Vsetín – Kopřivnice 8:2 (kon.) | Kobra – Písek 6:7 (po pr.) | Klatovy – Pelhřimov 8:3 (kon.)
Jablonec n/N – Nymburk 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Řisuty 7:2 (kon.)
Tábor – Klášterec nO 2:1 (po pr.) | Mor. Budějovice – Děčín 5:6 (2:3 po s.n.) | Žďár n/S – Trutnov 3:2 (po pr.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 0:2 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 3:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
0:2 (0:1, 0:0, 0:1) Stav série: 1:2
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 01.03.2017, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Čtvrtfinále

To je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji Vám krásný zbytek večera. (20:34:28)

Stav série Draci Šumperk – HC Bobři Valašské Meziříčí 1:2.

Je za námi třetí čtvrtfinálový zápas, ve kterém byli úspěšnější hostující hráči, kteří si tak domů odváží druhý bod do série.
    Ve třetí třetině upravil skóre zápasu na konečných 0:2 Tomáš Brunec.

59:53
    Ještě tu máme před koncem zápasu jedno vyloučení, Václav Studený dostává dvě minuty za hákování.

59:24
    Dělovka Drtila končí na vyrážečce Plška.

59:05
    Drtil z modré těsně minul pravou tyčku hostující brány.

58:59
    Fišerovu lehkou střelu si ponechal Plšek ve své lapačce, Draci tak získávají útočné pásmo.

58:36
    Kůdela odjíždí na střídačku, Šumperk to zkouší se šesti hráči v poli.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42
    Z modré pálil Drtil, jeho pokus však zastavil první bránící hráč.

57:36
    Vymazal přihrál kotouč Matějkovi, ten si nabruslil do lepší střelecké pozice, aby pak vyslal střelu na Plška, ten však nakonec zasahovat nemusel.

56:46
    Brunec přihrál puk Hladišovi, tomu domácí obrana nechala dostatek místa ke střele, Kůdela pak musel zasahovat vyrážečkou.

56:05
    Fišera to zkusil z poloviny hřiště, Plšek vyráží kotouč do ochranné sítě.
    55:11 Tomáš BRUNEC - 0:2

55:11
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Teď si Hynek Kůdela vybral slabší chvilku, která však přišla v nejméně vhodnou dobu pro Šumperk. Střela TOMÁŠE BRUNCE prošla Kůdelovi pod lapačkou a sotva se dokutálela za brankovou čáru. Asistence: Petr Dvořák.

54:27
    Fojtík byl důrazný a dokázal vybojovat kotouč, následnou střelou pak trefil masku Hynka Kůdely.

53:40
    Nepřesná rozehrávka domácích vyústila v zakázané uvolnění.

53:28
    Kývala nahodil kotouč za Kůdelovu bránu a hosté odjeli střídat.

53:05
    Fišera nahazoval kotouč z modré, Plšek měl zakrytý výhled ale i tak si dokázal s nahozením poradit.

52:59
    Vymazal poslal kotouč na Vachutku, ten provětral lapačku Lukáše Plška.

52:45
    Kývalovu střelu vyráží Kůdela betony.

52:31
    Fojtík si obhodil Adama, následná střela pak byla ale nepřesná.

51:51
    Tahem to zkusil Mikel, jeho pokus Kůdela zneškodnil vyrážečkou.

51:29
    Zakázané uvolnění Draků, vhazuje se po pravici Kůdely.

50:55
    Baroš střílel od levého mantinelu, jeho pokus šel vedle pravé tyče.

49:40
    Kůdela byl trefen pukem do masky, rozhodčí přerušuje hru.

49:31
    Tomáš Drtil hledal přihrávkou Langra, ten jen těsně nedosáhl na přihrávku, jinak by mohl jet sám na bránu.

49:01
    Valašské Meziříčí teď předvedlo tři hraniční zákroky, rozhodčí však ani v jednom případě nevylučoval.

48:18

48:10
    Znovu Dvořák u puku, tentokrát svým pokusem trefuje boční síť domácí brány.

47:59
    Dvořák tvrdou střelou trefuje betony Kůdely.

47:51

47:31
    Adamovu střelu zneškodnil Plšek vyrážečkou.

47:11
    Drtil teď viděl dobře si najíždějícího si Fischera, ten jen těsně nedosáhl na přihrávku, jinak by jel sám na bránu.

46:27
    Sedláček nahodil kotouč na Plška a získal tak útočné pásmo pro Draky.

46:15
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Daniel Vachutka si jede odsedět dvě minuty za sekání.

45:45
    Tomáš Brunec dostává dvě minuty za napadení.

45:45
    Po jednou souboji zůstal ležet na ledě Fišera, hra je přerušena.

45:36
    Vymazal přihrál Adamovi na modrou, ten střelou tahem míjí pravou tyč hostující svatyně.

45:11
    Vachutka poslal kotouč na modrou na Sedláka, ten trefuje prvního bránícího hráče.

44:48
    Obrovská šance Draků, Langr poslal kotouč na Hrocha, ten se ocitl sám před Plškem ale tuto stoprocentní šanci nedokázal domácí hráč využít.

44:10
    Puk se dostal k Fisherovi, jeho střela z otočky končí na betonech Plška.

43:57
    Králík bekhendem vyprášil Plškovu lapačku.

43:44
    Puk v sevření těl u mantinelu, rozhodčí nakonec hru přerušuje a nařizuje vhazování v obraném pásmu Šumperka.

43:10
    Báchorova střela z ostrého úhlu končí v lapačce domácího strážce svatyně.

43:03
    Nebezpečná střela Kývaly, jeho pokus skončil na ramenu Kůdely.

42:50
    Pořický se s pukem dostal až před domácí bránu, následným bekhendem pak přestřeluje Kůdelovu svatyni.

42:06
    Králík nabil puk Adamovi, ten orazítkoval betony Plška.

41:35
    Fišera na ledě, Šumperk už je kompletní.

41:14
    Fojtíkova střela z mezikruží končí v lapačce Hynka Kůdely. Ten se ze začátku třetí třetiny rozhodně nenudí.

41:05
    Až teď Brunec poslal kotouč na Kývalu, který jej následně nasměroval do výstroje domácího brankáře.

40:40
    Bobři kombinují v obraném pásmu Šumperka...

40:32
    Kývalova střela z modré skončila až v lapačce Kůdely.

40:01
    Dvořák vyhrál buly nad Matějkou, hosté ještě dohrávají přesilovou hru z druhé třetiny.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:47.

Druhá třetina nám žádný gól nenabídla. Draci si v ní vytvořili mnoho příležitostí k vyrovnání, ale proti tomu byl hostující brankář Lukáš Plšek, který v bráně předváděl krásné zákroky. To samé se dá říci i o Hynku Kůdelovi, který stále drží naděje šumperských hokejistů k získání druhého bud v sérii. Do kabin jdeme tedy za stavu 0:1.

40:00

39:54
    Sedlák posílá kotouč přes všechny čáry.

39:41
    Puk v ochranné síti, vhazovat se bude znovu před Kůdelou.

39:35
    Jan Fišera dostává dvě minuty za hrubost.

39:10
    Dalajka jel sám na bránu. Jeho bekhendový blafák Hynek Kůdela vychytal.

39:08

38:20
    Hosté v plném počtu, začíná jejich zkrácená přesilová hra.

38:15
    Hroch přenechal kotouč Drtilovi, ten pálil těsně vedle pravé tyče.

38:01
    Hrochova střela tahem končí na betonech Plška.

37:54
    Dvořák pálil z ostrého úhlu, Kůdela má puk ve své výstroji.

37:41
    Hejda střílel z modré, jeho pokus minul těsně levou tyčku domácí brány.

37:05
    Síly na ledě se vyrovnají. Tomáš Sedlák si jede odpykat dvě minuty za podražení.

36:50
    Vymazal poslal kotouč na Sedláka, ten střelou tahem míjí hostující svatyni.

36:18
    Miroslav Mikel dostává dvě minuty za hákování.

36:18
    Draci teď dostali Valašské Meziříčí pod tlak, těm nezbylo nic jiného než faulovat.

35:02
    Zakázané uvolnění Bobrů, vhazuje se po pravici Plška.

34:54

34:31
    Matějka to teď vzal na sebe, zpoza branky si vybruslil před Plška, následný pokus pak poslal do jeho betonů.

33:50
    Další střela Sedláka, ta se tentokrát zastavila před bránou o brusle Novosada.

33:41
    Sedlák dostal nabito na modrou, Plšek vyráží puk betony.

33:10
    Králík vyhrál buly na Fišeru, ten ihned vyslal tvrdou střelu směrem k hostující bráně.

32:54
    Draci mají další možnost k vyrovnání. Jakub Pořický vyloučen na dvě minuty za hákování.

32:15
    Po buly se kotouč dostal k Pořickému, jeho dělovka pak skončila nad domácí bránou.

32:01
    Adam nepřesně přihrával, rozhodčímu nezbývá nic jiného než odpískat zakázané uvolnění.

31:38
    Mikel poslal kotouč na domácí střídačku. Vhazovat se bude před Plškem.

31:13
    Buncova střela končí v lapačce Kůdely.

30:48
    Z otočky pálil Sedláček, jeho pokus vyráží hostující brankář betony.

30:35
    První formace Draků se teď dostala do zajímavé šance. Na jejím konci pak stál Michal Vymazal, který poslal kotouč do lapačky Plška.

29:50
    Ofsajd Valašského meziříčí.

28:58
    Kotouč se po několika odrazech dostal na hůl Fišery, jeho pokus pak ještě před bránou dokázal tečovat Sedláček. Naštěstí pro Valašské Meziříčí však těsně vedle levé tyče.

28:30
    Až nyní pálí Baroš, jeho pokus ovšem končí mimo tři tyče.

28:00
    Bobři drží kotouč v útočném pásmu, ke střele se však nemůžou dostat.

27:38
    Odpískáno zakázané uvolnění Draků.

27:26
    Vachutka ve vlastním pásmu obral hosty o kotouč, poté ho zavezl až do útočného pásma, kde se napřáhl ke střele, která skončila na betonech Lukáše Plška.

26:44
    Kůdela má kotouč v lapačce po střele Miroslava Mikela.

26:30
    Novosad přihrál kotouč na Adama, ten si s pukem najel k levému kruhu odkud také vyslal svou následnou střelu. Ta končí na boční síti hostující brány.

26:02
    Hladiš nabil kotouč na modrou Báchorovi, jeho následnou střelu vyráží Kůdela vyrážečkou.

25:38
    Zakázané uvolnění Šumperka, vhazuje se po pravici Kůdely.

25:30
    Tomáš Drtil doslova naletěl s pukem do útočného pásma, z modré pak následně vyslal dělovku, která skončila vedle levé tyče Plškovy brány.

25:08

24:48
    Bobři šli do přečíslení dva na jednoho. Brunec posílal kotouč na Nedbálka, který svou střelu nasměroval nad horní tyč domácí svatyně.

24:10
    Matějkova střela z velkého úhlu mířila vysoko nad bránu.

23:51
    Vachutka nabil Sedlákovi na modrou, ten svou dělovku namířil do hrudi Plška.

23:19
    Bobři se dostali v oslabení do dobré šance. Ondřej Martiník pálil z prostoru u levého kruhu do výstroje Hynka Kůdely.

23:07
    Šumperk si zahraje přesilovou hru. Patrik Dalajka si jede odsedět dvě minuty za hákování.

22:41
    Obrovská šance hostů. Tomáš Sedlák ztratil v obraném pásmu kotouč a Studený s Vargou šli sami na Kůdelu. Prvně jmenovaný pak nedokázal trefit téměř prázdnou bránu.

21:36
    Po buly pálil Brunec, domácí brankář si připisuje další zákrok betony.

21:30
    Hajda neměl komu přihrát a tak puk obloukem nahodil až na Kůdelu, ten si kotouč ponechává ve své lapačce.

21:08
    Králík na modré přenechal kotouč Novosadovi, který si s ním najel do dobré střelecké pozice. Jeho následný pokus pak Plšek vyrazil betony.

20:52
    Nahození Nedbálka ze středního pásma si ponechal Hynek Kůdela ve své lapačce.

20:19
    Odpískán ofsajd domácího mužstva.

20:10
    Báchor se hned z úvodu třetiny dobře prokličkoval až do útočného pásma, jeho následná střela pak skončila na vyrážečce Kůdely.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:50.

Je za námi první třetina třetího čtvrtfinálového utkání. Podobně jako v předchozích dvou duelech, tak i dnes se Valašské Meziříčí dostalo jako první do vedení. Po krasné akci zakončoval puk přesně do sítě Draků Patrik Dalajka. Obě mužstva pak v první periodě měli možnost dlouhé přesilovky pět na tři, ale ani jeden tým tuto možnost nedokázal využít.

20:00

19:54
    V závěru třetiny se ještě do šance dostali Draci, Plšek však proti střele Vachutky byl připravený. Následnou dorážku pak schoval ještě pod své betony.

19:21
    Po buly se kotouč dostal na hůl Fojtíka, Kůdela musel být pozorný a puk schovat pod lapačku.

19:20
    Fojtíkova střela z modré končí v lapačce Hynka Kůdely.

19:06
    Kývala provětral betony domácího strážce svatyně.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:40
    Hladišova střela z velkého úhlu končí v Kůdelově výstroji.

18:28
    Kůdela si připisuje úspěšný zákrok lapačkou.

18:20
    Martiník si teď dobře obhodil Adama, v zakončení mu už ale chyběla přesnost.

17:51
    Domácí v plném počtu, ani Bobři nedokázali využít dlouhou početní výhodu pět na tři.

17:40
    Vachutka posílá kotouč do bezpečí, Draci odjíždí rychle střídat.

17:15
    Domácí už hrají ve čtyřech.

17:00
    Fojtíkovu střelu vyráží Kůdela betony.

16:54
    Šumperk se osvobozuje a odjíždí střídat.

16:16
    Hladiš trefuje tyč Kůdelovy brány.

16:01
    Báchor dostal nabito, jeho střela ale byla sražena mimo tři tyče.

15:47
    I Valašské Meziříčí si vyzkouší dlouhou přesilovku pět na tři. Michael Janota dostává dvě minuty za podražení.

15:15
    Janota vyhazuje kotouč až za bránu Plška.

15:06
    Nyní si přesilovku zahraje Valašské Meziříčí. Pavel Sedláček dostává dvě minuty za hákování.

15:05
    Hosté v plném počtu. Draci si vytvořili několik příležitostí v dvojité přesilovce ale ani jednu nedokázali využít.

14:53
    Hosté už hrají ve čtyřech.

14:38
    Drtilovu střelu zablokoval jeden z hostujících hráčů.

14:20
    Vymazalova střela končí na vyrážečce Plška.

13:42
    Matějka z velké blízkosti přestřeluje bránu.

13:30
    Matějka nabil Sedlákovi, ten nedokázal trefit prostor mezi třemi tyčemi.

13:02
    Dominik Hladiš dostává dvě minuty za krosček. Draci budou hrát skoro dvě minuty přesilovku pět na tři.

12:50
    Michal Nedbálek (VAL) vyloučen na dvě minuty za sekání.
    11:52 Patrik DALAJKA - 0:1

11:52
    Hosté se podobně jako v předchozích dvou duelech ujímají vedení. PATRIK DALAJKA – Václav Studený a Josef Fojtík dokázali krásně rozebrat domácí obranu, prvně jmenovaný pak zakončoval do poloprázdné brány. Asistence: Václav Studený, Josef Fojtík.

11:43
    Odpískáno postavení šumperského útočícího hráče v brankovišti, hra je vykázaná do středního pásma.

11:01
    Pořický poslal kotouč na Martiníka, ten ale následně nedokázal projít mezi dvěma bránícími hráči.

10:40
    Martiníkovu střelu dobře zablokoval Drtil.

10:10
    Dalajka se rychle hnal za nahozeným kotoučem, domácí hráči jej k němu ale nepustili.

09:09
    Domácím je signalizovaný ofsajd, Matějka musí rychle opustit útočné pásmo.

08:56
    Puk se ocitl mezi diváky, vhazovat se bude v obraném pásmu Draků.

08:40
    Vzápětí si ovšem nepřesně přihráli a rozhodčí píská zakázané uvolnění.

08:32
    Králík s Hrochem dobře napadali hostující rozehrávku a nakonec získávají i puk na své hole.

08:18
    Puk na střídačce Valašského Meziříčí, vhazovat se bude před Plškem.

07:50
    Ďurkáč se snažil dostat kotouč na Novosada, ten byl ale dobře bráněný hostujícími hráči.

07:11
    Vymazal poslal přihrávku napříč pásmem na Sedláka, ten střelou tahem provětrává vyrážečku Plška.

06:31
    Králík poslal krásou přihrávku na Fischera, ten v obrovské šanci míjí těsně levou tyčku Plškovy brány.

05:41
    Fišera dobře zablokoval střelu Miroslava Vargy.

05:12
    Vachutka nabil puk Sedlákovi, ten svou dělovkou trefil Brunce do nohy, ten se nyní těžce zvedá z ledu a odjíždí na střídačku.

04:36
    Vymazal střílel od levého mantinelu, Plšek ukrývá kotouč pod betony.

04:06
    Králík obral o puk Pořického a domácí tak vyráží rychle do útočného pásma.

03:41
    Ostřanský z ostrého úhlu vyzkoušel pozornost Plška, ten kotouč vyráží betony.

02:56
    Hosté teď dobře napadali Draky, ti pod tlakem posílají kotouč pouze na hole Valašského Meziříčí.

02:22
    Matějka zahrál puk vysokou holí, vhazovat se bude ve středním pásmu.

02:08
    Plšek si poprvé sáhl na puk, střela Sedláka končí v jeho lapačce.

01:51
    Králík nahazuje kotouč za Plška, tam si puk do své moci přebírají Bobři.

01:16
    Kůdela si připisuje první úspěšný zákrok, střelu Martiníka vyráží betony.

00:53
    Ďurkáč posílá kotouč na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Kůdely.

00:20
    Kývala nahodil kotouč do středního pásma, tam se ho ujímají Draci.

00:01
    Úvodní buly vhozeno, jako první se puku ujali hostující hráči.

00:01

Hráči obou celků jsou již na ledě, utkání za malou chvíli začne.

Draci Šumperk: Kůdela (Zavadil) – Adam, Sedlák, Ďurkáč, Fišera, Janota, Drtil, Řezáč – Matějka, Vymazal, Vachutka, Ostřanský, Sedláček, Novosad, Fischer, Králík, Hroch, Cink, Langr

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Nedbálek, Mikel, Hajda, Báchor, Varga Mar., Baroš, Hladiš – Podešva, Kývala, Dalajka, Pořický, Brunec, Dvořák, Hlaváč, Martiník, Studený, Varga Mir., Varga D., Andris, Fojtík

Rozhodčí: Dědek – Bubela, Holibka.

Čtvrtfinálová produktivita hráčů:

Draci Šumperk
    Nejlépe se v sérii zatím vede Tomáši Sedlákovi, který si ve dvou zápasech připsal čtyři body za dvě branky a stejný počet asistencí. Špatně na tom není ani Daniel Vachutka, ten asistoval už u tří branek šumperského celku.

U Bobrů se nejvíce zatím prosazuje Petr Dvořák, ze dvou zápasů má na kontě dvě branky a jednu přesnou přihrávku na gól. Špatně na tom ani není obránce Zbyněk Žabčík, který asistoval u dvou branek Valašského Meziříčí.

Čtvrtfinálová série začala nejdříve na ledě Šumperka, kde se prvního bodu překvapivě ujali Bobři z Valašského Meziříčí. Výborná obrana hostů dovolila Drakům doma skórovat pouze jednou, zatímco svěřenci Romana Čechmánka dokázali puk za záda Hynka Kůdely dostat dvakrát. První zápas tak skončil výsledkem 2:1 pro Bobry.

Série se poté stěhovala na led šestého celku tabulky. Zápas se vyvíjel podobně jako ten první. Tým ze Zlínského kraje se ujal vedení 2:0, tento výsledek držel až do závěru druhé třetiny. Pak ale přišel zlom. Nejdříve svěřenci Aleše Flašara snížili na 2:1, poté byl po zbytečném faulu vyloučen domácí Pořický a Šumperk tuto přesilovku dokázal využít. Po dvou třetinách tak týmy odcházely do kabin za nerozhodného stavu. Ze začátku třetí periody se pak tým z podhůří Jeseníků dokázal prosadit potřetí a tento hubený náskok si udržel až do konce. Konečný stav utkání byl tak 3:2 pro Šumperk.

Dobrý den, vítáme Vás u online přenosu z třetího zápasu čtvrtfinále play-off druhé ligy. Za stavu 1:1 na zápasy se série stěhuje zpět do Šumperka, kde budou obě mužstva usilovat o získání druhého vítězství. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00.