Gijón – Atlético 1:4 (kon.) | Real Madrid – Espanyol 2:0 (kon.) | La Coruňa – Alavés 0:1 (kon.)
Sevilla – Eibar 2:0 (kon.)
Real Madrid
2:0 (1:0)
Espanyol Barcelona
Sobota 18.02.2017, 16:15 • Estadio Santiago Bernabéu (Kapacita: 85 454) • Španělská LaLiga • 23. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:08:19)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 7:2. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:13.

Dnešní utkání je za námi. Real Madrid dnes potvrdil roli papírového favorita a zaslouženě zvítězil 2:0. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do 33. minuty, kdy se po krásném centru od Isca prosadil Álvaro Morata. Poté jsou dlouho další gól neviděli. Až v 84. minutě se prosadil opět po přihrávce Isca střídající Gareth Bale. Hosté se dnes vůbec na nic nezmohli.

90+3

90+2
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání. Domácí drží míč na svých kopačkách a prakticky už jen dohrávají zápas.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Ronaldo se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.

89
    Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.

88
    Carvajal přízemním centrem z pravé strany poslal míč jen k Aarónovi.

87
    Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.

86
    Lucas Vázquez se dopustil faulu na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.

85
    Ronaldo dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
    84. Gareth BALE - 2:0

84
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Domácí vedou už o dvě branky! Isco poslal skvělou přihrávku za obránce na rozeběhnutého GARETHA BALEA, který se následnou střelou ke vzdálenější tyči nemýlil!

82
    Casemiro vyfasoval za svůj nešetrný faul zhruba na polovině hřiště od rozhodčího žlutou kartu.