Toronto – NY Rangers 1:2 (1:2 po s.n.) | Montreal – NY Islanders 0:3 (kon.) | Tampa – Calgary 2:3 (kon.)
Nashville – Colorado 4:2 (kon.) | Chicago – Arizona 6:3 (kon.) | Los Angeles – Boston 1:4 (kon.)
Los Angeles Kings
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Boston Bruins
Pátek 24.02.2017, 04:40 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To už je z mé strany vše. Na shledanou! (07:30:25)
    Brad Marchand sháněl po utkání pizzu, kterou by vítězství svého týmu zajedl.

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 28:25 (10:11, 15:7, 3:7)
    Zblokované střely – 8:19
    Vyhraná vhazování – 36:30
    Trestné minuty – 4:8
    Hity – 38:33

Poslední zápas dnešního programu NHL končí vítězstvím Bostonu na ledě Králů z Los Angeles 4:1. Hosté ve třetí části výborně bránili a Kings se už do šancí nedostávali. Hosté v závěru ještě pečetili skóre trefami Dominica Moorea a Davida Krejčího do prázdné branky. Velkou zásluhu na úspěchu Bruins má také gólman Chudobin, jenž svůj tým podržel zejména ve druhé třetině.

59:52 David KREJČÍ - 1:4

59:52
    Bruins právě vstřelili branku!
    Domácí to opět zkusili bez gólmana a za to je trestá trefou z vlastního obranného pásma DAVID KREJČÍ – 1:4. Asistence: Torey Krug.
    58:58 Dominic MOORE - 1:3

58:58
    A je asi hotovo! 62 sekund před koncem třetí části zamířil z vlastní poloviny do odkryté domácí klece DOMINIC MOORE. Asistence: Brad Marchand a Adam McQuaid.

58:47
    Teď už je Budaj na střídačce. Domácí v šesti!

58:27
    Domácí se zatím nemohou usadit v útočném pásmu, Budaj tak nemůže opustit svou branku.

57:46
    David Krejčí podržel puk v útočném pásmu a počkal si na podporu spoluhráčů. Nakonec nabil obránci McQuaidovi, který branku netrefil.

56:55
    Zakázané uvolnění Bostonu. Ještě tři minuty.

56:05
    Spíše propagační pokus Andriana Kempeho pokryl Chudobin. Následuje reklamní přestávka.

55:50
    Zakázané uvolnění hostí. Hra se stěhuje před zpět Chudobina.

55:42
    Od modré vypálil Jake Muzzin, Chudobin zakročil betonem.

55:08
    Domácí mají na vyrovnání už jen necelých pět minut.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 19. Gravel (Kempe, Martinez) – 4. Marchand, 25. Pastrňák (Spooner, Bergeron), 59. D. Moore (Marchand, McQuaid), 60. Krejčí (Krug)

Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Gravel, Muzzin (A), Doughty, Forbort, Martinez, McNabb – Toffoli, Kopitar (C), King – D. Brown, J. Carter (A), Pearson – Gáborík, N. Shore, Lewis – Clifford, Dowd, Kempe.
    Boston Bruins: Chudobin (T. Rask) – Chára (C), Carlo, McQuaid, Krug, C. Miller, K. Miller – Backes, Bergeron (A), Marchand – Pastrňák, Krejčí (A), Cehlárik – J. Hayes, Spooner, Vatrano – D. Moore, Schaller, Beleskey.

Rozhodčí: Joannette, Kozari – Wheler, MacPherson

Diváci: 18230