Finsko – Česko | 1:7 (kon.) | | | Švédsko – Rusko | 2:4 (kon.) |
Benátky n/J – Litoměřice | 4:2 (kon.) | | | Motor ČB – Havířov | 5:3 (kon.) | | | Prostějov – Kladno | 2:1 (kon.) |
Přerov – Slavia | 1:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Jihlava | 5:6 (po pr.) | | | Frýdek-M. – Třebíč | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Kadaň – Most | 5:2 (kon.) |
Minnesota – Tampa | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Winnipeg – Chicago | 2:5 (kon.) | | | Boston – Vancouver | 4:3 (kon.) |
Ottawa – NY Islanders | 3:0 (kon.) | | | Philadelphia – San Jose | 2:1 (po pr.) | | | Dallas – Carolina | 5:2 (kon.) |
Nashville – Florida | 4:7 (kon.) | | | Columbus – Detroit | 2:1 (kon.) |
Švýcarsko – Norsko | 4:1 (kon.) | | | Česko – Dánsko | 4:3 (kon.) |
Rusko – Finsko | 1:2 (kon.) | | | Česko – USA | 2:4 (kon.) |
Švýcarsko – Slovensko | 7:0 (kon.) |
Slovensko modrí – Švajčiarsko červení | 1:4 (kon.) | | | Švajčiarsko bieli – Slovensko bieli | 0:3 (kon.) |
Poruba 2011 – Vsetín | 2:3 (po pr.) | | | SHK Hodonín – Šumperk | 1:5 (kon.) | | | Nový Jičín – Val. Meziříčí | 2:3 (kon.) |
Kopřivnice – Opava | 3:6 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 2:4 (kon.) | | | Kolín – Písek | 7:0 (kon.) |
Bílina – Jablonec n/N | 3:4 (po pr.) | | | Klatovy – Řisuty | 3:5 (kon.) | | | Kobra – Trutnov | 6:2 (kon.) |
Vrchlabí – Klášterec nO | 3:2 (kon.) | | | Děčín – Sokolov | 6:0 (kon.) | | | David Servis – Nymburk | 2:10 (kon.) |
Tábor – Mor. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Pelhřimov | 6:5 (kon.) |
Česko – Finsko | 3:2 (kon.) |
Česko – Německo | 3:0 (kon.) |
Norsko – Slovensko OT | 2:1 (kon.) |
Havířov – Třinec | 4:3 (po pr.) |
Slovensko – Německo | 2:1 (kon.) |
Humpolec – Radomyšl | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Kaznějov – Tachov | 10:4 (kon.) | | | Radomyšl – Žirovnice | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Čerti Ostrov – Mar.Lázně | 4:8 (kon.) | | | Lev Benešov – Mladá Boleslav B | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Králův Dvůr – V.Popovice | 2:0 (kon.) |
Strakonice – Veselí nLuž. | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | HC Rokycany – TJ Sušice | 9:2 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Č. Lípa | 4:8 (kon.) |
HC Turnov – Gepardi Jablonec | 4:7 (kon.) | | | Rosice – HC Boskovice | 3:2 (kon.) | | | Uh.Brod – VHK ROBE Vsetín B | 4:1 (kon.) |
Orlová – Bohumín | 1:3 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Nový Jičín B | 11:2 (kon.) | | | H. Benešov – Krnov | 8:7 (kon.) |
Chotíkov – Klatovy | 7:9 (kon.) | | | Studénka – Rožnov p. R. | 6:2 (kon.) | | | Jesenice – Vlašim | 7:3 (kon.) |
Uh. Hradiště – Břeclav | 0:5 (kon.) | | | Letňany – Hvězda Praha | 3:2 (kon.) | | | Kaznějov – Třemošná | 7:3 (kon.) |
Tachov – Nejdek | 3:8 (kon.) | | | Trstěnice – Cheb | 2:19 (kon.) |
Litoměřice – Karlovy Vary B | 3:2 (kon.) |
Slovensko – Švýcarsko | 3:4 (kon.) |
Zlín sledge – Nacka | 6:2 (kon.) | | | Zlín sledge – Sledgehammers | 3:1 (kon.) |
Roudnice – Kadaň | 3:1 (kon.) | | | HC Lovosice – Louny | 5:7 (kon.) |
konec
HC Varnsdorf
4:8
(0:4, 0:4, 4:0)
HC Česká Lípa
Branky a nahrávky:
45. Hradecký (Heinze), 50. Prokop (Málek), 53. Damašek (Heinze), 55. Hodač (Hradecký) – 3. Šesták (Vejr), 9. Rašín (Flekl), 15. Bašek (Říha), 17. Bašek (Žák), 24. Říha (Holčák), 28. Šesták (Dvořák, Vejr), 30. Šesták (Bašek, Dvořák), 33. Flekl (Holčák)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Varnsdorf:
Náhradníci:
Trenér:
HC Česká Lípa:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Česká Lípa:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je PETR FLEKL. Asistence: Radek Holčák.
Autorem branky je VÁCLAV ŠESTÁK. Asistence: Dominik Bašek a Filip Dvořák.
Autorem branky je VÁCLAV ŠESTÁK. Asistence: Filip Dvořák a Miroslav Vejr.
Autorem branky je JAKUB ŘÍHA. Asistence: Radek Holčák.
Autorem branky je DOMINIK BAŠEK. Asistence: Jiří Žák.
Autorem branky je DOMINIK BAŠEK. Asistence: Jakub Říha.
Autorem branky je LUKÁŠ RAŠÍN. Asistence: Petr Flekl.
Autorem branky je VÁCLAV ŠESTÁK. Asistence: Miroslav Vejr.