Dortmund – Wolfsburg 3:0 (kon.) | Mohuč – W. Brémy 0:2 (kon.) | Hertha – Bayern 1:1 (kon.)
Hoffenheim – Darmstadt 2:0 (kon.) | Frankfurt – Ingolstadt 0:2 (kon.) | Hamburg – Freiburg 2:2 (kon.)

Bayern právě vstřelil branku!
    Tak to je rána pro Herthu Berlín. Bayern Mnichov zahrával standardní situaci z ostrého úhlu a vytěžil maximum. Robben dostal míč do vápna, tvrdě vypálil, ale Jarstein ještě dokázal zakročit. Míč však vyrazil pouze před sebe, kde byl ROBERT LEWANDOWSKI, jenž míč dorazil do branky. Následně se strhla obrovská mela, hráči Herthy tohle skutečně neunášejí. Nutno dodat, že se není čemu divit, neboť sudí nastavil nepochopitelných pět minut a gól padl téměř v sedmé minutě nastavení.
    22. Vedad IBIŠEVIĆ - 1:0

22
    Hertha právě vstřelila branku!
    Hertha Berlín se dostává do vedení! Plattenhardt vyslal do vápna precizní centr na přední tyčku, na něj si dobře naběhl VEDAD IBIŠEVIĆ, jenž následně nekompromisně propálil z bezprostřední blízkosti Neuera.