Magnitogorsk – Čeljabinsk 1:0 (2:1 po s.n.)
Metallurg Magnitogorsk
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Pátek 17.02.2017, 15:00 • Traktor Arena • KHL

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, u dalších on-line přenosů se bude opět těšit Petr Sumbal. (17:26:03)

Zdlouhavé utkání posledního kola základní části KHL konečně dospělo do svého konce. Diváci na stadionu se museli hodně nudit, protože hokejisté obou týmů jim rozhodně neservírovali nějak zajímavý hokej. Ze hry nepadl ani jeden gól, nerozhodlo ani prodloužení, a tak se ke slovu dostaly nájezdy. V těch nakonec byl úspěšnější domácí Metallurg, vítězný nájezd proměnil Chris Lee.

Chris LEE - 1:0

V samostatných nájezdech zvítězil tým Metallurg Magnitogorsk.
    Autorem vítězné branky je CHRIS LEE.

3. série
    2:1
    Derek Roy ani pořádně nezakončil, protože mu utekl kotouč. Samsonov tak měl situaci usnadněnou a jeho tým se může radovat z dvoubodové výhry.

2. série
    2:1
    Chris Lee je na druhé straně úspěšný, takže příští nájezd musí Traktor proměnit.

2. série
    1:1
    Alexej Kručinin zkusil roztáhnout Samsonova, ale jeho beton se mu přehodit nepovedlo.

1. série
    1:1
    Tommi Santala také převedl celkem jednoduché nájezd, ale účelný, trefil přesně mezírku mezi betony Děmčenka.

1. série
    0:1
    Vitalij Kravcov nevymýšlel nic velkého a po krátkém naznačení vystřelil. Na Samsonova to stačilo. 1:0 pro Čeljabinsk.

Samostatné nájezdy začínají.

65 minut hry nepřineslo ani jeden gól, takže o vítězi musí rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:34
    Sergej Mozjakin střílel tvrdě z levé strany, ale puk branku Traktoru netrefil.

64:14
    Magnitogorsk vyhazuje puk a tohle oslabení už ubrání.

63:57
    Další střela Jakuceni. Tentokrát byla nepřesná.

63:34
    Hostům utíká kotouč do středního pásma a budou muset zakládat novou akci.

63:01
    Ani teď se Jakuceňa gólu nedočkal proti jeho střele z první z pravého kruhu se dokázal Samsonov přesunout.