Columbus – Detroit 2:1 (kon.) | Toronto – Buffalo 1:3 (kon.) | Montreal – St. Louis 2:4 (kon.)
NY Rangers – Colorado 4:2 (kon.) | Winnipeg – Tampa 1:4 (kon.) | Washington – Anaheim 6:4 (kon.)
Arizona – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | Edmonton – Chicago 1:5 (kon.) | New Jersey – San Jose 1:4 (kon.)

T. Plekanec (MTL) – 0 + 0, čas na ledě: 17:22
    D. Jaškin (STL) 0 + 0 , čas na ledě: 8:24 (03:48:11)

Tři hvězdy zápasu
    1. Patrik Berglund (STL) – 3 + 0
    2. David Perron (STL) – 1 + 1
    3. Max Pacioretty (MTL) – 1 + 1

Bluesmani tak pokračují ve svém vítězném tažení na venkovních stadionech a naopak Montreal si připisuje další porážku a zítřejší zápas s Bostonem bude pro Habs velmi důležitý. Ve třetí třetině jsme viděli pouze jeden gól a to do prázdné branky, když svůj první hattrick zkompletoval Berglund. Montreal byl ve třetí třetině jasně lepším týmem, ale na vyrovnání to nestačilo a oba body berou hosté!
    Střely po třetí třetině: MTL – 30, STL – 22.

59:30
    Třetí gól domácích mohl přidat Pacioretty po nahrávce od Radulova, ale těsně před domácím útočníkem někdo z hostujícího týmu odpálil puk.
    58:59 Patrik BERGLUND - 2:4

58:59
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    PATRIK BERGLUND uklidil puk do prázdné branky a kompletuje tak svůj první hattrick v NHL! Asistence: David Perron, Jaden Schwartz.

58:20
    Montreal to zkouší v 6ti!

58:01
    Lehtera vyhazuje kotouč ze třetiny.

57:35
    Allen ve výskoku chytil puk, který mířil obloučkem na branku hostů.

56:59
    Allen drží kotouč po další střele Paciorettyho.

56:45
    Nepřesná rozehrávka Blues a máme tu další zakázané uvolnění.

56:30
    Weber vypálil na branku Allena ze středního pásma, ten puk podržel.

56:10
    Hra je plná nepřesností ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině s pukem.

54:50
    Blues jen vyhodili puk a celá pětka se rozjela na střídačku.

54:15
    Blues teď chvilku drželi puk, ale touš už má znovu v moci Montreal.

53:42
    Montoya si lapačkou našel střelu Bortuzza od modré čáry.

53:20
    Tarasenko vyvezl puk ze třetiny, ale pak pouze nahodil do třetiny a jel střídat.

53:01
    Montreal takřka v každém střídaní zamkne hosty v jejich třetiny a odstřeluje branku Allena.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 17. S. Weber (Pacioretty), 33. Pacioretty (Beaulieu, Pateryn) – 4. Berglund (Pietrangelo, Schwartz), 28. Perron (Lehterä, Shattenkirk), 40. Berglund (Bouwmeester, Pietrangelo), 59. Berglund (Perron, Schwartz)

Montreal Canadiens: Montoya (Price) – Jemelin, S. Weber, Markov, Petry, Beaulieu, Pateryn – Pacioretty, Danault, Radulov – Lehkonen, Galchenyuk, Byron – Andrighetto, Plekanec, A. Shaw – Carr, McCarron, T. Mitchell.
    St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo, Bortuzzo, Shattenkirk, Edmundson, Parayko – Pääjärvi, Steen, Tarasenko – Schwartz, Berglund, Jaškin – Agostino, Lehterä, Perron – Upshall, Barbašev, Reaves.

Rozhodčí: Hebert, Pochmara – MacPherson, Racicot