Havířov – Žďár n/S 3:4 (kon.) | Slavia – Tábor 8:2 (kon.) | Olomouc – HK MD Šumperk 3:2 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
HK Mladí Draci Šumperk
Úterý 21.02.2017, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Já se s Vámi tímto loučím. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u příštích přenosů z olomouckého zimního stadionu. (19:59:13)

Dnešní utkání sledovalo 45 diváků.

Je tady závěrečná siréna a to znamená, že tři body si z dnešního utkání bere domácí Olomouc. Té se ve třetí třetině podařilo odskočit na rozdíl dvou branek po úspěšném brejku Davida Roseckého, ale hosty vrátil do hry dvě a půl minuty před koncem gól Joshua Máchy. Závěrečnou hru bez brankáře však nedokázala ani jedna strana využít a Kohouti tak zvítězili těsným výsledkem 3:2.

59:56
    Mácha také přestřelil.

59:46
    Horký zamířil příliš vysoko.

59:42
    Kašpar je opět na střídačce a vyhození Ondřeje Tichého teď sklouzlo pro změnu po druhé tyči. Opět je pískáno zakázané uvolnění.

59:25
    Šumperk posílá puk jen na zakázané uvolnění a Kašpar se vrací do branky.

59:16
    Robin Kaplan málem při bránění zasáhl prázdnou vlastní branku.

58:56
    Vyhození domácích se otřelo o tyč prázdné klece, ale je pískáno zakázané uvolnění.

58:22
    Střela Kučery končí v Kaplanově lapačce.

57:40

Mladí Draci právě vstřelili branku!
    Hosté jsou opět nadostřel po krásné přesilovkové kombinaci, na jejímž konci stál JOSHUA MÁCHA. Asistence: Jakub Horký, Robin Kaplan.

56:55
    Pospíšil minul branku.

56:36
    Dvořák (OLO) se provinil naražením zezadu a odpyká si tak dvouminutový trest i osobní desetiminutový trest.

56:01
    Grézl se prokličkoval ke Kaplanovi a dokázal si i olomouckého brankáře položit, ale v klíčové chvíli puk poslal jen do boční sítě.

55:30
    Handlovu střelu Kašpar vyrazil ramenem.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 17. Handl, 38. Handl, 48. Rosecký – 31. Horký (R. Kaplan), 58. Mácha (Horký, R. Kaplan)

HC Olomouc: M. Kaplan (Dubský) – Harabiš (C), Hladiš, Nekvapil, Bajer, L. Přecechtěl, Kocián, Pírek – O. Tichý, Handl, Tomajko, Pospíšil Vašíček, J. Tichý, Dvořák, P. Přecechtěl, Zembol, Rosecký.
    HK Mladí Draci Šumperk: Kašpar – Kubíček, Hrůzek, Ott, Cekr, Blaháček – Drlík, Hepnar, Horký, R. Kaplan, Krejčí, Mácha, Plhal, Urban, Grézl, Veselý, Kučera.

Rozhodčí: Held – Novotná, Doleček