:00
    Hra se odehrává ve středním pásmu.

42:05
    Ubranovu štiplavou střelu vyrazil hostující brankář vyrážečkou do rohu.

41:18
    Matějčkova střela mířila těsně nad břevnem Kaššákovi branky.

40:19
    Zakázané úvolnění Klášterce.

40:08
    Vyhozený puk z hole Filipa končí v hledišti.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:41.

Ve druhé třetině byla k vidění pouze jedna branka a tu v 28. minutě zaznamenal domácí kapitán Martin Filip. V posledních vteřinách třetiny se o vyrovnání snažil Vrtek, ale trefil pouze boční síť.

40:00

39:25
    Hosté měli šanci na vyrovnání, ale pokus Vrtka mířil pouze do boční síťě.

39:00
    Poslední minuta prostřední třetiny.

38:42
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez vážnějších šancí.

38:12
    Hosté zamkli domácí v jejich pásmu.

Dnešní utkání sleduje 854 diváků.

36:40
    Hosté ujeli tři na jednoho, ale Hiermanovi jeho pokus nevyšel.

36:12

35:25
    Dnešní přesilové hry domácích jsou bezzubé. Domácí fans začínají pískat.

34:52
    Hosté drží puk na svých holích a šetří tak čas.

34:12
    Domácí dostávají další přesilovou hru. Hierman dostává menší trest za držení Hejdy.

33:45
    Proti Procházkově střele z mezikruží vytáhl Kaššák ukázkový semafor.

32:38
    Po přihrávce od Maďara se k puku dostal tváří v tvář Kaššákovi Šimoníček, ale neuspěl.

29:38
    Hosté jdou do čtyř. Za držení vyloučen Kulich.

29:18
    Klementův pokus od modré byl tečován hostujícím obráncem do ochranné sítě.

27:25
    Po přihrávce navrátilce z Univerziády Šťastného se kotouč dostal ke kapitánu MARTINU FILIPOVI, který dotlačit puk za Kaššáka. Asistence: Tomáš Šťastný

27:20
    Sám před prázdnou brankou se objevil Svoboda, ale trestuhodně přestřelil.

26:42
    Za svojí brankou se snažil rozehrát puk holí Kaššák, ale před najíždějícím Urbanem raději kotouč zalehl.

26:15

25:27
    Již ležícího Kaššaka nedokázal Šťastný překonat.

25:05
    Střela Klementa orazítkovala tyč.

24:50

24:15
    Domácí dostávají možnost přesilové hry. Zicho dostává menší trest za hákování.

23:42
    Útočný pokus domácích končí úmyslným ofsajdem.

22:45
    Šťastného pokus vyrazil Kaššáka vyrážečkou.

21:20
    Zámek Klášterce před vrchlabskou brankou.

20:57
    Jelínek schoval Touškův pokus do lapačky.

20:20
    Šťastný si vybruslil před branku a střelu namířil pouze do ramene Kaššáka.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:54.

Po první třetině je stav utkání 1:1. První branku zaznamenal ve 3.minutě hostující Kuncl. Ve 14. minutě se domácím podařilo srovnat zásluhou Maďara. První třetina také přinesla šest menších trestů. Dva na straně domácích a čtyři na straně hostů. Domácí měli také 2x k dispozici přesilovou hru 5 proti 3, kterou ovšem nedokázali využít.

20:00

19:46
    Poslední útok v první třetině Klášterce zastavil čistým hitem Jirků.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:50
    Miškovký se prokličkoval přes půlku hřiště, ale v poslední fázi nedokázal bekhendem Kaššáka překonat.

17:40
    Po přihrávce zpoza branky od Filipa se dostal ke střele Hejda, ale pokus mířil asi tři metry nad branku.

17:12
    Na ledě zůstává ležet Zicho

17:00
    Hra se nyní odehrává mezi modrými čarami.

16:03
    Zakázané uvolnění hostů.

15:34
    Střelu Jandejska od modré Kaššák podržel na své hrudi.

15:28
    Po přihrávce Čurdy se dostal do zakončení Miškovský, ale přesouvající se Kaššák jeho střelu chytl.

13:47
    Střelu Bláhy tečoval za bezpomocného Kaššáka PATRIK MAĎAR. Asistence: Tomáš Bláha, Jiří Šimoníček.

12:59

12:53
    Střelu od modré v podání Jandejska schytal Kaššák do masky. Rozhodčí tak přerušuje hru.

11:52
    Hosté ve čtyřech.

10:59
    Domácí mají k dispozici přesilovou hru pět na tři. Vyloučen Toušek za hákování.

10:59
    Po střele Filipa se rozezvonila tyč.

09:52
    Další přesilová hra pro domácí. Odchází Hřebíček dvě minuty za hákování.

09:40
    Procházka prokličkoval půlku hřiště, jeho střelu Kaššák vyrazil pouze před sebe, kde stál Filip, ale ten nedokázal překonat sedícího Kaššáka.

09:16

08:46
    Střela Procházky prosvištěla těsně kolem pravé tyčky.

08:15
    Domácí se osvobozují.

07:48

07:16
    Počty na ledě se srovnají. Filip dostává trest za sekání.

06:40

05:48
    Domácí budou mít osmapadesát vteřin dlouhou přesilovku pět na tři. Vyloučen Cestr za podražení

04:40
    Přesilovou hru si zahrají i domácí. Zicho dostává dvě minuty za podražení.

04:14
    Hosté vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

03:45
    Střelu Dejmka musel Jelínek schovat ve své výstroji.

02:35
    Klášterští nabídnutou přesilovou hru obratem využívají. Po střele kapitána Charouska tečoval před Jelínkem puk do branky MIROSLAV KUNCL. Asistence: Vladislav Vrtek, Jiří Charousek.

02:22
    Máme tu první vyloučení v zápase. Čurda dostává menší trest za držení protihráče.

00:35
    První střelecký pokus v zápase předvedl Klement, ale jeho střelu od modré zblokovala připravená obrana.

00:01

Na led vyjeli rozhodčí dnešního utkání.

Domácí Stadion do dnešního utkání nastoupí v bílých dresech a hosté z Klášterce zvolily modré dresy.

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Klement, Hejda, Jirků (A), Matějček, Jandejsek, Tržický – Procházka, Filip (C), Šťastný, Maďar, Šimoníček, Bláha (A), Svoboda, Miškovský, Čurda, Urban.

HC Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Týr, Cestr, Hierman, Kuncl (A), Zicho – Macháček, Charousek (C), Toušek, Dejmek, Vrtek, Bečka, Sklenička, Hřebíček, Kulich.

Rozhodčí: Veselý Tomáš Bc.(Jaroměř) – Huryta Michal, (Choceň) Tasch Michal, DiS. (Kolín).

Všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje přeji příjemné sobotní odpoledne. Dnes je na programu souboj o 4. místo mezi HC Stadion Vrchlabí a HC Klášterec nad Ohří. Úvodní buly střetnutí je naplánováno na 18:00 a průběhem zápasu vás provede Jan Přikryl.

Vzájemné zápasy

2016/2017

12. 10. 2016 Klášterec – Vrchlabí 6:3 (3:0,0:3,3:0)

Branky a přihrávky: 1. Deveri, 4. Hrdlička (Mála, Tupý), 16. Tupý (Strunz), 41. Hrdlička (Vrtek, Běhula), 53. Mála (Hrdlička, Vrtek), 59. Zdeněk – 23. Čurda, 30. Štastný (Filip), 31. Štastny (Filip, Čurda). Rozhodčí: Hucl, Rubáš, Tvrdík .

19. 11. 2016 Vrchlabí – Klášterec 2:3 (1:2,0:0,1:1)

Branky a nahrávky: 5. Matějček (Jirků, Bláha), 50. Bláha (Novák, Šimoníček) – 1. Strunz (Vrtek), 16. Charousek (Deveri, Vrtek), 48. Charousek (TS). Rozhodčí: Barek, Laczko, Pechánek . Vyloučení: 9:10. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 974.

Poslední zápas Vrchlabí

8.2 2017 Řisuty – Vrchlabí 5:6 (1:0,3:3,1:3)

Branky a nahrávky: 4. Borovanský (Kos, Čurilla), 24. Havlůj (Hegenbart), 36. Kulich (Borovanský, Kos), 40. Borovanský (Kos, Čurilla), 56. Vyskočil – 22. Bláha (Šimoníček, Maďar), 31. Maďar (Čurda, Šimoníček), 39. Procházka (Filip, Klement), 41. Šimoníček (Svoboda, Procházka), 57. Filip (Hejda, Procházka), 60. Svoboda (Procházka, Tržický) Rozhodčí: Vokřál – Žídek, Horažďovský. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 75.

Poslední zápas Klášterce

8.2 2017 Klášterec – Děčín 3:2 po sam. náj. (0:1,1:0,1:1-0:0)

Branky a nahrávky: 26. Vrtek (Hrdlička, Mála), 45. Mála (Cestr, Hrdlička), rozh. náj. Hrdlička – 6. Navarra (Chmel, Zajan), 56. Chmel (Hašek, Michajlov).

Klášterec: Václav Cestr 3+8

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 14. Maďar (Bláha, Šimoníček), 28. Filip (Šťastný), 54. Šťastný (Urban) – 3. Kuncl (Vrtek, Charousek), 45. Macháček (Vrtek, Zicho)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Týr, Cestr, Hierman, Kuncl (A), Zicho – Macháček, Charousek (C), Toušek, Dejmek, Vrtek, Bečka, Sklenička, Hřebíček, Kulich.