Česko – Německo 3:0 (kon.)
konec
Česko
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Německo
Sobota 11.02.2017, 16:00 • Nockhalle Radenthein • Reprezentace žen do 15 let
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (18:00:13)
   
  Nejlepší hráčky utkání: Daniela Pejšová (CZE) – Thea – Marleen Bartellová (GER).
   
  Ani třetí třetina branku nepřinesla, a tak zůstává skóre nezměněné. Češky si připisují další cennou tříbodovou výhru, Eva Štumbaurová navíc čisté konto.
   
  Konec zápasu.
   
  52:07
  Němky si zahrají přesilovku. Agáta Sarnovská (CZE) si počínala nedovoleně, a tak je potrestána dvěma minutami za nedovolenou hru tělem.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Ve druhé třetině branka nepadla, a to ani přes nespočet vyloučení. Do třetí dvacetiminutovky tak Češky budou vstupovat s třígólovým náskokem.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  39:47
  Současně vyloučeny Kristýna Kaltounková (CZE) na dvě minuty za vražení na hrazení a Sarah Kubiczeková (GER) na dvě minuty za hákování.
   
  35:27
  Sotva se vrátila z trestné lavice Heinzová, míří na ni Nina Christofová (GER). Německá obránkyně si odpyká menší trest za hákování.
   
  33:21
  Češky si zahrají přesilovku. Lisa Heinzová (GER) si odpyká dvě minuty za nedovolenou hru tělem.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  Češkám vyšla první třetina skvěle, když se za záda německé brankářky trefily třikrát během sedmi minut. Účet zápasu nejprve otevřela Barbora Machalová, o chvíli později zvyšovala české vedení Klára Seroiszková. Třetí branku přidala těsně před koncem první třetiny Nikola Dýcková.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   
  18:33
  Česko právě vstřelilo branku!
  Seroiszková s Machalovou byly u další branky českého výběru, přesnou mušku tentokrát ale prokázala NIKOLA DÝCKOVÁ. Asistence: Barbora Machalová, Klára Seroiszková.
   
  13:08
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češky uskakují německým vrstevnicím do dvoubrankového náskoku, když přesně za záda Neuertové mířila KLÁRA SEROISZKOVÁ. Asistence: Anna Fabšicová, Barbora Machalová.
   
  11:12
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češky v polovině první třetiny otevírají skóre! Jako první se mezi úspěšné střelkyně zapsala BARBORA MACHALOVÁ. Asistence: Klára Seroiszková.
   
  04:14
  Češky se musí bránit. Sára Čajanová (CZE) je totiž potrestána menším trestem za hákování.

  Zuzana Spurná

  Branky a nahrávky: 12. Machalová (Seroiszková), 14. Seroiszková (Fabšicová, Machalová), 19. Dýcková (Machalová, Seroiszková)


  Česko: Štumbaurová (Švejdová) – Jandušíková, Hájková, Pejšová, Šmajdová, Krsová, Kotounová, Chladová, Vlková – Machalová, Dýcková, Seroiszková – Čajanová, Kaltounková, Škorpíková – Fabšicová, Nepokojová, Sarnovská – Sýkorová, Z. Černá. Trenér: Pavel Zuziak.
  Německo: Neuertová (Pfeifferová) – Glossmannová, Königová, Leveringhausová, Nillerová, Idschoková, Christofová, Klinglerová, Gruchotová, Kubiczeková, Heinzová, Cyruliesová, Strompfová, Welckeová Lilli, Welckeová Luisa, Leonhardtová, Fuchsová, Harková, Raschkeová, Bartellová, Sterziková.