Columbus – Toronto 5:2 (kon.) | Detroit – St. Louis 0:2 (kon.) | Calgary – Philadelphia 3:1 (kon.)
San Jose – Florida 5:6 (po pr.)
Detroit Red Wings
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
St. Louis Blues
Čtvrtek 16.02.2017, 02:00 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

Ode mě je to již vše. Přeji hezký zbytek noci a těším se u dalšího onlajnu! (04:48:04)

Red Wings sehrají další duel 18. února, kdy na domácím ledě přivítají Washington Capitals.
    Blues se po 5i zápasovém tripu vrátí zpět domů. V dalším utkání (17. února) se střetnou s Vancouverem Canucks.

Československá stopa v utkání:

Petr Mrázek (DET) 58:27, 27 zákroků, 1 OG, 96,4%
    Tomáš Tatar (DET) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:47

Tomáš Jurčo (DET) – nenastoupil (zdravý náhradník)
    Dmitrij Jaškin (STL) – nenastoupil (zdravý náhradník)

Hvězdy utkání:

1. hvězda: Carter Hutton (STL) 25 zákroků, 100%
    2. hvězda: Ivan Barbašev (STL) 1+0
    3. hvězda: Petr Mrázek (DET) 27 zákroků, 96,4%

Utkání mezi Detroitem a St. Louis je za námi. Skóre otevřel ve 3. minutě svou druhou brankou v sezoně Ivan Barbašev. Další branky jsme se dočkali až v poslední minutě, kdy se do opuštěné klece Red Wings trefil Jaden Schwartz. Svěřenci trenéra Mika Yea tak vítězí v pátém utkání v řadě.

59:49 Jaden SCHWARTZ - 0:2

59:49
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    JADEN SCHWARTZ trefuje prázdnou branku. Připisuje si čtrnáctou trefu v sezoně a Blues vedou od dvě branky. Bez asistence.

59:19
    Velký závar před brankou Huttona po střele Larkina!

59:01
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:55
    Zakázané uvolnění Bluesmanů, vhazování v útočném pásmu Red Wings.

58:14
    Mrázek sprintuje na střídačku, domácí v šest!

57:37
    Mrázek si připsal po delší době zákrok po střele Pietrangela.

57:14
    Larkin protečoval do útočného pásma svého týmu, u puku jsou však dříve obránci hostujícího celku.

56:25
    Vhazuje se po pravici brankáře St. Louis.

55:49
    Athanasiou obkroužil branku a našel Greena. Jeho střela však neohrozila Huttona.

54:53
    Mrázek přerušuje hru, po další reklamní přestávce se bude vhazovat v obraném pásmu Red Wings.

54:10
    Oba týmy vystřídaly, Blues na kotouči.

53:33
    Po střele Abdelkadera Hutton přerušuje hru a na řadě je další reklamní přestávka.