Mechelen – Lokeren 3:0 (kon.) | Mouscron – Waasland-Beveren 1:2 (kon.) | Eupen – Kortrijk 1:0 (kon.)
Waregem – Sint-Truiden 4:1 (kon.)
SV Zulte-Waregem
4:1 (0:1)
Sint-Truiden VV
Sobota 18.02.2017, 20:30 • Regenboogstadion • Belgická liga • 27. kolo

Ode mě je to pro dnešek všechno, díky za pozornost, mějte se hezky. (22:23:35)

Waregem předvedl ve druhém poločase skvělý obrat, ale utkání zdaleka nebylo tak jednoznačné, jak by mohlo naznačovat skóre. Především v první půli hosté bránili velmi dobře a díky vstřelenému gólu dostali favorita do potíží.

Druhý poločas byl však jasnou záležitosti domácího mužstva a po čtyřech gólech si Waregem připisuje důležité tři body a udržel domácí neporazitelnost. St. Truiden naopak pokračuje v mizerné bilanci z venkovních zápasů, kde v letošní sezoně zatím získal jen čtyři body.

90+2

90+1
    Utkání se už spíše jen dohrává, o výsledku je rozhodnuto.

89
    Waregem vyhraje, druhý poločas zvládl suverénně a tři body budou zasloužené.

87
    Ještě ojedinělý útok hostí, k radosti domácích fanoušků míč ale nakonec skončil vysoko nad Bossutovou bránou.

86
    Poslední střídání Waregemu, místo střelce druhého gólu Leragera si zahraje Bala.

83
    Dobrá defenziva hostů se rozsypala jako domeček z karet, v závěru už sledujeme spíše domácí exhibici.

82
    Změna v týmu hostů: De Sart střídá Ceballose.
    81. ONUR KAYA - 4:1

81
    Waregem právě vstřelil branku!
    Tohle je pro St. Truiden možná až příliš kruté. ONUR KAYA se pěkně prosmýkl do vápna a nechytatelnou bombou pod břevno zvyšuje už na 4:1.

80
    Hosté se v první půli bránili statečně, s postupem času jim ale ubývaly síly a na jejich hře to bylo znát.

79
    Tohle už bude St. Truiden mít ohromně těžké.
    77. M'BAYE LEYE - 3:1

77
    A je asi definitivně rozhodnuto! M'BAYE LEYE vyhrál souboj s obráncem, vyměnil si míč s Gueyem a zvyšuje na 3:1.