K. Vary – Slavia 7:6 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
7:6 (3:1, 1:1, 2:4 - 1:0)
HC Slavia Praha
Čtvrtek 23.02.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 43. kolo

Duel, ve kterém padlo 13 branek je u konce! Karlovarští si připisují bod navíc za vítězství v prodloužení. Ode mne je to vše, děkuji za pozornost. (20:24:19)

62:55
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Divoký zápas je u konce! Michael ČEJKA zakončil svůj výpadek blafákem do bekhendu a toto utkání tak rozhoduje! Bez asistence.

62:05
    Marečkovu střelu vyrazil Kuchař do ochranné sítě.

61:47
    Přečislení Karlovarských končí ofsajdem.

60:27
    v prodloužení se v útočném pásmu jako první usazuje Slavia.

60:01

Neuvěřitelná. Tak by se dala jedním slovem popsat třetí třetina, ve které padlo 6 branek! Oba celky se nyní chystají na prodloužení.

60:00

59:04
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slavia znovu vyrovnává! David Kohút poslal kotouč do mezikruží, kde stál David NOVÁK , jenž se nemýlil a dost možná posílá utkání do prodloužení. Asistence: David Kohút

58:15
    Oba celky hrají ve vysokém tempu a na kraji svých fyzických možností.

56:50
    Neuvěřitelná show, kterou vidíme na ledové ploše! Karlovarští se znovu ujímají vedení. David KOVÁŘ dostal pas nad pravý kruh a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Milan Davídek, Ondřej Pajk.

55:51
    Bleskové vyrovnání! Ihned po buly se sešívaní vrhli do útoku a Lukáš NETOLICKÝ zakončil rychlou akci gólem. Asistence: Aleš Furch, Jan Šergl.

55:40
    Parádní souhra Karlovarských přináší vstřelenou branku!Horký posunul puk na Milana DAVÍDKA, jenž si počínal mazácky a prostřelil Vaculu. Asistence: Michal Horký

54:53
    Procházka dostal nabito do mezikruží, ale Vacula podržel svůj tým.

54:04
    Vypadalo to na slibnou šanci pro Energii, bohužel pro domácí se dostali do postavení mimo hru.

53:10
    Obrovský tlak před domácí klecí vyústil až v gól! Nejlépe se v chumlu hráčů zorientoval Matyáš HRADIL a Slavia tak vyrovnává. Asistence: Denis Heldák, David Kohút.

52:26
    Milan Davídek je v dnešním utkání hodně vidět. Tentokrát vybojoval kotouč a nastřelil hostujícího beka.

51:27
    Pražané se přes karlovarskou barikádu dostat nedokázali.

50:55
    Horký vystihl slávistickou rozehrávku.

49:05
    Icing hostů, buly před Vaculou.

48:13
    Potvrzuje se nepsané pravidlo – nedáš, dostaneš. Po vhazování ve vlastním pásmu se sešívaní bleskově přesunuli na opačnou stranu kluziště a Aleš Furch dává kontaktní branku. Asistence: Denis Heldák

47:55
    Z protiútoku jel sám na brankáře Milan Davídek, zvoní tyč.

47:41
    Mareček měl našlápnuto, jeho štace však končí za brankou domácích.

46:28
    Po Heldákově střele se Ondřej Kuchař zaskvěl velmi pohledným zákrokem lapačkou.

45:55
    Daniel Kolouch po tvrdém střetu s protihráčem odchází otřesený předčasně do kabiny.

45:13
    Neúspěšná rozehrávka hostí končí na domácích hokejkách.

44:25
    Do karlovarské třetiny má našlápnuto Slavia.

43:03
    Icing energetiků.

42:43
    Kurfürst předvedl pohlednou individuální akci, na jejímž konci však chyběla střela.

41:20
    Bek David Novák se dostal až před Kuchaře, kterého však nepřekonal.

40:02
    První vhazování pro domácí, kteří se ihned ženou do útoku.

40:01

Ve druhé části se rozvlnila síť na obou stranách. Nejprve se prosadil hostující Hradil. Jedenáct minut na to propálil Vaculu, jenž začátkem periody vystřídal Šorfa, Petr Vodička. Třetí část začne přibližně v 19:35.

40:00

39:45
    Již kompletní domácí už Slavii k ničemu nepustí.

38:49
    Zděradička znovu nahazoval, Kuchař opět úspěšný.

38:00
    Kuchař zneškodnil i Zděradičkovu střelu.

37:42
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Milan Davídek – 2 min., držení hole).

36:51
    Kolouchova střela skončila v rohu karlovarské třetiny.

35:59
    Kuchař si skvěle vyjel proti Furchovi a nedovolil tak sešívanému forvardovi skórovat!

35:26
    Vedení o dva góly mají domácí zpět! Davídek poslal na modrou čáru kotouč pro Petra VODIČKU, který propálil Vaculu. Asistence: Milan Davídek.

34:45
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

34:02
    Hradil dostal do pravého kruhu pas, který ale nezužitkoval.

33:20
    Aleš Mareček vzal přečíslení dva na jednoho na sebe, Kuchař jeho střelu pokryl.

32:49
    Slavia zavařila karlovarským. Velmi aktivní Patočka operoval před domácí klecí, branka z toho ale není.

31:10
    Jan Šergl se řítil sám na Kuchaře, ale domácí gólman převedl výtečný zákrok!

29:58
    Icing hostujících.

29:54
    Horkého dělovku také zlikvidoval Vacula.

29:34
    Karlovarské nahození končí v náručí Daniela Vaculy.

28:56
    Novákův pokus mířil vedle domácí svatyně.

28:34
    Procházkova přihrávka skončila mezi Vaculovy betony.

28:13

27:35
    Denis Heldák prchal sám na Kuchaře, ale na domácího gólmana nevyzrál.

27:07
    Slávisté znovu v ofsajdu.

26:12
    Energie si hledá ideální cestu k pražské kleci.

24:22
    David Novák vystřelil od modré a Matyáš HRADIL nadvakrát překonal Kuchaře. Asistence: David Novák, Jan Špergl

23:21
    Tečovaná Zděradičkova střela skončila v náručí Kuchaře.

22:58
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Denis Salnikov – 2 min., nedovolené bránění).

22:06
    Pražané se na chvíli osvobodili, nicméně o chvíli později hrají znovu energetici.

21:35
    Karlovarští se zabydleli ve slavistické třetině.

20:40
    Denis Heldák vyslal na Kuchaře svižnou střelu, se kterou si karlovarský gólman poradil.

20:01

20:00
    Střídání v týmu HC Slavia Praha: ze hřiště odchází Dominik Šorf, přichází Daniel Vacula.

Úvodní dějství přineslo hned čtyři branky! Do vedení poslal Energii hned ve 4. minutě Lukáš Procházka. O minutu později vedli domácí už od dvě branky, skóroval Vápeník. Hostující Mareček sice snížil, ale dvoubrankové vedení vrátil Vlčí smečce znovu Lukáš Procházka. Druhá třetina pokračuje v 18:48.

20:00

19:12
    Nedorozumění mezi hráči stálo domácí útočné pásmo.

17:55
    Oba celky si teď několikrát mezi sebou vyměnily kotouč. V držení černé gumy je nakonec tým sešívaných.

16:44
    Čejka se svou formací vymýšleli zajímavé akce, nakonec však z nich bylo jen nahození na Šorfa.

16:13
    Zděradička prověřil Kuchaře, ten obstál.

15:58
    Další ofsajd sešívaných, buly ve středním pásmu.

15:29
    Rozhodčí píská icing hostů, vhazování před Šorfem.

14:38
    Kuchař musel před dotírajícími slávisty zasáhnout a pomoci s rozehrávkou.

13:46
    Lukáš PROCHÁZKA parádní střelou kolem Šorfovi lapačky vrací domácím dvoubrankové vedení. Asistence: Filip Hauzr

12:58
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jakub Hendrych – 2 min., vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Daniel Krásný – 2 min., krosček).

12:47
    karlovarští se vymanili ze sešívaného tlaku a ihned začínají ostřelovat protější branku.

11:30
    Heldákovu střelu vytěsnil Kuchař mimo.

10:07
    Snížení je na světě! Aleš MAREČEK se dostal s pukem až před Kuchaře a poslal kotouč přesně k tyči. Asistence: Matouš Patočka

09:58
    Dominik Valík zkoušel Kuchařovu pozornost.

09:30
    Návrat Slavie do varské třetiny přerušil sudí, který si všimnul postavení mimo hru.

08:40
    Vlčí smečka vyhazuje a může na led poslat čerstvé síly.

08:09
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Michael Čejka – 2 min., podražení).

07:37
    Kurfürstův pokus skončil na chráničích beka Slavie.

06:32
    Dominik Beer si udělal výlet do slávistického pásma a z levého křídla zavařil hostujícímu brankáři.

05:55
    Pražané v ofsajdu.

04:29
    Karlovarští navazují na první branku skvělým způsobem! Pavel VÁPENÍK dostal kotouč na modrou čáru a střelou zápěstím nedal Šorfovi šanci.

03:39
    Po přesunu do útočného pásma střílí domácí úvodní branku dnešního večera! Střelu Lukáše PROCHÁZKY Šofr nedokázal zastavit. Asistence: Michal Horký, Filip Hauzr

02:30
    Tomáš Chvála od modré netrefil Kuchařovu klec.

01:41
    Slavia na malý moment získala kotouč, avšak příliš dlouho s ním sešívaní nevydrželi, hraje Energie.

00:48
    Karlovarští se dostali do postavení mimo hru.

00:32
    První se do útočného pásma dostávají energetici.

00:02
    Úvodní buly pro domácí.

00:01

Maximální koncentrace na hru ???????????????? #MadeOfHockey ???? – @hokejkv

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Ani hosté na tom nejsou nejlépe, naopak oproti domácím ještě o chlup hůře. Ze 40 odehraných utkání si připsali slávisté pouze 10 výher. Prohráli tedy celkem 30 utkání z nichž při dvou padli v prodloužení a jednou při samostatných nájezdech. V posledním utkání dokázali zvítězit na samostatné nájezdy na ledě kladenských Rytířů.

Sešívaní do teď zaznamenali 30 bodů a jsou o příčku níže než energetici.