Columbus – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Carolina – Colorado 1:2 (po pr.) | Anaheim – Florida 1:4 (kon.)
Buffalo – St. Louis 3:2 (kon.) | Montreal – Winnipeg 1:3 (kon.) | Detroit – Washington 3:2 (2:1 po s.n.)

Colorado právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. Hosté se dostali do brejku dvou na jednoho, Duchene na levé straně mohl sám zakončovat, rozhodl se ale pro přihrávku na najíždějícího MIKKA RANTANENA a ten ranou z vrcholu kruhu překonal Warda. Asistence: Matt Duchene.

63:58
    Domácí tým si bere oddechový čas.

63:34
    Vynikající Pickard! Už to vypadalo, že bude překonán, ale zvládl se rychle přemístit od tyčky k tyčce a pokrýt prostor, kudy by mohlo projít Slavinovo zakončení.

60:00
    Vyloučení na straně domácích, dvě minuty za podražení dostal Justin Faulk. Colorado tak zahájí prodloužení přesilovkou.

59:54
    Jenže málem bylo všechno jinak. Hosté se dostali do brejku dva na jednoho a Iginla měl na holi rozhodnutí. Jenže minul!

49:22
    Jenže hned v úvodu se do brejku dostal Nordström a moc nescházelo, aby své sólo dotáhl do úspěšného konce. Naznačil kličku na forhend a poté vystřelil. Těsně minul. Tohle se hostům moc nepovedlo!

49:09
    Bude se vylučovat, přesilovku si zahrají hosté z Colorada. Dvě minuty za sekání dostává Lee Stempniak.

37:01
    Přesilovka pro Carolinu, dvě minuty za sekání dostal Joe Colborne.

33:22
    V obrovské šanci byl hostující Nieto, najednou se totiž objevil v sólovém úniku, zkusil na Warda kličku, ten jej ale dokázal dostat z úhlu!

23:14
    Vynikající Ward! Dokázal se rychle přemístit, u tyčky zasáhnout proti volnému Landeskogovi a udržel tak nerozhodný výsledek.

20:44
    V útočném pásmu se dopustil faulu domácí Derek Ryan a okamžitě dostal dvě minuty za držení hole.
    19:11 Jeff SKINNER - 1:1

19:11
    Carolina právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! JEFF SKINNER si najel do pásma a od levého mantinelu se snažil vystrašit Pickarda. Jeho rána z opravdu ostrého úhlu ale propadla brankáři mezi betony a skončila za čárou. Asistence: Lee Stempniak, Brett Pesce.
    13:48 Tyson BARRIE - 0:1

13:48
    Hosté se ubránili v oslabení a pak sami udeřili. Iginla se dostal do pásma, posunul doprava na TYSONA BARRIEHO, který udělal kličku padajícímu Hainseymu a střelou nad Wardovu lapačku otevřel skóre tohoto utkání. Asistence: Jarome Iginla, John Mitchell.
    11:36 Šance Jordana Staala!

11:36
    Do velké šance se řítil Staal. Na levé straně měl zcela volno, a snažil se švihem propálit Pickarda. Ten zvládl vyrazit!

10:52
    Je tu první přesilovka pro Carolinu, dvě minuty za vysokou hůl dostal Joe Colborne.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 20. Skinner (Stempniak, Pesce) – 14. Barrie (Iginla, J. Mitchell), 65. Rantanen (Duchene)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Läck) – Pesce, Slavin (A), Faulk, Hainsey, Dahlbeck, Hanifin – Stempniak, Teräväinen, Skinner – E. Lindholm (A), J. Staal, Aho – D. Ryan (A), V. Rask, B. McGinn – Stålberg, McClement, Nordström.
    Colorado Avalanche: Pickard (J. Smith) – Barrie, Ťutin, Beauchemin (A), Zadorov, Barberio, Wiercioch – MacKinnon (A), Landeskog (C), Nieto – Rantanen, Duchene, Comeau – Grigorenko, Iginla, J. Mitchell – Martinsen, Colborne, Söderberg.

Rozhodčí: O'Halloran, L'Ecuyer – Cherrey, Murphy

Diváci: 11 456