Vsetín – Kopřivnice 8:2 (kon.) | Kobra – Písek 6:7 (po pr.) | Klatovy – Pelhřimov 8:3 (kon.)
Jablonec n/N – Nymburk 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Řisuty 7:2 (kon.)
Tábor – Klášterec nO 2:1 (po pr.) | Mor. Budějovice – Děčín 5:6 (2:3 po s.n.) | Žďár n/S – Trutnov 3:2 (po pr.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 0:2 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 3:1 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
4:2 (1:0, 2:1, 1:1) Stav série: 2:1
SC Marimex Kolín
Středa 01.03.2017, 18:00 • DD Eletromont Aréna • Play-off 2. ligy, skupina Sever • Osmifinále
    HC Stadion Vrchlabí se ujímá vedení v sérii 2:1.

Je konec. Ve třetí třetině se podařilo Kozlům zásluhou Malého snížit, avšak to bylo ze strany Kolína střelecky v tomto utkání vše. Vrchlabí mělo k dispozici trestné střílení, které neproměnil Maďar. To však vrchlabské příznivce nemuselo mrzet, jelikož na rozdíl dvou branek zvyšoval pět minut před koncem tečí Patrik Urban. Následná power play Kolínu nepomohla a tak se z druhého bodu radují hráči domácího Stadionu. (20:22:48)

59:43
    Oddechový čas pro HC Stadion Vrchlabí.

59:43
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Procházka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:39
    Jednadvacet vteřin před koncem třetí třetiny se bude vhazovat před domácím gólmanem. Hosté to zkouší v šesti.

58:57
    Jirků přenechal do druhé vlny jednomu ze svých spoluhráčů, který tvrdě vypálil nápřahem, ovšem Koutský dokázal dělovku vyrazit do rohu kluziště.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Hostující Březina dokázal vhodit kotouč ven z pásma. Vrchlabí tak musí začínat opět od své vlastní branky.

56:58
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Zdeněk – 2 min., vysoká hůl).

55:54
    Hosté se hnali do útoku, ale nepřesná přihrávka jim nedovolila, aby se dostali do zakončení.

54:48
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Vrchlabí dělá důležitý krok ke druhému bodu v sérii. Tomáš Jirků nahazoval ze vzduchu na branku a PATRIK URBAN dokázal kotouč nad ledem tečovat přesně k levé tyči hostující branky. Asistence: Tomáš Jirků, Martin Čurda.

53:55
    Pokus Davida Zdeňka od modré čáry nebyl příliš přesný. Obránce Kozlů minul pravou tyč vrchlabské branky.

53:45
    Po zakázaném uvolnění Stadionu se bude vhazovat v útočném pásmu Kolína.

53:19
    Domácí měli obrovskou šanci v podobě Michala Procházky. Ten ujel obraně Kolína a tváří v tvář proti Koutskému pokusem mezi betony neuspěl.

53:08
    Jakub Semirád dojížděl nahozený kotouč, ovšem u něj byl dříve Jelínek, který touš schoval ve své rukavici.

52:23
    Domácí jsou v útočné třetině, ale Vladislav Koutský nemá téměř žádnou práci.

51:51
    Patrik Maďar se rozjel k trestnému střílení a zvolil střelu do horní poloviny branky. Koutský si situaci pohlídal a nedovolil domácímu forwardovi skórovat.

51:51
    Po faulu na Maďara bylo nařízeno trestné střílení pro HC Stadion Vrchlabí.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 7. Filip (Klement), 33. Šťastný (Procházka), 34. Čurda (Miškovský), 55. Urban (Jirků, Čurda) – 27. Panna (Malý), 45. Malý (Panna)

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Klement, Hejda, Jirků, Matějček, Jandejsek, Tržický, Erban – Procházka, Filip "C", Šťastný, Maďar, Šimoníček, Miškovský, Čurda, Urban, Novák, Svoboda, Oppelt
    SC Marimex Kolín: Koutský (Stejskal) – Hanzl, Březina, Voženílek, Skokan, Barták, Hyšpler, Zdeněk – Malý "C", Semirád, J. Kadlec st., Morkes, Zumr, Panna, Krajňák, Pešek, Netušil, Kozák, Černý, A. Kadlec

Rozhodčí: Jechoutek – Svoboda, Schopf