Klášterec nO – Klatovy 2:3 (kon.) | Řisuty – Kobra 3:8 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 5:3 (kon.)
Nový Jičín – Vsetín 1:5 (kon.) | Kopřivnice – Šumperk 3:2 (1:0 po s.n.) | Opava – Val. Meziříčí 3:4 (0:2 po s.n.)
Tábor – Písek 6:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 7:4 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 2:4 (kon.)
Žďár n/S – Nymburk 2:1 (2:3 po s.n.) | Děčín – Bílina 7:0 (kon.) | Trutnov – Jablonec n/N 6:1 (kon.)
Jindř. Hradec – David Servis 4:0 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 2:3 (kon.)
po s.n. (2:3)
SKLH Žďár nad Sázavou
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
NED Hockey Nymburk
Sobota 18.02.2017, 17:30 • Bouchalky • 2. liga skupina Střed (ČR) • 35. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým SKLH Žďár nad Sázavou.
    Autorem vítězné branky je STŘECHA T..

40:48
    Žďár právě vstřelil branku!
    Žďár hned v první minutě třetí třetiny srovnává. Po Rašnerově střele z mezikruží vypadl Brázdilovi kotouč z výstroje. K němu se pak dostal MARTIN ČERVENKA, který ho dorazil do odkryté brány. Asistence: Adam Rašner, David Vítek

15:57
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Nymburk jde do vedení. Po chybné rozehrávce domácích se dostal do úniku STANISLAV EIS, který střelou nad vyrážečku překonal domácího brankáře. Asistence: Jakub , Martin Ježek

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 41. Červenka (Rašner, Vítek D.), rozh. náj. Střecha T. – 16. Eis (Kuzďas, Ježek)