Chomutov – HC Plzeň 3:5 (kon.) | Kladno – Slavia 5:6 (0:1 po s.n.) | Č. Budějovice – Kometa Brno 1:3 (kon.)
Pardubice – Zlín 3:4 (po pr.) | Liberec – Vítkovice 8:6 (kon.) | Sparta – Jihlava 2:3 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
Berani Zlín
Pátek 17.02.2017, 17:00 • Zimní stadion Choceň • DHL Extraliga juniorů • 41. kolo

Zápas plný zvratů je u konce! Hosté dvakrát vedli, Pardubice ale vždy dokázaly srovnat a na začátku třetí třetiny šly dokonce do vedení. Pět minut před koncem Zlín skóre vyrovnal a na hned zkraje prodloužení rozhodl o zisku extra bodu.

Ševci tak díky těsné výhře v důležitém souboji o něco navýšili náskok na 8. místě tabulky, Dynamo bude muset o svoji účast v playoff ještě zabojovat. (19:21:23)

60:30
    Zlín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETR MIKO. Asistence: Petr Procházka a Jiří Karafiát.

60:28

60:01

60:00

58:54

58:28
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Trejbal – 2 min., vysoká hůl).

56:54
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Váňa – 2 min., držení protihráče).

54:57
    Autorem branky je LUKÁŠ HORVÁTH. Asistence: Jakub Jenáček a Vlastimil Hefka.

53:26
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubišta – 2 min., podražení).

51:50

49:50
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Miko – 2 min., vysoká hůl).

41:33
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je DAVID VOŽENÍLEK. Asistence: Denis Kusý.

41:29

40:01

40:00

Karel Málek

Branky a nahrávky: 12. Rohlík, 34. Kusý (Martinec), 42. Voženílek (Kusý) – 9. Karafiát (Miko), 27. Václavek (Procházka), 55. Horváth (Jenáček, Hefka), 61. Miko (Procházka, Karafiát)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Nečas) – Faltys, Horyna, Kučera, Mert, Šklíba, Trejbal, Zukal – Dušek, Hoskovec, Kubišta, Kusý, Martinec (C), Rohlík (A), Roubal, Syrovec, Štefka, Voženílek (A), Zídek
    Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Budil, Dluhoš, Jenáček, Kolařík, Padrnos (C), Procházka, Váňa – Hefka, Horváth, Karafiát, Kenša, Kotek, Miko (A), Stiksa, Strmiska, Václavek

Rozhodčí: Veinfurter – Laczko, Potůček