Podbrezová – Dunajská Streda 0:0 (kon.) | Senica – Žilina 2:0 (kon.)
2:0 (1:0)
MŠK Žilina
sk Sobota 18.02.2017, 17:00 • Štadión MŠK Žilina • Niké liga • 20. kolo

Držanie lopty: 41 % : 59 %.
    Strely na bránku: 5:0. Strely mimo: 5:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 14:11. (18:56:17)

Prekvapenie je dokonané, líder zo Žiliny zakopol hneď v prvom vystúpení po zimnej pauze na pôde 10. Senice. Tá hrala v druhom dejstve opäť dobrý futbal založený na pozornej obrane a napokon sama v záverečných minútach svoj víťazstvo potvrdila. V 88. minúte rozvlnil sieť oblúčikom striedajúci Turyna a radosť na Záhorí mohla začať.

Ďakujem vám za pozornosť.

90+3

90+3
    Michal Šulla ešte pošle loptu do hry a to bude koniec dnešného duelu.

90+2
    Šulla vyrazil pred seba, ale Hlohovského strela neprešla cez množstvo tiel vo vápne Senice.

90+2
    Filip Blažek je prvým potrestaným hráčom domáceho celku v dnešnom zápase.

90+2
    Šošoni idú ešte do jedného útoku.

90+1
    Hra je prerušená, pretože problémy s kŕčmi má domáci hráč Blažek.

90+1
    Začalo sa dvojminútové nadstavenie, počas ktorého by domáci už mali doviesť duel do víťazného konca!

90
    Žilina sa ešte nezvláda, ale Holúbekov center bol ako zakaždým v dnešnom zápase bezúspešný.

88
    Senica dala gól!
    Hneď v úvodnom kole jari prichádza obrovské prekvapenie na úkor lídra! Brigantov center nešťastne zrazil Mabouka do hlavy Volešáka, lopta sa dostala pred DANIELA TURYNU, ktorý oblúčikom a od žrde strelil druhý gól!

87
    Brigant šikovne posunul loptu na Turynu, pred ktorým ju zakopol vedľa jeden z hostí.

87
    Turyna sa samostatnou akciou ďaleko neprebil a naštartoval útočnú akciu lídra tabuľky.

86
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Alan Kováč, prichádza Adam Pajer.

85
    Domáci tréner chystá poslednú možnosť na striedanie.

84
    Pillárovi sa tentoraz odkop nepodaril a dal šancu hosťom, ktorí pohrozili centrom z pravej strany, no Hlohovský nečakal, že stopér loptu netrafí hlavou.