Columbus – Detroit 2:1 (kon.) | Toronto – Buffalo 1:3 (kon.) | Montreal – St. Louis 2:4 (kon.)
NY Rangers – Colorado 4:2 (kon.) | Winnipeg – Tampa 1:4 (kon.) | Washington – Anaheim 6:4 (kon.)
Arizona – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | Edmonton – Chicago 1:5 (kon.) | New Jersey – San Jose 1:4 (kon.)

St. Louis právě vstřelilo branku!
    PATRIK BERGLUND uklidil puk do prázdné branky a kompletuje tak svůj první hattrick v NHL! Asistence: David Perron, Jaden Schwartz.

49:27
    Radulov schoval střelu za tělo a puk prolétl těsně na brankovou kontrukcí.

48:50
    Upshall (STL) (2 minuty, vysoká hůl.)

43:10
    Pacioretty se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti,ale nedokázal překonat Allena!
    39:35 Patrik BERGLUND - 2:3

39:35
    Blues si berou své vedené zpět! Hosté zamkli domácí ve třetině a kombinovali až se ke střele odhodlal Jay Bouwmeester, který výpálil chytře při zemi a jeho střelu tečoval PATRIK BERGLUND, který si tak připusje durhý gól v zápase! Montoya měl zakrytý výhled a puk uviděl až v brance.Asistence:Jay Bouwmeester, Alex Pietrangelo.

37:20
    Lehkonen si s pukem vyjel až na střed hřiště a zamířil na vzdálenější tyč, Allen předvedl pěkný zákrok lapačkou!

35:20
    Andrighetto se dnes dostal už do druhé gólovky, tentokrát střílel ze středu třetiny,ale ani teď nedokázal zamířit přesně.
    32:55 Max PACIORETTY - 2:2

32:55
    Montreal právě vstřelil branku!
    Montreal využil obrovského tlaku, který si vytvořil a vyrovnává skóre. Pateryn posunul puk na modré čáře na Beaulieho, kterému střela nesedla,ale toho využil MAX PACIORETTY, který ji stihl tečovat a usměrnit za Allenova záda. Asistence: Nathan Beaulieu, Greg Pateryn.
    27:20 David PERRON - 1:2

27:20
    Hosté přidávají další gól třetí střelou ve druhé třetině! jori Lehterä ve třetině Habs najel na střed hřiště, zadovkou předal puk DAVIDU PERRONOVI, který propálil Montoyu mezi betony. Asistence: Jori Lehterä, Kevin Shattenkirk.

26:30
    Radulov zadovkou přenechal puk Danaultovi, který pálil mezi betony Allena. Hostující gólman byl úspěšný.

25:50
    McCaron (MTL) (5 minut, bitka.)
    Edmunson (STL) (5 minut, bitka.)

21:50
    Lehkonen poslal zadovkou puk před branku, si ho našel Galchenyuk, který pálil pouze do připraveného gólmana.

18:30
    Pääjärvi obral o kotouč Plekance přímo před Montoyou, ale podklouzl a nedokázal zamířit přesně.
    16:39 Shea WEBER - 1:1

16:39
    Montreal je odměněn za svou aktivitu! Radulov za brankou odstavil od puku Pietrangela a posla puk na mantinel kde ho vyšťoural Max Pacioretty, který ho posunul na modrou čáru, kde čekal přiravený SHEA WEBER, který svou dělovkou propálil vše co mu stálo v cestě! Asistence: Max Pacioretty.

12:50
    Andrughetto se najednou zjevil s pukem před Allenem,ale ještě než stihl vystřelit předvedl skvělý obranný zákrok jeden z obránců Blues a skokem zastavil střelu domácího útočníka!

09:11
    Jemelin netrefil puku modré čáry a musel zatáhnout útočníka Blues.
    Jemelin (MTL) (2 minuty, držení.)
    03:49 Alex PIETRANGELO - 0:1

03:49
    Jako blesk z čistého nebe se zjevil gól hostů! Jaden Schwarz vybojoval puk v rohu hřiště a poslal ho krosovkou na modrou čáru, kde byl úplně volný Alex Pietrangelo, který si sjel blíž a střílel na vzdálenější tyč, jeho střelu ještě lehce tečoval PATRIK BERGLUND. Hostující hráč měl usnadněnou práci tím, že Montoya v brance uklouznul a při jeho střele ležel na boku na zemi. Asistence: Alex Pietrangelo, Jaden Schwartz.

01:20
    Do první velké příležitosti se dostal Danault, který dostal skvělou nahrávku do jízdy, střelu domácího útočníka ale zastavil Allen lapačkou.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 17. S. Weber (Pacioretty), 33. Pacioretty (Beaulieu, Pateryn) – 4. Berglund (Pietrangelo, Schwartz), 28. Perron (Lehterä, Shattenkirk), 40. Berglund (Bouwmeester, Pietrangelo), 59. Berglund (Perron, Schwartz)

Montreal Canadiens: Montoya (Price) – Jemelin, S. Weber, Markov, Petry, Beaulieu, Pateryn – Pacioretty, Danault, Radulov – Lehkonen, Galchenyuk, Byron – Andrighetto, Plekanec, A. Shaw – Carr, McCarron, T. Mitchell.
    St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo, Bortuzzo, Shattenkirk, Edmundson, Parayko – Pääjärvi, Steen, Tarasenko – Schwartz, Berglund, Jaškin – Agostino, Lehterä, Perron – Upshall, Barbašev, Reaves.

Rozhodčí: Hebert, Pochmara – MacPherson, Racicot