Los Angeles – Anaheim 4:1 (kon.) | Columbus – NY Islanders 7:0 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:4 (po pr.)
Nashville – Washington 5:2 (kon.) | Toronto – Montreal 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:2 (kon.)
Colorado – Buffalo 5:3 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.) | Dallas – Boston 3:6 (kon.)
Carolina – Calgary 1:3 (kon.) | NY Rangers – Columbus 2:5 (kon.) | Nashville – Edmonton 5:4 (kon.)
Dallas Stars
3:6 (0:2, 2:2, 1:2)
Boston Bruins
Neděle 26.02.2017, 18:35 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany vše. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (21:24:30)

3. Torey Krug (BOS) 0+3

Právě skončilo utkání mezi Dallasem Stars a Boston Bruins. Po dvou třetinách hosté vedli 4:2 a předvedená hra nasvědčovala, že se v poslední části dalších branek určitě dočkáme. A tak se taky stalo! Ve 48. minutě se prezentoval pěknou střelou z mezikruží Patric Bergeron, který zvýšil na rozdíl tří gólů. Sedm minut před koncem sice ještě snížil pohotovou dorážkou Tyler Seguin, ale poslední slovo měli znovu hosté. Ryan Spooner totiž zakončil líbivou kombinaci Davida Pastraňáka a Toreyho Kruga a dal tak výsledku konečnou podobu.

59:40
    Domácí hráče vyprovází pískot jejich fanoušků, kterým se výkon jejich miláčku vůbec nelíbil.

59:00
    Byla ohlášena poslední minuta zápasu.

58:41
    Domácí bek neudržel útočné pásmo a Dallas tuto část ledu musí vyklidit.

58:12
    Tak možná teď po zakázaném uvolnění Bostonu. Buly před Tuukkou Raskem.

57:50
    Domácí se sice ještě snaží alespoň zmírnit svou porážku, ale zatím to na další gól v síti Raska nevypadá.

56:35
    Patrice Bergeron mohl završit hattrick poté, co se dostal k odraženému puku v mezikruží. Svou ranou ovšem těsně minul bránu Dallasu.

55:16
    Klingberg hledal před bránou své spoluhráče, ale jeho přihrávka nenašla adresáta a hosté následně posunuli kotouč ze své třetiny.
    54:23 Ryan SPOONER - 3:6

54:23
    Bruins právě vstřelili branku!
    Po další brance Bostonu je nejspíše definitivně rozhodnuto! David Pastrňák využil rozhozené obrany Dallasu a ze středu hřiště posunul puk na levou stranu na Toreyho Kruga, který již mohl zakončovat, ale ještě situaci vylepšil přihrávkou na stranu pravou, odkud RYAN SPOONER trefuje odkrytou klec Stars. Asistence: Torey Krug, David Pastrňák.

53:59
    Bergeron svůj další gól nyní nepřidal. Rána z prostoru pravého kruhu mířila přímo do chráničů Kariho Lehtonena.

53:10
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Stephen Johns – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
    53:00 Tyler SEGUIN - 3:5

53:00
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars ještě vykřesávají jiskřičku naděje a snižují na 3:5! Střelu Patricka Sharpa z levého kruhu Tuukka Rask vyrazil pouze před sebe. Na hranici brankoviště byl však připraven TYLER SEGUIN, jenž kotouč pohotově zametl za záda finského brankáře. Asistence: Patrick Sharp, John Klingberg.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 25. Klingberg (Hudler, D. Shore), 32. Hudler (Ja. Benn, Seguin), 53. Seguin (Sharp, Klingberg) – 6. Marchand (Bergeron, Pastrňák), 7. Krejčí (Krug, Backes), 35. Vatrano (K. Miller, Spooner), 36. Bergeron (Marchand, Chára), 48. Bergeron (Marchand, Krug), 55. Spooner (Krug, Pastrňák)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Lindell, Jo. Benn, Hamhuis, Johns, Oduya – B. Ritchie, Eakin (C), Ja. Benn – Sharp (A), Seguin, Roussel – Spezza (A), Faksa, Korpikoski – Hudler, D. Shore, McKenzie.
    Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, K. Miller, Liles – Backes, Bergeron (A), Marchand – Pastrňák, Krejčí (A), Cehlárik – J. Hayes, Spooner, Vatrano – Riley Nash, D. Moore, Schaller.

Rozhodčí: Leggo, L’Ecuyer – Mach, Alphonso

Diváci: 18006