Slavia – Kometa Brno 1:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:3 (kon.) | Mountfield HK – HC Plzeň 6:4 (kon.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 1:11 (kon.) | Jihlava – Havířov 3:1 (kon.) | Sparta – Letňany 6:2 (kon.)
Kobra – Kladno 2:4 (kon.) | Poruba – Vsetín 0:4 (kon.) | Tábor – Pardubice 2:12 (kon.)
Žďár n/S – Vítkovice 3:4 (kon.)
HC Slavia Praha
1:6 (1:1, 0:2, 0:3)
HC Kometa Brno
Neděle 26.02.2017, 11:30ELIOD extraliga mladšího dorostu

To je pro dnešek z Edenu vše, přeji Vám příjemný zbytek neděle. (13:34:52)

Zápas končí, brno potvrdilo roli favorita a poráží Slavii rozdílem třídy 1:6. v závěrečné dvacetiminutovce se nejprve prosadil Popelka po krásné přihrávce Vašíčka zpoza klece, poté v 50. minutě zvýšil na 1:5 zblízka Hubáček a gólový účet zápasu uzavřel v 57. minutě Kučeřík bombou od modré čáry.

59:59
    Ještě je tu poslední zakázané uvolnění Komety.

59:10
    Kubánkova kouzla s pukem alespoň trochu vykouzlila úsměv na tváři domácích fanoušků.

58:29
    Burda zvolil místo zpracování pouze protečování puku do útočné třetiny, tam mu však nenajížděl žádný spoluhráč.

58:18
    Tygřím skokem zastavuje Dusil puk a bude se vhazovat.

57:57
    A nyní i Palát pěkně zostra zametl s protihráčem.

57:20
    vojinovič přišpendlil Žáka na mantinel, ten se ztěžka zvedá.

57:09
    Modrobílí dohrávají zápas v útočném pásmu.

56:17
    Kometa právě vstřelila branku!
    Bomba od modré znamená šestý gól favrita. RADEK KUČEŘÍK se napřáhl a trefil přesně k pravé tyči, Dusil zůstal bez šance. Asistenmce: Jakub Konečný

55:58
    Přeci jen je tu ale šance na druhé straně, Křenek předjel svého strážce a bekhendovou dorážkou zaměstnal Kašpara.

55:21
    Slavia už se potýká s nedostatkem sil a hosté se snaží o pohledné akce. Jejich plány se snaží přerušit napadající Švec.

54:52
    Žádný problém pro Němečka se slabou střelou Žáka.

54:28
    Kubánek přečetl úmysl v rozehrávce Brna a nahodil puk na Kašpara, ten zasahuje.

53:30
    Mareček konečně také zaznamenal střelu pro svůj tým, ta se ale nevešla mezi tři tyče a z protiůtoku se musel vyznamenat krásným zákrokem lapačkou Dusil.

52:42
    Čapak teď hezky projel středním pásmem, když měl ale namířit přihrávku na najíždějícího útočníka, tak ho opět zradila přesnost.

51:58
    Hubáček s Bartošem opět zaměstnávají soupeřovu obranu útočnými manévry.

51:23
    Nyní se Švec sympaticky pokusil obrat hosty o kotouč, nakonec získal alespoň vhazování před Kašparem.

Tomáš Vogl

Branky a nahrávky: 11. Havrda (Mareček, Křenek) – 4. Popelka (Vašíček, Holemý), 27. Malý (Konečný), 31. Vašíček (Furch), 47. Popelka (Vašíček, Sedláček), 50. Hubáček (Bartes, Jedlička), 57. Kučeřík (Konečný)

HC Slavia Praha: Němeček (Dusil) – Stejskal, Moravec, Mareček, Čapka, Palát, Vymětal – Kubánek, Švec, Vojinovič, Urych, Křenek, Havrda, Labuzík, Petrák, Jágr, Burda
    HC Kometa Brno: Kašpar (Vystavěl) – Holemý, T. Sedláček, Kučeřík, Furch, J. Sedláček, Studený – Žák, Popelka, Konečný, Hubáček, Meluzín, Jedlička, Malý, Rašovský, Vašíček, Bartes

Rozhodčí: Prchal – Huryta, Kučera