Tondela – Marítimo 1:1 (kon.) | Estoril – Sporting 0:2 (kon.) | Rio Ave – FC Ferreira 0:0 (kon.)
CD Tondela
1:1 (1:0)
CS Marítimo
Sobota 25.02.2017, 17:00 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 23. kolo

Děkuji za sledování přenosu a přeji krásný zbytek víkendu. (18:58:40)

Je za námi konec utkání, ve kterém nakonec se oba celky rozešly smírně. Ve druhém poločase se jako jediný trefil v 60. minutě Silva, který srovnal skóre na 1:1. Deset minut před koncem pohrdl penaltou domácí Wagner, když trefil tyčku.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Tavares (CD Tondela).

90+2
    Domácí ještě měli příležitost k tomu, aby rozhodli utkání, jenže míč brankář Charles vyboxoval mimo nebezpečné území.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Do vzduchu se pověsil Sousa, ale jeho hlavička mířila nad branku.

89
    Domácí obránci už ani neví, jak míč odkopávají. Hosté mají k dispozici další rohový kop.

88
    Ramos vykopává míč z vápna, domácí nikam nespěchají a snaží se ubránit bod.

87
    Hosty nyní zastavil ofsajd. Míč tak mají fotbalisté Tondely, kteří nikam nespěchají.

86
    Další ošemetná situace v pokutovém území Tondely, hosté ji však nedokázali využít.

85
    Obrovská smůla pro hosty! K přímému kopu se postavil Bessa, míč orazítkoval břevno a zamířil mimo!

84
    Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba metr za vápnem. Dokáží z této příležitosti skórovat?

83
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Xavier, přichází Bessa.

82
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Cardoso, přichází Murilo.

80
    Domácí jsou zalezlí na vlastní polovině, hosté se snaží najít nějakou mezírku v pozorné obraně.
    79. Wagner mohl rozhodnout z penalty, jenže trefil tyč!

79
    Wagner penaltu neproměnil, trefil levou tyčku z jeho pohledu!

79
    Žlutou kartu dostává Soares (CS Marítimo).

Milan Šplíchal

Branky: 7. Murillo – 60. Silva

Karty:   17. Pedro (TND), 90+3. Tavares (TND) – 38. Patrick (MAO), 71. Xavier (MAO), 79. Soares (MAO)

Neproměněná penalta: 79. Wagner (TND), mimo

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:13. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:10.
    CD Tondela: Ramos – Jaílson, Pica, Rafael, Ruca – Tavares, Pedro, Goncalves – Murillo, Eli, Cardoso.
    CS Marítimo: Charles – Patrick, Mauricio, da Silva, Martins – Cleber, Sen, Soares – Costa, Sousa, Xavier.