Klášterec nO – Klatovy 2:3 (kon.) | Řisuty – Kobra 3:8 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 5:3 (kon.)
Nový Jičín – Vsetín 1:5 (kon.) | Kopřivnice – Šumperk 3:2 (1:0 po s.n.) | Opava – Val. Meziříčí 3:4 (0:2 po s.n.)
Tábor – Písek 6:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 7:4 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 2:4 (kon.)
Žďár n/S – Nymburk 2:1 (2:3 po s.n.) | Děčín – Bílina 7:0 (kon.) | Trutnov – Jablonec n/N 6:1 (kon.)
Jindř. Hradec – David Servis 4:0 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 2:3 (kon.)
po s.n. (2:3)
SKLH Žďár nad Sázavou
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
NED Hockey Nymburk
Sobota 18.02.2017, 17:30 • Bouchalky • 2. liga skupina Střed (ČR) • 35. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vítejte u dalšího kola II. Ligy skupiny střed. Dnes se proti sobě postaví třetí tým tabulky SKLH Žďár nad Sázavou proti pátému Nymburku. Utkání začíná od 17:30 na žďárských Bouchalkách. Vzhledem k tabulkovému postavení těsně před koncem základní části půjde o velmi důležité body pro oba týmy, tak uvidíme jak se s tím oba celky popasují a kdo nakonec bude tím šťastnějším.

(5. místo, 62 bodů, 143:112)

Nymburk svůj poslední zápas odehrál tuto středu, když se na domácím ledě postavil proti Kolínu. Jak po první tak i druhé třetině byl stav bez gólu 0:0. Až v té třetí se konečně jako první prosadili domácí, když je poslal do vedení 1:0 Barbora. O osm minut později Nymburk navýšil svoje vedení už na 2:0 po druhé trefě Barbory. Kolín si tak z venkovního kluziště neodvezl ani bod a Nymburk po výhře 2:0 bral důležité tři body.
    _______________________________________________

Nejproduktivnější hráči

Šimek ...42 bodů (15+27)
    Stehlik ...26 bodů (15+11)
    Kříž ...25 bodů (5+20)

(3. místo, 63 bodů,143:116)

Plameny přesně před týdnem na zatím svoje poslední utkání odcestovaly na rozžhavený led Havlíčkova Brodu. Do derby jasně lépe vstoupili právě Žďárští, když svůj tlak dokázali potvrdit v osmé minutě trefou Staňka od modré čáry. Ale do nebylo od domácích v 1tř. vše. Čtyři minuty před koncem první třetiny bylo nařízeno po faulu na Střechu trestné střílení. To zmínění T. Střecha parádní kličkou proměnil a poslal Žďár do vedení 0:2. Jenže Žďárští stihli do konce 1tř. svoje vedení navýšit už na 0:3, když se podobně jako v prvním případě trefil opět Staněk. Za tohoto stavu se šlo i poprvé do šaten. Začátek druhého dějství vyšel lépe Plamenům. Do úniku se dostal T. Střecha, který střelou nad brankářovo rameno navýšil už na 0:4 a domácí měli co dělat aby se stavem ještě něco udělali. Zhruba za půlkou zápasu se prosadili už i domácí, když střelou mezi Řehořovy betony snížil na 1:4 Voříšek. Za tohoto stavu se šlo podruhé do šatny. V šesté minutě 3tř. sice stihli domácí po trefě Přidala ještě snížil na 2:4, ale to bylo co se týče gólu vše. Plameny tak v Havlíčkově Brodě braly zcela zaslouženě všechny tři body.

Červenka ...28 bodů (16+12)
    Bureš ...27 bodů (9+18)
    Kunstmüller ...27 bodů (8+19)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva, Beneš, Vítek M., Smejkal, Staněk, Rašner, Kolda, Hort – Červenka, Kunstmüller, Vítek D., Bureš, Kuřítko, Gregar, Kovářů, Střecha T., Krupka, Kaňka, Juráň

NED Hockey Nymburk: Brázdil (Matoušek) – Hes, Kříž, Saňa, Rittig – Stehlík, Ječný, Smejkal, Kuzďas, Eis, Ježek, Barbora, Šimek, Knesl, Dyrynk

Rozhodčí: Honza – Musil, Komínek.

00:01

00:40
    Po prvním útoku do kterého se dostali hosté se k puku dostali naopak domácí kteří přenesli hru na druhou stranu.

01:22
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Barbora – 2 min., nedovolené bránění).

01:45
    Po špatné rozehrávce domácích se dostal do dobré šance jeden z hostujících, ale Řehoře v domácí brance kličkou nepřekonal.

02:31
    Žďár teď v přesilové hře hostům pěkně zatopil. Po skrumáži před hostujícím brankářem mohl do skoro odkryté klece dorážet Krupka, ale jeho šanci mu brankář vychytal.

03:22

04:02
    Po Smejkalově střele od modré se puk odrazil do ochranné sítě. Vhazovat se bude v útočném pásmu Žďáru.

04:40
    Střelu Vítka M. v klidu pokryl Brázdil do lapačky.

04:48
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Eis – 2 min., podražení).

05:26
    Střelu Beneše od modré těsně před Brázdilem tečoval jeden z hostujících hráčů do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Brázdilem.

06:22
    Do dobré šance se šikovně prokličkoval Kuřítko, ale s jeho pokusem si dobře poradil opět brankář hostů.

06:48

07:19
    Zakázané uvolnění hostů. Hra se přesune před Brázdila.

07:33
    Zakázané uvolnění tentokrát na druhé straně. Vhazovat se tak bude po Řehořově levé ruce.

08:01
    Šanci jednoho z domácích poklidil Brázdil v lapačce a přerušil raději hru.

09:16
    Křížova střela od modré letěla nad Řehořovu bránu. K puku se následně dostali domácí a přenesli hru na druhou polovinu.

09:47
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude před Brázdilem.

12:03
    Střelu Hese od modré vytěsnil Řehoř vyrážečkou vedle své brány.

12:30
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Krupka – 2 min., držení protihráče).

12:38
    Plameny se dostaly k puku a vyhazují ho ven na druhou polovinu.

13:15
    Parádní zákrok si po střele jednoho z hostí připsal Řehoř, který vyrazil puk jen tak tak vedle své branky.

14:30

15:06
    Do dobré střelecké pozice se dostal Hes, ale Řehoř v domácí brance opět bezchybný.

15:57
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Nymburk jde do vedení. Po chybné rozehrávce domácích se dostal do úniku STANISLAV EIS, který střelou nad vyrážečku překonal domácího brankáře. Asistence: Jakub , Martin Ježek

17:05
    Plameny jsou v útočném pásmu a snaží se odpovědět na inkasovaný gól.

17:50
    Křížova střela z levého kruhu proletěla nad bránou Řehoře. Hosté se následně vyhnali sami z útočného pásma.

18:26
    Dobrou sérii šancí teď předvedli hosté ,ale všechny jejich šance zlikvidoval Řehoř.

20:00

V první třetině jsme se dočkali jednoho gólu a to konkrétně na straně Nymburku, když se do samostatného úniku dostal Eis, který vstřelil gól nad Řehořovo rameno a poslal tak hosty do vedení – 0:1.

20:01

20:36
    Po Kaňkově nahrávce se mohl dostal před brankovistěm ke střele Bureš, ale skákající puk ideálně netrefil.

22:03
    Zakázané uvolnění na hostující straně. Vhazovat se bude před Brázdilem.

22:33
    Po úniku dva proti jednomu se dostal ke střele Gregar, ale k těžké nahrávce se nedokázal dobře natáhnout a netrefil tak bohužel pro domácí vůbec branku.

23:43
    Nahozený puk od modré schoval Brázdil raději v lapačce a přerušil hru.

24:13
    Se střelou Smejkala od modré si poradil opět Brázdil. Vhazovat se bude opět v útočném pásmu Žďárských.

24:36
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Rittig – 2 min., vysoká hůl).

25:00
    Ke střele se mezi kruhy dostal Kaňka, ale jeho střelu vyrazil Brázdil mimo.

25:57
    Nymburk vyhazuje puk ven na druhou polovinu.

26:37

26:52
    Po Smejkalově střele od modré a následné Červenkově teči zazvonila za Brázdilem tyčka!

27:43
    Z mezikruží se dostal k dobré střele Střecha, ale Brázdil parádním zákrokem betonem puk vyrazil mimo.

28:57
    Do další dobře střelecké pozice se podél levého mantinelu prokličkoval Bureš, ale Brázdil byl opět bezchybný.

30:32
    Střelu Šimka z mezikruží vytěsnil Řehoř nad bránu.

30:34
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Krupka – 2 min., podražení).

30:39
    Po střele jednoho z hostí končí puk po teči v ochranné síti.

31:34
    Nymburk se dostal k puku a snaží se dostat do útočného pásma, ale zatím bezúspěšně.

32:32

32:53
    Vítkovu střelu z mezikruží vytěsnil Brázdil vyrážečkou nad svojí bránu.

33:32
    Kaňka střelou z levého kruhu nastřelil pouze Brázdila do helmy. Hra se následně přehoupla na druhu polovinu před Řehoře.

33:53
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Hort – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

34:19
    Domácí se dostali k puku a vyhazují.

34:46
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pleva – 2 min., podražení).

34:46
    Problém pro domácí. Začíná zhruba minutu dlouhá přesilová hra 5 na 3 v podání Nymburku.

35:36
    Po několika slibných šancí Nymburka se dostali k puku přece jen domácí a vyhodili ho na druhou stranu.

36:13
    Plameny se opět osvobozují. Z přesilovky 5 na 4 zbývá Nymburku už jen deset sekund.

36:46

37:03
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Smejkal – 2 min., hákování).

37:44
    Střechovu střelu od modré vytěsnil Brázdil mimo.

38:08
    Po Střechově střele zazvonila za Brázdilem opět tyčka!

39:03

39:55
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Knesl – 2 min., podražení).

40:00

Ve druhé třetině jsme viděli mnoho šancí z obou stran, ale do brány se kotouč ani jednomu celku dostat nepodařil. Jestli Plameny vyrovnají a ještě zdramatizují stav a nebo Nymburk navýší svoje vedení se dozvíme zhruba od 19:05. Nutno říct, že tento zápas patří hlavně gólmanům, kteří předvádí parádní zákroky. Takže především Plameny nečeká nic lehkého.

40:01

40:48
    Žďár právě vstřelil branku!
    Žďár hned v první minutě třetí třetiny srovnává. Po Rašnerově střele z mezikruží vypadl Brázdilovi kotouč z výstroje. K němu se pak dostal MARTIN ČERVENKA, který ho dorazil do odkryté brány. Asistence: Adam Rašner, David Vítek

41:04
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Hes – 2 min., podražení).

43:04

43:37
    Ke střele se mohl mezi kruhy dostat Smejkal, ale u něho byl včas jeden z hostí, který ho odstavil od kotouče.

44:22
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Beneš – 2 min., podražení).

44:52
    Po střele jednoho z hostí puk hokejkou vyhodil z obranného pásma Řehoř. Domácí se tak aspoň na chvíli osvobodili.

46:22

46:38

46:53
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Kříž – 2 min., držení protihráče).

47:05
    Střelu Plevy od modré v pohodě chytil Brázdil do lapačky a přerušil tak hru.

48:06
    Po tlaku domácích končí kotouč opět v Brázdilově lapačce.

48:41
    Obrovská šance Nymbursku. Do samostatného úniku se dostal hostující Stehlík, ale Řehoř vyrazil jeho střelu betonem mimo bránu.

49:51
    Smejkalovu střelu od modré čáry zachytil Brázdil do lapačky.

51:18
    Krupkovu střelu mířenou někde mezi Brázdilovy betony si hostující brankář pohlídal.

51:47
    Dnešní utkání sleduje na Bouchalkách 810 diváků.

52:43
    Nahozený puk od poloviny ledové plochy vyrazil Řehoř mimo. Puku se následně ujali domácí a přenesli hru na druhou polovinu.

53:24
    Vhazovat se bude před Řehořem.

54:58
    Střelu Smejkala od levého kruhu schoval Brázdil s klidem v lapačce.

55:47
    Juráňova střela končí vedle Brázdilovy brány. Plameny se stále drží ve svém útočném pásmu a kombinují.

56:35
    Ježkovu střelu z mezikruží poklidil Řehoř v klidem v lapačce. Bude se vhazovat právě před domácím brankářem.

56:54
    Kuřítkovu střelu schoval na druhé straně dnes výborně chytající Brázdil do výstroje.

57:03
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Rittig – 2 min., hákování).

57:34
    Plameny jsou v útočném pásmu a kombinují před Brázdilem.

58:18
    Za hru vysokou hokejkou jednoho z domácích vykázal rozhodčí hru do středního pásma.

59:12
    Necelou minutu před koncem třetí třetiny se bude vhazovat před Brázdilem.

59:23
    Po Burešově střele stihl jeden z hostí puk tečovat do ochranné sítě.

59:27
    Další střela domácích a další zákrok Brázdila. Do konce třetí třetiny už toho moc nezbývá.

60:00

Po třetí třetině je stav nerozhodný 1:1. Za malou chvíli bude následovat prodloužení, nebo následně samostatné nájezdy.

60:01

60:29
    Do prvního útoku v prodloužení se ženou domácí, ale žádnou šanci se vytvořit nedokázali.

61:14
    Dobrou nabídku ke střele dostal Střecha, ale puk do brány nenamířil.

61:46
    Až do šance se šikovně prokličkoval Kovářů, ale Brázdil mu na poslední chvíli vypíchl puk z hole.

63:24
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Kříž – 2 min., sekání).

63:24
    Plameny si berou před přesilovou hrou oddechový čas.

63:42
    Žďár je v útočném pásmu a kombinuje před Brázdilem.

64:08
    Po střele jednoho z domácích končí puk v Brázdilově lapačce.

64:46
    Nymburk se osvobozuje.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Tak ani prodloužení nerozhodlo. Za malou chvíli budou následovat samostatné nájezdy.

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    0:0
    Střelu Stehlíka mezi betony Řehoř chytá.

1. série
    1:0
    Beneš střelou nad Brázdilovu vyrážečku posílá Žďár do vedení.

2. série
    1:1
    Střelou nad Řehořovu lapačku Šimek proměňuje.

2. série
    1:1
    Střechovu střelu chytil Brázdil do lapačky.