NY Rangers – Columbus 2:5 (kon.) | Nashville – Edmonton 5:4 (kon.) | Florida – Ottawa 1:2 (kon.)
Chicago – St. Louis 4:2 (kon.) | Arizona – Buffalo 3:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
3:2 (2:1, 1:1, 0:0) Stav série: 2:0
HC ZUBR Přerov
Pondělí 27.02.2017, 17:30 • Budvar aréna (kapacita: 6 421) • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

Druhý zápas byl opět velice napínavý. Přerov sice i tentokrát v Budvar aréně prohrál, předvedl ale dobrý výkon. Série se na hřiště zubrů stěhuje za stavu 2:0 pro Motor. (20:08:05)

59:30
    Miloslav Čermák mohl trefit od půlky hřiště prázdnou branku, ale trefil posledního obránce!

59:22
    Hra v útočné třetině Přerova je přerušena a hosté si berou oddechový čas.

59:22
    Puk stále ve třetině Motoru, probíhá boj u mantinelu...

58:56
    Ale už jsou Přerovští v útočném pásmu a hrají bez brankáře!

58:34
    Přerov se nedokáže udržet v útočné třetině, i když přesně to by teď potřeboval.

58:11
    Ferenc nahodil na Kváču a zařídil vhazování ve třetině Jihočechů.

57:53
    Hraje se ve třetině Motoru a čas pro zubry už se krátí.

57:06
    Hosté jsou v plném počtu. Ke konci přesilovky měl pěknou šanci Martin Heřman, ale nevyužil ji.

56:33
    Motor je v útočné třetině a drží se na puku. Zatím to pro Přerov nevypadá dobře.

55:06
    Tohle nebyl vůbec hezký zákrok. Kdo jiný, než přerovský Jiří Goiš mohl kolenem sestřelit obránce Motoru Žigu Pavlina. Jeho tým bude kvůli jeho přestupku hrát dvě minuty v oslabení, což se mu teď zrovna moc nehodí.

54:22
    Jakub Babka obkroužil branku Přerova a nahodil na brankáře. Nic z toho ale nebylo.

53:40
    Střely na branku ve třetí třetině: 5 – 3

53:32
    Lukáš Chmelíř zůstal ležet na ledě a s bolestivou grimasou odjíždí na střídačku.

53:24
    Velice pěkná střela Jiřího Fronka nadělala Horčičkovi problémy! Brankář Přerova ale zasáhl ramenem úspěšně.

52:51
    Oba týmy hrají v plném počtu.

52:25
    Až teď vypálil Martin Heřman, ale puk z jeho hole letěl vysoko nad branku.

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 8. Heřman (Vráblík), 20. Dostálek (Rob, Pýcha), 32. F. Novák (Nouza, Heřman) – 6. Berger (Pšurný, Milan Procházka), 39. Ferenc (Plášek, T. Sýkora)

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Fillman, F. Novák (C), Pavlin, Pýcha, Vráblík, Mucha, Suchánek (A) – Dostálek, Rob, Čermák – Nouza (A), Vlček, Heřman – Šulek, Škoda, Babka – Fronk, Vak, Pajič – Guman.
    HC ZUBR Přerov: Horčička (Klimeš) – M. Novotný, Ferenc (A), Chmelíř, Malina, L. Vágner, Pala, Zbořil – Plášek, T. Sýkora (C), Sikora – Milan Procházka (A), Pšurný, Berger – Goiš, F. Dvořák, Kovařík – Petelin, Tadeáš Král, Ižacký.

Rozhodčí: Bejček, Würtherle – Štofa, Beneš

Diváci: 6 206