Barys – Novokuzněck 2:3 (po pr.) | Jekatěrinburg – Omsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Novosibirsk 3:2 (po pr.)
Čerepovec – Spartak Moskva 2:1 (po pr.) | Jaroslavl – Kunlun 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – N.Novgorod 4:2 (kon.)
Minsk – Nižněkamsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Dynamo Moskva – Vladivostok 2:1 (po pr.) | Jokerit – Kazaň 4:5 (kon.)
Petrohrad – Soči 6:2 (kon.) | Viťaz – Chabarovsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Riga – Toljatti 2:1 (po pr.)
Barys Nur-Sultan
2:3 (0:0, 2:0, 0:2 - 0:1)
Metallurg Novokuzněck
Čtvrtek 16.02.2017, 14:30 • Kazachstan Arena • KHL

Domácí celek se ve druhé třetině dostal do dvoubrankového vedení, během sedmi sekund ve třetí části hry o svůj náskok přišel, a tak se prodlužovalo. Obrat ve skóre dokonali hosté v prodloužení, když rozhodl Alexandr Komaristyj. (16:58:29)

62:36 Alexandr KOMARISTYJ - 2:3

62:36
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    Po krásné samostatné akci se prosazuje ALEXANDR KOMARISTYJ, který se na kruhu napřáhl a trefil se k bližší tyčce. Domácí brankář nedokázal puk zastavit, a tak bonusový bod bere hostující celek. Asistence: Stanislav Kalašnikov, Nikita Ljamkin.

61:19
    Ani jeden celek se nedostává do zakončení, sledujeme klidné prodloužení, hraje se plynule.

60:48
    Sledujeme hru čtyři na čtyři, při přerušení se počet upraví na tři hráče.

60:36

60:26
    Přesilovka domácích se blíží ke svému konci.

60:01

Hostující celek dokázal během sedmi sekund ve třetí třetiny vyrovnat. Další gól jsme už neviděli, a tak za malý moment začne prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42
    Domácí jsou nastěhovaní před brankou soupeře, rána od modré končí mimo.

59:24
    Poslední minuta hry, pravděpodobně uvidíme prodloužení.

58:36
    Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Alexandr Titov – 2 min., nedovolené bránění).

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

56:32

56:21
    Brankář nyní drží domácí hokejisty a jen díky němu je vyrovnaný stav stále platný.

55:42
    Kevin Poulin kryje ránu od modré čáry, puk vystřelil obránce Stanislav Kalašnikov.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 37. Shinnimin (R. Starčenko, Savčenko), 38. Savčenko (R. Starčenko, Puškarjov) – 52. Fatkullin (K. Semjonov, Skutar), 52. Solovjov (Razumov), 63. Komaristyj (Kalašnikov, Ljamkin)

Barys Nur-Sultan: Poulin (Kolesnik) – M. Semjonov, Dallman, Šalapov, Barker, Savčenko, Lipin, Trjasunov – Boyd, Dawes, Bochenski – St. Pierre, Shinnimin, R. Starčenko – Trivino, Michajlis, Puškarjov – Kučin, Markelov, Gurkov – Paňukov.
    Metallurg Novokuzněck: Chakimov (Podjapolskij) – Fatkullin, Skutar, Ljamkin, Kalašnikov, Vasilčenko, Titov, Kuklev, Ščukin – A. Michejev, Skorochodov, K. Semjonov – Razumov, Solovjov, Komaristyj – Zinovjev, Poliščuk, Lebeděv – Ionin, Jazkov, Taratuchin.

Rozhodčí: Kulakov, Sojn – Černyšov, Ivanov