Třinec – Pardubice 2:3 (po pr.) | Zlín – Č. Budějovice 6:3 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 1:5 (kon.)
HC Plzeň – Kladno 8:1 (kon.) | Olomouc – Sparta 3:4 (kon.) | Jihlava – Chomutov 5:3 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Zaváhání v obraně stojí Oceláře druhý bod. Do brejku se podíval Václav Zídek a udržel pardubické šance na play-off. Asistence:

60:39
    Hrehorčák dostal puk do brankoviště, Hladonik už se ale k dorážce nedostal.

60:01

V závěrečné třetině se oba týmy dočkaly jednoho gólu a následovat tak bude prodloužení.

60:00

59:48
    Po delším boji o puk je hra přerušena a vhazovat se bude po pravici Kloučka.

57:54
    Zídek se za kotoučem řítil marně, zakázanému uvolnění svého týmu už zabránit nedokázal.

55:00
    Střelu jednoho z pardubických hráčů Hlaváč pouze vyrazil a měl velké štěstí, že už se k dorážce nikdo nedostal.

53:58
    Ani jednomu z týmů se nedaří projít přes střední pásmo.

52:02
    Podruhé v dnešním utkání je srovnáno. Ke střele z prostoru mezi kruhy se dostal DENIS KUSÝ a Hlaváč byl na jeho střelu krátký. Asistence: Jakub Martinec.

50:56
    Flok protečoval puk do útočného pásma, tam se ale třinečtí junioři dlouho nezdrželi.

49:33
    Dušek mohl srovnat stav utkání, v prostoru před brankou jej ale o kotouč připravil jeden z hráčů v bílém dresu a o zbytek se postaral další z Ocelářů.

49:03
    Oceláři se provinili zakázaným uvolněním a hra se stěhuje k Hlaváčovi.

48:25
    Flok teď v dobré příležitosti hledal spoluhráče a to se ukázalo jako chyba, jelikož Kaukič se k puku nedostal.

47:49
    Zukal pálil od mantinelu, branku soupeře ale o dobrý metr přestřelil.

47:09
    Prudká střela Radzienciaka skončila v lapačce Kloučka a hra je přerušena.

45:51
    Hra už se stejně jako v první třetině rychle přesouvá z jedné strany na druhou a oba gólmani musí být na pozoru.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 14. Hladonik (Imrich), 43. Stuchlík (Lacka, Flok) – 15. Zukal (Kusý, Zídek), 53. Kusý, 61. Zídek

HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Ovčaří) – Hrachovský, Janiczek, G. Radzienciak, Haman, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Cihlář, Plitko, Mach, Flok, Hrehorčák, Kvasnica, Irgl, Hladonik, Lacka, Kalus
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kulich) – Trejbal, Horyna, Faltys, Kučera, Šklíba, Zukal, Mert – Roubal, Hoskovec, Martinec, Dušek, Voženílek, Kubišta, Syrovec, Kusý, Štefka, Zidek, Bureš

Rozhodčí: Mikula – Adamec, Poruba