Tlačová konferencia MFK Ružomberok | (kon.) | | | Tisková konference LFA před startem soutěží | (kon.) |
Tisková konference FC Viktoria Plzeň | (kon.) | | | Tisková konference FC Vysočina Jihlava | (kon.) |
Tisková konference FK Dukla Praha | (kon.) |
Týmový závod, St. Moritz | Vítěz: Francie (kon.) |
Kvalifikace HS140, Pchjongčchang | Vítěz: J. Ziobro (POL) (kon.) |
konec
SP - kvalifikace HS140, Pchjongčchang
Vítěz: J. Ziobro (POL)
Viktor Sandev
Výsledky úterní kvalifikace:
1. Jan Ziobro (POL) 131,1 bodů
2. Anže Lanišek (SLO) 125,4 b.
3. Dawid Kubacki (POL) 124,4 b.
4. Andreas Stjernen (NOR) 122,5 b.
5. Noriaki Kasai (JPN) 121,7 b.
6. Stephan Leyhe (GER) 120,8 b.
7. Robert Johansson (NOR) 120,0 b.
8. Jevgenij Klimov (RUS) 119,3 b.
9. Andreas Wank (GER) 114,8 b.
10. Karl Geiger (GER) 114,6 b.
---------------------------------------
13. Roman Koudelka (CZE) 113,2 b.
14. Jakub Janda (CZE) 113,0 b.
23. Tomáš Vančura (CZE) 105,9 b.
38. Lukáš Hlava (CZE) 94,3 b.
50. Vojtěch Štursa (CZE) 54,7 b. nepostoupil z kvalifikace
Startovní listina:
1. Hung-čchol Čchö (KOR)
2. Alexandr Baženov (RUS)
3. Sergej Tkačenko (KAZ)
4. So-u Čchö (KOR)
5. Pius Paschke (GER)
6. Killian Peier (SUI)
7. Marat Žaparov (KAZ)
8. Hjon-ki Kim (KOR)
9. Philipp Aschenwald (AUT)
10. Vladimir Zografski (BUL)
11. Rjoju Kobajaši (JPN)
12. Kaarel Nurmsalu (EST)
13. Michael Glasder (USA)
14. Halvor Egner Granerud (NOR)
15. Alexej Romašov (RUS)
16. Gregor Deschwanden (SUI)
17. Kento Sakujama (JPN)
18. Stefan Huber (AUT)
19. Ville Larinto (FIN)
20. Anže Semenič (SLO)
21. Anže Lanišek (SLO)
22. Tomáš Vančura (CZE)
23. Clemens Aigner (AUT)
24. Junširo Kobajaši (JPN)
25. Jarkko Määttä (FIN)
26. Lukáš Hlava (CZE)
27. Kevin Bickner (USA)
28. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
29. Andreas Wank (GER)
30. Děnis Kornilov (RUS)
31. Cene Prevc (SLO)
32. Markus Schiffner (AUT)
33. Jakub Janda (CZE)
34. Simon Ammann (SUI)
35. Vojtěch Štursa (CZE)
36. Taku Takeuči (JPN)
37. Jernej Damjan (SLO)
38. Stefan Hula (POL)
39. Jan Ziobro (POL)
40. Roman Koudelka (CZE)
41. Noriaki Kasai (JPN)
42. Stephan Leyhe (GER)
43. Robert Johansson (NOR)
44. Jurij Tepeš (SLO)
45. Dawid Kubacki (POL)
46. Karl Geiger (GER)
47. Jevgenij Klimov (RUS)
48. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
49. Andreas Stjernen (NOR)
50. Richard Freitag (GER)
-------------------------------------
Předkvalifikovaná desítka:
51. Peter Prevc (SLO)
52. Piotr Żyła (POL)
53. Manuel Fettner (AUT)
54. Michael Hayböck (AUT)
55. Andreas Wellinger (GER)
56. Maciej Kot (POL)
57. Domen Prevc (SLO)
58. Daniel-André Tande (NOR)
59. Stefan Kraft (AUT)
60. Kamil Stoch (POL)
1. Jan Ziobro (POL) 131,1 bodů
2. Anže Lanišek (SLO) 125,4 b.
3. Dawid Kubacki (POL) 124,4 b.
4. Andreas Stjernen (NOR) 122,5 b.
5. Noriaki Kasai (JPN) 121,7 b.
6. Stephan Leyhe (GER) 120,8 b.
7. Robert Johansson (NOR) 120,0 b.
8. Jevgenij Klimov (RUS) 119,3 b.
9. Andreas Wank (GER) 114,8 b.
10. Karl Geiger (GER) 114,6 b.
---------------------------------------
13. Roman Koudelka (CZE) 113,2 b.
14. Jakub Janda (CZE) 113,0 b.
23. Tomáš Vančura (CZE) 105,9 b.
38. Lukáš Hlava (CZE) 94,3 b.
50. Vojtěch Štursa (CZE) 54,7 b. nepostoupil z kvalifikace
Startovní listina:
1. Hung-čchol Čchö (KOR)
2. Alexandr Baženov (RUS)
3. Sergej Tkačenko (KAZ)
4. So-u Čchö (KOR)
5. Pius Paschke (GER)
6. Killian Peier (SUI)
7. Marat Žaparov (KAZ)
8. Hjon-ki Kim (KOR)
9. Philipp Aschenwald (AUT)
10. Vladimir Zografski (BUL)
11. Rjoju Kobajaši (JPN)
12. Kaarel Nurmsalu (EST)
13. Michael Glasder (USA)
14. Halvor Egner Granerud (NOR)
15. Alexej Romašov (RUS)
16. Gregor Deschwanden (SUI)
17. Kento Sakujama (JPN)
18. Stefan Huber (AUT)
19. Ville Larinto (FIN)
20. Anže Semenič (SLO)
21. Anže Lanišek (SLO)
22. Tomáš Vančura (CZE)
23. Clemens Aigner (AUT)
24. Junširo Kobajaši (JPN)
25. Jarkko Määttä (FIN)
26. Lukáš Hlava (CZE)
27. Kevin Bickner (USA)
28. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
29. Andreas Wank (GER)
30. Děnis Kornilov (RUS)
31. Cene Prevc (SLO)
32. Markus Schiffner (AUT)
33. Jakub Janda (CZE)
34. Simon Ammann (SUI)
35. Vojtěch Štursa (CZE)
36. Taku Takeuči (JPN)
37. Jernej Damjan (SLO)
38. Stefan Hula (POL)
39. Jan Ziobro (POL)
40. Roman Koudelka (CZE)
41. Noriaki Kasai (JPN)
42. Stephan Leyhe (GER)
43. Robert Johansson (NOR)
44. Jurij Tepeš (SLO)
45. Dawid Kubacki (POL)
46. Karl Geiger (GER)
47. Jevgenij Klimov (RUS)
48. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
49. Andreas Stjernen (NOR)
50. Richard Freitag (GER)
-------------------------------------
Předkvalifikovaná desítka:
51. Peter Prevc (SLO)
52. Piotr Żyła (POL)
53. Manuel Fettner (AUT)
54. Michael Hayböck (AUT)
55. Andreas Wellinger (GER)
56. Maciej Kot (POL)
57. Domen Prevc (SLO)
58. Daniel-André Tande (NOR)
59. Stefan Kraft (AUT)
60. Kamil Stoch (POL)
1. Jan Ziobro (POL) 131,1 bodů
2. Anže Lanišek (SLO) 125,4 b.
3. Dawid Kubacki (POL) 124,4 b.
4. Andreas Stjernen (NOR) 122,5 b.
5. Noriaki Kasai (JPN) 121,7 b.
6. Stephan Leyhe (GER) 120,8 b.
7. Robert Johansson (NOR) 120,0 b.
8. Jevgenij Klimov (RUS) 119,3 b.
9. Andreas Wank (GER) 114,8 b.
10. Karl Geiger (GER) 114,6 b.
---------------------------------------
13. Roman Koudelka (CZE) 113,2 b.
14. Jakub Janda (CZE) 113,0 b.
23. Tomáš Vančura (CZE) 105,9 b.
38. Lukáš Hlava (CZE) 94,3 b.
50. Vojtěch Štursa (CZE) 54,7 b. nepostoupil z kvalifikace