Pardubice – Mladá Boleslav 3:6 (kon.) | Třinec – Zlín 2:1 (po pr.) | Litvínov – K. Vary 3:2 (po pr.)
Liberec – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 6:2 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 4:0 (kon.)
Olomouc – Chomutov 1:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:6 (1:1, 0:4, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Neděle 19.02.2017, 15:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 48. kolo

Dynamo se sice v poslední třetině hodně snažilo, dostalo se na dostřel díky dvěma gólům z holí Michala Bárty a Tomáše Rolinka a v závěrečných minutách hodně zatápělo hostující obraně. Boleslav nakonec ale přece jen dokázala zápas dotáhnout do vítězného konce nejen díky technickému gólu Tomáše Urbana z poslední minuty. Příjemný vstup do nového pracovního týdne Vám z Pardubic přeje Marek Votke. (17:40:39)

Nejlepší hráči: Tomáš Rolinek – Lukáš Pabiška.

59:22 Tomáš URBAN - 3:6
    Zdroj: Hokejka TV

59:22
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! TOMÁŠ URBAN byl sice cestou na prázdnou bránu podražen Tomášem Rolinekm, rozhodčí ovšem branku uznal jako technický gól. Bez asistence.

58:55
    Dynamo se drží v útočném pásmu, ale Boleslav brání svůj náskok ze všech sil.

58:09
    Domácí si vyžádali oddechový čas, Martin Růžička zůstává na střídačce!

57:53
    Nahodil pálil od mantinelu, ale jeho pokus byl zablokován.

57:37
    Schaus nahodil kotouč na Maxwella a získal pro Dynamo vhazování v útočném pásmu.

57:11
    Dynamo teď pálí ze všech pozic!
    56:17 Tomáš ROLINEK - 3:5

56:17
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    TOMÁŠ ROLINEK svým druhým gólem dramatizuje utkání! Pardubický kapitán si v mezikruží, podobně jako v posledním domácím zápase, položil posledního bránícího beka, najel si před Maxwella a svižnou střelou rozvlnil síť! Asistence: Petr Sýkora a Marek Trončinský.

56:08
    Schaus se dostal k volnému odraženému kotouči, ale trefuje pouze hrudník Maxwella!

55:44
    55:06 Michal BÁRTA - 2:5

55:06
    Naopak, ve vlastním oslabení se mohou radovat domácí! MICHAL BÁRTA zavezl kotouč do útočného pásma, vybruslil si do mezikruží a švihem překonal Maxwella. Bez asistence.

54:44
    Nahodilův trest je v polovině, ale Boleslav si prozatím žádnou vážnější šanci nepřipravila.

53:44
    Mladá Boleslav si zahraje další přesilovku, Lukáš Nahodil totiž dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 3. Rolinek (P. Sýkora), 56. Bárta, 57. Rolinek (P. Sýkora, Trončinský) – 10. Klepiš, 25. Kučný, 26. Pabiška (Pospíšil, Maxwell), 31. Pabiška (Vampola), 35. Pacovský (Musil, Lenc), 60. Urban

HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Chaloupka, Trončinský, Schaus, Ovčačík, Havlík, Zajíc, Nedbal – P. Sýkora, Špirko, Rolinek – J. Sýkora, Tomášek, Hubáček – Beran, Nahodil, Bárta – Starý, T. Kaut, M. Kaut – Kusý.
    BK Mladá Boleslav: Maxwell (Halász) – Stříteský, Kučný, Kurka, Hanzlík, Hrdinka, Holub, Štich – Hyka, Musil, Lenc – Orsava, Klepiš, Žejdl – Pacovský, Urban, Látal – Pabiška, Vampola, Pospíšil.

Rozhodčí: Hradil, Úlehla – Barvíř, Blümel

Diváci: 6 114