Sparta – Litvínov | 3:1 (kon.) | | | Třinec – Mountfield HK | 4:1 (kon.) | | | Chomutov – Mladá Boleslav | 3:1 (kon.) |
Liberec – Kometa Brno | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – K. Vary | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Vítkovice | 1:3 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 3:0 (kon.) |
Los Angeles – Anaheim | 4:1 (kon.) | | | Columbus – NY Islanders | 7:0 (kon.) | | | New Jersey – NY Rangers | 3:4 (po pr.) |
Nashville – Washington | 5:2 (kon.) | | | Toronto – Montreal | 2:3 (po pr.) | | | Pittsburgh – Philadelphia | 4:2 (kon.) |
Colorado – Buffalo | 5:3 (kon.) | | | Vancouver – San Jose | 1:4 (kon.) | | | Dallas – Boston | 3:6 (kon.) |
Carolina – Calgary | 1:3 (kon.) | | | NY Rangers – Columbus | 2:5 (kon.) | | | Nashville – Edmonton | 5:4 (kon.) |
EC-KAC – Znojmo | 4:3 (po pr.) |
Slavia – Kometa Brno | 1:6 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 2:3 (kon.) | | | Mountfield HK – HC Plzeň | 6:4 (kon.) |
Č. Budějovice – HC Litvínov | 1:11 (kon.) | | | Jihlava – Havířov | 3:1 (kon.) | | | Sparta – Letňany | 6:2 (kon.) |
Kobra – Kladno | 2:4 (kon.) | | | Poruba – Vsetín | 0:4 (kon.) | | | Tábor – Pardubice | 2:12 (kon.) |
Žďár n/S – Vítkovice | 3:4 (kon.) |
Vladivostok – Omsk | 4:3 (kon.) | | | Kunlun – Magnitogorsk | 2:3 (kon.) | | | Barys – Čeljabinsk | 3:1 (kon.) |
Ufa – Kazaň | 4:3 (kon.) |
Nitra – Trenčín | 4:3 (kon.) | | | Žilina – Zvolen | 6:3 (kon.) | | | Poprad – Lipt. Mikuláš | 2:4 (kon.) |
Košice – Nové Zámky | 5:1 (kon.) |
Žďár n/S – Tábor | 12:2 (kon.) |
Cheb – Mar.Lázně | 9:2 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Trstěnice | 2:4 (kon.) | | | Kobra Praha B – Hvězda Praha | 3:5 (kon.) |
HC Děčín B – Lomnice n/P | 3:6 (kon.) | | | Žižkov Praha – Letňany | 4:8 (kon.) | | | Lev Benešov – Mělník | 2:3 (kon.) |
Slaný – Černošice | 4:2 (kon.) | | | Humpolec – Milevsko | 4:9 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Veselí nLuž. | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Soběslav – Strakonice | 2:5 (kon.) | | | Frýdlant – Gepardi Jablonec | 1:13 (kon.) | | | N. Město n. M. – Opočno | 4:2 (kon.) |
HC Jičín – Nová Paka | 4:1 (kon.) | | | Jaroměř – Hronov | 1:0 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Náchod | 6:1 (kon.) |
Moravská Třebová – Světlá nS | 7:6 (po pr.) | | | Česká Třebová – Chrudim | 5:3 (kon.) | | | Klatovy – Kaznějov | 5:6 (0:1 po s.n.) |
Tábor B – Č. Krumlov | 1:15 (kon.) |
Linz – Znojmo | 2:4 (kon.) |
konec
Salavat Julajev Ufa
4:3
(2:0, 1:3, 1:0)
Stav série: 1:2
Ak Bars Kazaň
Jiří Sameš
Branky a nahrávky:
6. Kaprizov (Omark), 8. Kuljaš (Paršin, Lisin), 24. Omark (Lepistö, I. Grigorenko), 52. Lisin (Paršin) – 24. Malychin (Lukojanov), 32. Sekáč (Tokranov, Svitov), 34. Azevedo (Tokranov, Tkačjov)
Rozhodčí: Sergej Kulakov, Konstantin Olenin – Alexander Zacharenkov, Alexander Sadovnikov
Diváci: 8 070
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Gavrilov (34. Svedberg) – Lepistö, Loginov, Gončarov, Arzamascev, Kuljaš, D. Bodrov, S. Garejev – Kaprizov, M. Vorobjov, Omark – Lisin, J. Bodrov, Paršin – A. Lazarev, I. Grigorenko (C), Korotkov – Malcev, Chripunov, Kotljarevskij – Mertl.
Náhradníci:
Trenér:
Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – Ohtamaa, Abrosimov, D. Musin, S. Zacharčuk, Jarullin, Batyršin, Sidorov, Tokranov – Malychin, Varnakov, Lukojanov – Sekáč, Azevedo, Tkačjov – D. Chlystov, Glinkin, M. Gluchov – M. Lazarev, Svitov (C), Golubev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – Ohtamaa, Abrosimov, D. Musin, S. Zacharčuk, Jarullin, Batyršin, Sidorov, Tokranov – Malychin, Varnakov, Lukojanov – Sekáč, Azevedo, Tkačjov – D. Chlystov, Glinkin, M. Gluchov – M. Lazarev, Svitov (C), Golubev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sergej Kulakov, Konstantin Olenin – Alexander Zacharenkov, Alexander Sadovnikov
Diváci: 8 070
Ufa | 1 | 4 | Kazaň |
#1 | Středa 22.02.2017 • 17:00 |
Kazaň - Ufa 2:1 | |
#2 | Pátek 24.02.2017 • 15:00 |
Kazaň - Ufa 2:1 | |
#3 | Neděle 26.02.2017 • 12:30 |
Ufa - Kazaň 4:3 | |
#4 | Úterý 28.02.2017 • 15:00 |
Ufa - Kazaň 1:2 | |
#5 | Čtvrtek 02.03.2017 • 17:00 |
Kazaň - Ufa 2:1 po prodl. |
Tomáš Mertl (UFA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:51
Jiří Sekáč (KZN) 1+0, 2 střely, čas na ledě 20:56
Střely na branku: 26 – 21
Zblokované střely: 8 – 12
Hity: 7 – 8
Vyhraná vhazování:19 – 37
Trestné minuty: 12 – 12
Ak Bars Kazaň – Salavat Julajev Ufa 2:1