Třinec – Olomouc 3:2 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 5:3 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 3:5 (kon.) | Pardubice – Chomutov 4:7 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 2:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:7 (1:2, 3:4, 0:1)
Piráti Chomutov
Středa 15.02.2017, 18:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 46. kolo

Dnešní zápas je u konce. Chomutov o své výhře rozhodl ve druhé třetině, kde se nezalekl aktivní hry domácích a do třetí třetiny šel s vedením 6:4. V poslední minutě potom své vedení pojistil ve dvojnásobné přesilovce, během které posedmé rozvlnil z dorážky pardubickou síť Jaroslav Mrázek. Z pardubické Tipsport areny se s Vámi loučí Marek Votke. (20:29:10)

59:41
    Chomutov se drží v útočném pásmu, Růžička raději přerušuje hru svou lapačkou.

59:24
    Zakázané uvolnění Dynama.

59:00
    Schaus hledá na koho by rozehrál, ale nedaří se mu nic vymyslet, dotírají na něj totiž obránci hostů.

57:51
    Dynamo se snaží dostat se do útočného pásma, ale Chomutov už s největší pravděpodobností nedopustí žádné větší ohrožení svého vedení.

56:58
    Petr Koblasa dostal přesnou přihrávku zpoza branky přímo před Růžičku, ale napálil pardubického brankáře pouze do hrudníku!

55:23
    Rozjetý Petr Sýkora obdržel přesnou přihrávku, ale prudce zabrzdil a nechal do útočného pásma najet některé své spoluhráče, k přihrávce už se ovšem nedostal.

54:34
    Krátce po Hubáčkově vypršení trestu domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

54:29
    52:54 Jaroslav MRÁZEK - 4:7
    Zdroj: Hokejka TV

52:54
    Piráti právě vstřelili branku!
    Hosté neponechali nic náhodě a na trestné lavici už sedí kromě Davida Tomáška pouze Petr Hubáček. U levé tyče Růžičkovy branky stál JAROSLAV MRÁZEK, poprvé vypálil neúspěšně, ale následnou dorážkou již pardubickou síť rozvlnil. Asistence: Ivan Huml a Jan Rutta.

52:29
    Opět vysoká hůl a Chomutov bude hrát minutu a padesát vteřin dlouhou přesilovku pět na tři. Dvě minuty dostává Petr Hubáček.

52:19
    Chomutov si zahraje přesilovku. Karel Nedbal odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl.

51:01
    K odraženému kotouči se v útočném pásmu dostal Michal Vondrka a nikým nehlídaný vypálil na Růžičku, domácí gólman se ale zaskočit nenechal.

50:05

49:50
    Domácí se po předešlém vyhození Chomutova pokusili o další útok, ale zastavil je ofsajd.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 9. P. Sýkora (Rolinek, Ščotka), 21. Rolinek (Trončinský, Špirko), 25. Bárta (Chaloupka), 29. P. Sýkora (Trončinský) – 10. Poletín, 17. Huml (Vondrka), 25. Skokan (V. Růžička, Valach), 29. Huml, 33. Valach (Vondrka, Flemming), 37. Kämpf (Poletín), 53. Mrázek (Huml, Rutta)

HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Nedbal, Trončinský, Schaus, Čáslava, Chaloupka, Ščotka, Zajíc – P. Sýkora, Špirko, Rolinek – J. Sýkora, Tomášek, Hubáček – Beran, Nahodil, Bárta – Starý, T. Kaut, Poulíček.
    Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Flemming, Dlapa, Rutta, Mrázek, Valach, Skinner, Kudělka – Vondrka, Huml, Tomica – Skokan, V. Růžička, Sklenář – Koblasa, Kämpf, Poletín – Račuk, Kaše, Hlava – Lauko.

Rozhodčí: Pešina, Pražák – Polonyi, Flegl

Diváci: 6 181