Vítkovice – Liberec 4:0 (kon.) | Litvínov – Plzeň 2:0 (kon.) | Zlín – Chomutov 4:3 (2:1 po s.n.)
K. Vary – Pardubice 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 2:5 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 4:3 (po pr.)
Mladá Boleslav – Sparta 2:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:8 (1:1, 0:5, 1:2) Stav série: 0:1
Rytíři Kladno
Pátek 24.02.2017, 18:00 • Tipsport arena • Play-off extraligy st. dorostu • Osmifinále

První zápas osmifinálové série je u konce a končí debaklem Dynama, které prohrálo po velice nepovedené druhé třetině rozdílem šesti branek. Pokud chtějí domácí pomýšlet v zítřejším zápase na vítězství, budou muset ve svém výkonu proti Kladnu hodně změnit. (20:10:21)

59:22
    Matýs ztratil puk v útočné třetině, zabojoval a dokázal ho rychle získat zpět.

58:18
    Vyhození Dynama se odrazilo od jednoho pardubického hráče na střídačce zpět na hrací plochu, vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.

57:28
    Machač chtěl v rychlém útoku nahrávat ještě na Blümela, jenže poslal kotouč příliš před něj.

56:56
    Proti Husarikově ráně od modré příklepem vytáhl dobrý zákrok Dosoudil.

56:29
    Východočeši se osvobozují, puk letí za bránu Kladna, kterému se tato přesilovka vůbec nedaří.

55:21
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubičtí zmírňují vysokou porážku, když se ve vlastním oslabení prosadil z pravé strany MARTIN KOSTKA. Asistence: Matěj Blümel.

55:01
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Michal Machač – 2 min., napadení).

54:38
    Bucka v dobré šanci vychytal Jiroušek.

53:39
    Pardubice se osvobozují vyhozením přes celé kluziště.

53:22
    Po Tržilově střele ještě hosté doráželi, ale bezúspěšně.

52:42
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Vít Rozlílek – 2 min., nedovolené bránění).

52:32
    Rendla byl ve velké šanci, jenže bekhendem dorážel jen do levého betonu brankáře.

51:55
    Husarik zkusil vypálit z levé strany na bližší tyč, tu si Dosoudil pohlídal a vyrazil kotouč.

51:28
    Rytíři se usadili v útočné třetině a začínají kombinovat.

50:39
    Sražená přihrávka končí v hledišti, vhazovat se bude ve středním pásmu.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 4. Machač (Pochobradský, Matýs), 56. Kostka (Blümel) – 18. Filip (M. Bláha), 22. O. Bláha (Filip), 28. M. Bláha, 30. M. Bláha (Filip, O. Bláha), 38. Zich, 39. O. Bláha (TS), 42. M. Bláha (O. Bláha), 44. Husarik (Jelínek)

HC Dynamo Pardubice: Vlk (38. Dosoudil) – Blažej, Dubovči, Javůrek, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora – Antoníček, Blümel, Bucek, Černý, Chára, Koffer, Kostka, Machač, Matýs, Pochobradský, Rozlílek.
    Rytíři Kladno: Jiroušek (Altrichter) – Haspeklo, Klusáček, Kvapil, Müller, Šmatlák, Veber, Zich – M. Bláha, O. Bláha, Filip, Frimel, Husarik, Jelínek, Penc, Rendla, Stůj, Svoboda, Tržil.

Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Tasch