Barys – Novosibirsk 2:1 (po pr.) | Jekatěrinburg – Novokuzněck 7:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Omsk 2:3 (po pr.)
Ufa – Kazaň 3:1 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 2:3 (po pr.) | CSKA Moskva – Soči 4:3 (kon.)
Minsk – Toljatti 8:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Jokerit – Nižněkamsk 3:2 (po pr.)
Petrohrad – Spartak Moskva 2:4 (kon.) | Viťaz – Kunlun 5:3 (kon.) | Záhřeb – HC Slovan 4:5 (po pr.)
Dynamo Moskva
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Amur Chabarovsk
Úterý 14.02.2017, 17:30 • VTB Ice Palace • KHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (19:57:49)

Československá stopa v utkání

Lukáš Kašpar (DMS) do utkání nezasáhl
    Jan Kolář (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:47
    Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:49

Právě skončilo utkání mezi Dinamem Moskva a Amurem Chabarovsk. Po dvou třetinách sice hosté vedli 1:2, ale Dinamo dokázalo skóre zvrátit ve svůj prospěch. Nejprve ve 47. minutě srovnal svým lehkým nahozením Maxim Solovjov a čase 58:23 poslal svůj tým do vedení Martinš Karsums. Amuru nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře a Dinamo tak dokázalo zápas dovést do vítězného konce.

59:48
    Do konce už nezbývá moc času a vypadá to, že domácí svůj náskok uhájí.

59:23
    Metsola zůstává na střídačce a hosté to zkouší v šesti lidech v poli.

59:23
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí dvacetiminutovky.
    58:23 Martinš KARSUMS - 3:2

58:23
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Moskva dokonává obrat v utkání a v závěru duelu se poprvé ujímá vedení! Alxexej Cvetkov se snažil umotat svého soupeře u modré čáry a poté vyslal střelu na bránu Amuru. Tu dokázal šikovně tečovat MARTINŠ KARSUMS, který zdvihl ze sedaček své příznivce. Asistence: Maxim Solovjov a Alexej Cvetkov.

57:39
    Do konce zbývá něco málo přes dvě minuty. Podaří se někomu z týmů strhnout vedení na svou stranu?

55:45
    Ani Andrej Mironov tvrdou ranou skóre nezměnil. Na kostce nad ledem tak stále svítí stav 2:2.

54:28
    Rána Jegora Dugina gólem neskončila. Prozatím to vypadá, že duel doputuje do prodloužení.

53:38
    Vladimir Malevič svou třetí střelou v poslední periodě sice Lazušina prověřil, avšak překonat jej nedokázal.

52:49
    Arťom Podšendjalov, jenž měl v zápasech před reprezentační pauzou poměrně slušnou střeleckou formu, nyní svůj další gól nepřidal. Mestola si připsal úspěšný zásah.

51:36
    Následovat bude další reklamní přestávka.

50:12
    Na druhé straně o sobě dal vědět i Tomáš Zohorna, avšak Lazušin jeho pokus zlikvidoval.

48:29
    Domácí vyrovnávací branka povzbudila a střelecky jsou nyní aktivnější. Kokarev s Mironovem opět na Metsolu nevyzráli.
    46:42 Maxim SOLOVJOV - 2:2

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 29. Hietanen (I. Nikulin, Karsums), 47. Solovjov (Karsums, Podšendjalov), 59. Karsums (Solovjov, Cvetkov) – 15. V. Popov (Nazarov, Dědunov), 22. Gorochov (Litovčenko, Byvalcev)

Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – D. Višněvskij, Hietanen, Rylov, I. Nikulin, Mironov, Solovjov, J. Zajcev – Podšendjalov, Gorovikov, Kokarev – Čebykin, Karsums, Cvetkov – Sopin, Kokujov, Rybakov – Dugin, A. Galimov, Tarasov – Brjukvin.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Gorochov, Kondratěv, Aťušov, Malevič, Ljutov, J. Kolář, Jelesin – T. Zohorna, Byvalcev, Litovčenko – O. Li, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Kapustin, Ruděnkov, Krysanov – Nazarov, Dědunov, V. Popov.

Rozhodčí: Gašilov, Ovčinnikov – Šišlo, Zacharenkov