Chaves – Arouca 2:0 (kon.) | Moreirense – Estoril 1:1 (kon.) | Feirense – Boavista 0:1 (kon.)
Sporting – Rio Ave 1:0 (kon.)
CD Feirense
0:1 (0:0)
Boavista FC
Sobota 18.02.2017, 19:15 • Estádio Marcolino Castro • Portugalská Primeira Liga • 22. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji vám hezký zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (21:13:18)

A je dobojováno! Začátek prvního poločasu jednoznačně patřil domácímu celku, který byl aktivnější a dostával se do pokutového území soupeře. Branku z toho však domácí vytěžit nedokázali a tak přišel z brejku v 63. minutě trest, když se trefil Bulos. Tato branka byla také jedinou a Boavista tak může slavit zisk tří bodů. Domácí poznali hořkost porážky po pěti zápasech.

90+5

90+5
    Poslední taktické střídání, místo Espinha přichází Carraça.

90+4
    Centr z pravé strany dokázal Vagner pohlídat.

90+4
    Rohu se hosté ubránili, domácí jsou ale dále u míče.

90+3
    Domácí budou zahrávat rohový kop, to je jedna z posledních šancí!

90+3
    Medeiros opouští trávník a na poslední vteřinky si zahraje Henrique.

90+1
    Idris vidí za faul druhou žlutou kartu a hosté tak budou dohrávat v deseti!

89
    Vagner vidí žlutou kartu za zdržování hry.

87
    Střídání na obou stranách, odchází Barge a R. Santos, místo nich přichází Babanco a Rochinha.

86
    Medeiros se dostal do další velké šance poté, co si zpracoval vysoký míč ve vápně, zasekl protihráči a levačkou pálil, jeho pokus dokázal dobře vyrazit Vana Alves.

84
    Domácím se pomalu krátí čas na srovnání, navíc se zrovna nedá říct, že by svého soupeře dokázali zatlačit na jeho polovinu.

83
    Santosův loket v obličeji soupeře neušel pozornosti sudího.

81
    Na dlouhý nákop špatně vyběhl Vana Alves, jeho zaváhání ale Medeiros nedokázal potrestat.

80
    Druhá změna v domácím dresu, místo Fabinha přichází Seco.

78
    Espinho dobře sklepl míč hlavou na Medeirose, který z první střílel. Trefil ale jen prostředek branky, kde byl připravený Vana Alves.

77
    Potyčku mezi Santosem a Brunem vyřešil sudí tak, že oběma zmiňovaným kohoutům uštědřil žluté karty!

76
    Ten pro změnu vyboxoval do bezpečí Vagner, domácí posléze zmáčkli svého soupeře na jeho polovině, ale naprosto bez efektu.