Pardubice – Mladá Boleslav 3:6 (kon.) | Třinec – Zlín 2:1 (po pr.) | Litvínov – K. Vary 3:2 (po pr.)
Liberec – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 6:2 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 4:0 (kon.)
Olomouc – Chomutov 1:0 (kon.)
HC VERVA Litvínov
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 19.02.2017, 15:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Tipsport extraliga • 48. kolo

HC VERVA Litvínov nakonec získal bonusový bod, který ale určitě bude v tomto utkání ztrátou. Karlovy Vary byly zdatným soupeřem, ale v silách domácích bylo utkání rozhodnout dříve. Malá nepozornost ve třetí třetině stála dnes Chemiky bod a budou se muset nadále ohlížet, co soupeři za nimi. To je z dnešního online přenosu vše. Užijte si zbytek nedělního dne a příště se na Vás zase těší Lukáš Holán.
    Hvězdy utkání: Viktor Hübl – Tomáš Rachůnek (18:01:05)

60:38 Filip PAVLÍK - 3:2
    Zdroj: Hokejka TV

60:38
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínov potvrzuje úspěšná prodloužení! Robin Hanzl si u mantinelu vyměnil kotouč s Jakubem Černým. Černý poté našel křižným pasem FILIPA PAVLÍKA, který z jedničky překonal gólmana hostů.
    Asistence: Jakub Černý a Robin Hanzl.

60:25
    Lukešovi šanci pokryl bez problémů Tomáš Závorka. Buly v obranném pásmu Energie.

60:01
    Buly ovládl Viktor Hübl. Domácí budou první, kdo zaútočí.

60:01

Jako již tradičně budeme na Zimním stadionu Ivana Hlinky svědky prodloužení. Litvínov má suverénně nejvíc remízových zápasů extraligy. Pro fanoušky na stadionu může být alespoň potěšující, že většinu z těchto zápasů dokázali Litvínovští dotáhnout do vítězného konce.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:35
    Navíc se hráči Vervy sami vyhnali z pásma. Velmi špatný konec třetiny v podání domácích.

58:58
    Pořád ta samá písnička. Litvínov doráží na defenzivně hrající hráče Karlových Varů.

57:55
    Ne, Litvínovu to prostě nejde a Energie se nikam nežene. Velmi nudná pasáž utkání pro fanoušky. Utkání pomalu ale jistě spěje do prodloužení.

57:10
    Západočeši zkušeně odehrávají poslední minuty třetí třetiny. Je vidět, že se klidně spokojí s remízou.

56:20
    Hráči Energie přišli o kotouč nepřesnou dalekonosnou přihrávkou. Příležitost pro domácí konečně něco vymyslet.

55:15
    Karlovy Vary drží kotouč za vlastní bránou, oba týmy střídají. Verva zatím nedostala šanci utkání rozhodnout.

54:35
    Když už se přeci jen puk ocitne na hokejkách domácích, připraví se o něj nepřesnou přihrávkou.

53:35
    S kotoučem operují nyní hosté. Na Litvínovských je vidět velká chuť rozhodnout utkání už v základní hrací době, ale Energie jim puk prostě nechce půjčit.

Lukáš Holán

Branky a nahrávky: 33. J. Černý (F. Pavlík, V. Hübl), 36. V. Hübl (Sörvik, R. Hanzl), 61. F. Pavlík (J. Černý, R. Hanzl) – 12. Flek (T. Rachůnek, Gríger), 50. Mikulík (Gríger, T. Rachůnek)

HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – F. Pavlík, Gula, Kubát, Sörvik, Z. Sklenička, K. Pilař, Kokeš – Lukeš, V. Hübl (A), Martynek – J. Černý, R. Hanzl (A), M. Hanzl – Trávníček (C), Gerhát, M. Hořava – Jurčík, K. Reichel, Válek.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Tadeáš Dvořák) – Tomáš Dvořák, Dujsík, Harant, Baránek, M. Rohan, Benák, Baldajev – T. Rachůnek, Gríger, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), Gorčík – Davídek, Tuominen, V. Tomeček – O. Beránek, Kindl, Flek.

Rozhodčí: Pešina, Bejček – Ondráček, Komárek