Havlíčkův Brod – Řisuty 2:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Děčín 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 3:4 (kon.)
Šumperk – Val. Meziříčí 1:2 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 5:1 (kon.) | Klatovy – Pelhřimov 7:4 (kon.)
Žďár n/S – Trutnov 3:1 (kon.) | Vsetín – Kopřivnice 9:0 (kon.) | Kobra – Písek 8:2 (kon.)
Jablonec n/N – Nymburk 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 2:3 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 3:4 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
2:3 (0:1, 1:2, 1:0) Stav série: 0:1
SC Marimex Kolín
Sobota 25.02.2017, 18:00 • DD Eletromont Aréna • Play-off 2. ligy, skupina Sever • Osmifinále

Je konec. Třetí třetina se nesla v duchu útočného snažení domácích, kteří se snažili s výsledkem něco udělat. Branku na 2:3 se podařilo vstřelit dvě minuty před koncem Klementovi. Následná power play však k vyrovnání nevedla. Kolín dokázal ubránit své vedení a ve vyrovnané partii se ujímá vedení 1:0 na zápasy. Další duel bude na programu v Kolíně v pondělí, tak si to nenechte ujít a sledujte nás na onlajnech. (20:17:40)

59:59
    Hosté vyhodili opět na zakázané uvolnění. Do konce zbývá 0,9 sekundy. Zdá se, že o vítězi dnešního utkání je rozhodnuto.

59:52
    Po zakázaném uvolnění Kozlů se bude vhazovat před brankou Koutského.

59:43
    Vhazovat se bude v útočném pásmu Vrchlabí. Posledních sedmnáct vteřin třetí třetiny bude jistě velmi napínavých. Domácí stále v šesti.

59:43
    Oddechový čas pro HC Stadion Vrchlabí.

59:27
    Jakub Jelínek je na střídačce, domácí jsou v šesti.

59:08
    Hosté drží kotouč daleko od své branky a domácí tak nemohou sáhnout ke hře bez gólmana.

58:38
    Stadion se usadil v pásmu Kolína, kde se snaží o vyrovnávací branku.

58:09
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Tak pozor, o zápletku je postaráno. Domácí využívají početní výhodu a dostávají se na dostřel soupeře. MARTIN KLEMENT si sjel před branku, odkud kotouč dopravil pod horní tyč hostující branky. Asistence: Adam Jandejsek, Tomáš Šťastný.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Kolínští jsou ve čtyřech.

57:37
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Malý – 2 min., hákování).

57:23
    Tvrdá rána Tomáše Jirků končí po zákroku Koutského betonem v rohu kluziště.

56:34
    Zumr zastavil pokus jednoho z domácích obránců a kotouč se odrazil ven z pásma. Hosté šetří cenné vteřiny z vlastního oslabení.

56:07
    Kotouč je za brankou, kterou střeží Jelínek. Následná rozehrávka domácích končí na zakázaném uvolnění.

55:40
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Březina – 2 min., hákování).

55:28
    Novák se odhodlal ke střele tahem, ovšem jeho pokus skončil nad brankou hostů.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 27. Filip (Šťastný, Procházka), 59. Klement (Jandejsek, Šťastný) – 4. Jiří Kadlec st. (Krajňák), 31. Hanzl, 39. Zumr (Černý, Kozák)

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Klement, Hejda, Jirků, Matějček, Jandejsek, Tržický, Erban – Procházka, Filip "C", Šťastný, Maďar, Šimoníček, Bláha, Čurda, Urban, Novák, Miškovský, Svoboda, Oppelt
    SC Marimex Kolín: Koutský (Sejpal) – Hanzl, Březina, Voženílek, Skokan, Barták, Havelka, Zdeněk – Malý "C", Semirád, Jiří Kadlec st., Morkes, Zumr, Panna, Krajňák, Pipek, Jiří Kadlec ml., Kozák, Černý, Pilný, A. Kadlec

Rozhodčí: Hodač – Žídek, Horažďovský